ما نمی توانیم شما را از دست بدهیم ، ما فقط کوبه را گم کردیم


هوش مصنوعی استفان جکسون: “ما نمی توانیم شما را گم کنیم ، فقط کوبه را گم کردیم” در ابتدا در NBC Sports Washington ظاهر شد

بدون آلن ایورسون نمی توانید یک داستان بسکتبال تعریف کنید. قوی ترین بازیکن قد 6 فوت در طول لیگ با عملکرد خود در زمین و همچنین نفوذ فرهنگی خود در زمین تأثیر ماندگاری در بازی گذاشته است.

صبح روز پنجشنبه ، “All Smoke Podcast” به همراه مت بارنز و استفان جکسون از اورسون دعوت کرد تا در مورد تغییر فرهنگ بسکتبال ، و “آموزش” بدنام او ، در میان موارد دیگر صحبت کند.

بیشتر بخوان:  رندی اورتن پس از شکست دادن درو مک اینتایر در جهنم در سلول ، قهرمان WWE شد

در طول نمایش ، جکسون به دلیل سلامتی خود در مورد سفر شخصی خود به NBA و اینکه چگونه هوش مصنوعی برای او و همچنین بسیاری از بازیکنان دیگر در این لیگ الگویی بود ، به گفتگوی ایورسون پرداخت.

احتیاط این اشک Gerker است.

جکسون گفت: “نحوه لباس پوشیدن من به خاطر شما ، خال کوبی ها و همه چیز است.” “من وقتی به بسیاری از مردم اعتماد به نفس نداشتم اعتماد به نفس می دادم. به بسیاری از مردم می دانم که می توانند خود باشند و هنوز هم موفق هستند.”

بیشتر بخوان:  طرفداران لحظه ای سکوت را تأیید می کنند تا نابرابری را در NFL opener تصدیق کنند | ورزش

جکسون گفت: “شما می دانید چرا به شما می گویم؟ می دانید چرا به شما گل می دهم؟ زیرا آنها برای ما بسیار معنی دارند.” “ما نمی توانیم شما را از دست بدهیم ، ما فقط کوبه را از دست دادیم [Bryant]ما نمی توانیم شما را گم کنیم. اکنون همه گلهای جهان را به شما هدیه خواهیم داد. “

واضح است که این نظرات مانند اکثر بینندگان ، بر ایورسون تأثیر گذاشته است. کوبی برایانت فقید و دخترش جیگی در اوایل سال جاری در کنار سقوط هلی کوپتر به همراه هشت نفر دیگر درگذشت.

بیشتر بخوان:  چرا کوین دورانت فکر می کند جوئل امبیید و بن سیمونز از سیکسرز در یک نقطه "سخت" قرار دارند

مطمئناً ، سخنان جکسون به ایورسون باید روند جدیدی برای عزیزان شما در حلقه شما باشد – این تعارفات را هنگام حضور در زمین برای خوشامدگویی به آنها بگویید ، هرگز نمی دانید فردا چه اتفاقی می افتد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6sudcgv
is.gd/UGuIRG
shrtco.de/QuyiY
clck.ru/R3mmh
u.nu/wb0ws
ulvis.net/hNY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اگر راگن روندو "پلی آف" باشد ، او یک مشاهیر تالار مشاهیر است

پ سپتامبر 24 , 2020
خواه این فصل لیکرز به عنوان قهرمانی دست پیدا نکند ، سه گانه برنده جایزه آنتونی دیویس در بازی دو فینال کنفرانس غرب جایگاه او را در فولکلورهای بنفش و طلای تضمین کرد. توییتر پس از صدای ضرب و شتم آتش گرفت ، صندلی لیکرز در جشن منفجر شد و […]