مایک مک کارتی ، دالاس کابویز در تماس مداخله دیرهنگام: “شما چنین چیزی نمی بینید”


پرتاب داک پرسکوت به مایکل گالوپ که کاملاً پوشیده شده بود ، هدف خود را از زیر خط پیدا کرده بود و کابوی های دالاس را در موقعیت 20 قرار داده بود تا یک گل شبانه روزی اما تساوی بازی را به ثمر برساند در حالی که 21 ثانیه مانده به یکشنبه شب در اولین بازی رامس لس آنجلس بود. استادیوم SoFi.

اما یک پرچم روی نمایش بود.

به گفته این مقام ، گالوپ با جالن رمزی ، گوشه گیر ستاره رام تماس غیرقانونی برقرار کرده بود و تداخل پاس توهین آمیز پذیرش 47 حیاط را خنثی کرد. قبل از اینکه رمزی سر و بالاتنه را به عقب بکشد ، به نظر می رسید که تکرارها تماس نسبتاً استانداردی از خود نشان می دهند.

بیشتر بخوان:  برادر راژون رودو ، نگهبان لس آنجلس لیکرز ، از جایگاه بیرون زد

داور تونی کورنت در دفاع از تماس گفت: “من می توانم به شما بگویم که در زمین کاملاً واضح و مشخص بود که دستی به بازیکن حریف وارد شده است.” “یک بازوی کامل که جدایی ایجاد می کند. در همه شرایطی که فراخوانی می شود. ما در هر زمان از بازی اجازه چنین کاری را نمی دهیم.”

مایک مک کارتی ، اولین حضور خود را به عنوان سرمربی گاوچران ها اعلام کرد که از زمان تماس شگفت زده شده است و گالوپ و رمزی هر دو در حاشیه سمت چپ با یکدیگر مبارزه می کنند.

بیشتر بخوان:  Lions vs. Packers - خلاصه بازی - 20 سپتامبر 2020

مک کارتی گفت: “من تعجب کردم که به هر طریقی تماس گرفته شده است.” “بدیهی است که من از تماس بسیار ناامید شده ام ، به خصوص آن اواخر. شما چنین چیزی را در قسمت حساس بازی نمی بینید.”

دیگر گاوچرانها شدیداً با آن مخالف بودند.

رمزی به همان اندازه قوی احساس می کرد.

رمزی گفت: “اگر آنها اینگونه صدا نمی كردند ، من واقعاً ناراحت می شدم. به نظر من این روز روشن بود.”

پاس چهارم و 20 پاس پرسکات بعد از دو پرتاب بدون خطر روی زمین افتاد ، زیرا دالاس در 10 بازی آخر بازی خود فقط 15 یارد برد داشت. قوچ ها با نتیجه 20 بر 17 پیروز شدند.

بیشتر بخوان:  دالوین کوک از وایکینگ ها از ناحیه کشاله ران در مقابل Seahawks دچار آسیب دیدگی شده و پس از ناتوانی در پایان مسابقه اسکن MRI می شود

پرسکوت گفت: “این یک شانس بزرگ بود.” در پایان نیمه ما دو دقیقه رانندگی بزرگی داشتیم. ما هنوز قادر به حرکت و پیشرفت بودیم ، اما به نتیجه نرسیدیم. اما این بازی 1. است. “

در این گزارش از اطلاعات Todd Archer و ESPN ESPN استفاده شده است.


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Minshew Mania 2.0: Jaguars در افتتاحیه فصل Colts 27-20 را بی حس می کند

د سپتامبر 14 , 2020
Minshew Mania برگشته و شاید بهتر از قبل باشد. گاردنر مینشو سه پاس تاچ داون انداخت ، از جمله یک پاس 22 متری به کیلان کول در کوارتر چهارم ، و جکسونویل در افتتاحیه فصل یکشنبه ایندیاناپولیس و فیلیپ ریورز 27-20 را مبهوت کرد. جگوارها به عنوان بزرگترین میزبان تیم […]