“ما واقعاً در اینجا بازسازی نمی کنیم”


در 2 ژانویه ، با دیترویت پیستون هایی که به دلیل آسیب دیدگی احساس می شوند و در اثر کشش ناگهانی دچار مشکل می شوند ، مالک تام گورس از امکان بازسازی استفاده کرد.

این یک تغییر قابل توجه برای Gores بود ، که از زمان خریداری حق رای دادن در سال 2011 در مورد تمایل خود به ایجاد یک لیست رقیب ابراز تمایل کرده است. چند هفته بعد ، پیستونز آندره دراموند را معامله کرد و Reggie Jackson و مارکیف موریس – نشانگر این است که جنبش جوانان در جریان است.

با توجه به اینکه پیستونز از سال 2008 تاکنون در یک بازی پلی آف پیروز نشده اند – از آن زمان تاکنون سه مسابقه دور اول – گمانه زنی های زیادی در مورد مسیر بازگشت آنها به رقابت وجود دارد و همچنین اینکه آیا آنها مایلند یک قدم به عقب برای ساخت چیزی بروند پایدارتر مقامات تیم اهمیت درست کردن پیش نویس و ادامه رشد استعدادهای جوان را که در فهرست هستند ، تبلیغ کرده اند.

برای مشترکین: انتخاب مناسب برای هر یک از نیازهای موقعیتی پیستونز

مدیر کل Detroit Pistons ، Troy Weaver ، طی یک کنفرانس ویدیویی در مورد Zoom در روز دوشنبه 22 ژوئن 2020 معرفی شد.

اما هرچه برنج پیستونز در مورد آینده صحبت کند ، کمتر به نظر می رسد که آنها علاقه مند هستند لیست را به گل میخ ها بریزند و از ابتدا سعی در ساخت یک رقیب دارند.

بیشتر بخوان:  الکس مورگان: بزرگترین معامله تاتنهام برای باشگاهش | زنان تاتنهام هاتسپور

[ The Free Press has started a digital subscription model. Here’s how you can gain access to our most exclusive Pistons content. ]

تروی ویور پس از استخدام به عنوان مدیر کل در ماه ژوئن ، اصطلاح “بازسازی” را رد کرد ، در عوض از آن به عنوان “بازگرداندن” یاد کرد. ماه گذشته ، بلیک گریفین گفت که صحبت هایش با سرمربی دوان کیسی این احساس را به او القا کرده که پیستونز می خواهد فصل آینده رقابت کند. کیسی یک روز قبل از پیش نویس قرعه کشی حرف مشابهی زد و خاطرنشان کرد که پیستونز در سالهای 21-2020 “برنده می شوند”.

روز چهارشنبه ، کیسی اشاره بیشتری به آنچه پیستونز در نظر دارند را ارائه داد.

کیسی به خبرنگاران گفت: “ما واقعاً در اینجا در دیترویت در حال بازسازی نیستیم.” “من فکر می کنم طرفداران بسکتبال ما شایسته چیزهای زیادی هستند. ما دوست داریم از کلمه “retooling” ، “restoring” به همان اندازه “rebuilding” استفاده کنیم. لازم نیست خیلی طول بکشد زیرا اگر بچه های جوان ما پیشرفتی را دارند که از آنها انتظار داریم پیشرفت کنند ، این نباید یک بازگرداندن طولانی مدت باشد. “

بیشتر بخوان:  براونز با نتیجه 1-1 ، بنگالها هنوز امید دارند

چگونگی پیستون ها در مورد “بازگرداندن” لیست باید ادامه یابد. این سازمان در دهه گذشته با استراتژی “بازسازی در پرواز” چندان موفق نبوده است ، علی رغم انتخاب های متعدد قرعه کشی و قراردادهای بزرگ ، فقط دو بار در مرحله پلی آف و صفر برد در پلی آف به دست آورده است.

اما میتوان انجامش داد. بازی های پلی آف این فصل شاهدی بر این موضوع است که چگونه پیش نویس هوشمند ، معاملات و خریدهای آژانس رایگان در مدت زمان کوتاهی نتیجه می دهند.

[ 15 Pistons participating in bubble workouts. Here’s why it’s so important ]

نیکولا جوکیچ و جمال موری ، به ترتیب در سال های 2014 و 2017 ، ناگتس را به دومین مسابقه متوالی پلی آف و اولین فینال کنفرانس غرب از سال 2009 هدایت کرده اند. مایکل پورتر جونیور ، سومین گلزن برتر آنها در پلی آف ، در سال 2018 انتخاب شد. ، فصل 19-2018 را به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کمر پشت سر گذاشت و امسال فقط هشت بازی را به عنوان یک تازه کار آغاز کرد. رپتورها که چند لحظه از فینال دومین کنفرانس شرقی خود که پشت سر هم برگزار شد ، عبور می کردند ، توسط پاسکال سیاکام و فرد ون ولت هدایت می شدند که در سال 2016 وارد لیگ شدند. (سیاکام در مجموع توسط تورنتو در جایگاه 27 قرار گرفت ، در حالی که ون ولت یک بازیکن آزاد بود و بدون پیروزی عمل می کرد). )

بیشتر بخوان:  غذاهای پت رایلی در میامی هیت و فراتر از آن

فرد VanVleet ، نگهبان تورنتو رپتورز ، در نیمه اول جمعه ، 31 ژانویه 2020 ، در دیترویت توسط گارد دیترویت پیستونز ، دریک رز دفاع می کند.

ویور ، که بیش از یک دهه با شهر اوکلاهما تندر قبل از آمدن به دیترویت ، در جریان کنفرانس مطبوعاتی مقدماتی خود ، موهبت “بازپس گیری” را تبلیغ کرد. تندر هنگام دوچرخه سواری در میان ستاره ها ، پلی آف را از 10 فصل 10 فصل انجام داده است. تابستان گذشته ، آنها راسل وستبروک و پاول جورج را به مجموعه ای از دارایی ها تبدیل کردند ، از جمله یک نگهبان در حال ظهور (Shai Gilgeous-Alexander) ، پیشکسوتان با استعداد با ارزش تجاری (Chris Paul و Danilo Gallinari) و چندین انتخاب دور اول.

بیشتر بخوان:  دنور ناگتس با پیروزی در دیدار فینال وست لس آنجلس لیکرز 3 به پیروزی خود در مسابقه 3 چسبید | ورزش

ویور گفت: “در اوکلاهاما سیتی ، ما چند بار تیم را رد کردیم.” “فقط داشتن انعطاف پذیری و تبدیل بازیکنان بزرگ به بازیکنان بیشتر ، انتخاب های بیشتر. فقط داشتن انعطاف پذیری و توانایی حرکت در پرواز با یک دفتر جلو فوق العاده به رهبری سام (پرستی) ، بسیاری از افراد خوب در آنجا. ما در حالتی بودیم که باید بسیار انعطاف پذیر و دارای ذهن باز باشیم. ”

هنگامی که سالم است ، بلیک گریفین یک کالیبر تمام ستاره است. با توجه به بهبود سلامتی گریفین ، پیشرفت بیشتر از بازیکنان جوان و حدود 30 میلیون دلار فضای در دسترس ، منطقی است که پیستونز بتواند در فصل آینده رقابت کند.

در مورد آژانس رایگان ، کیسی گفت که پیستونز می خواهد باهوش و تهاجمی باشد. آنها یکی از تنها 6 تیمی هستند که پیش بینی می شود فضای درستی داشته باشند و آنها را به عنوان بازیگران آژانس های آزاد و بازار تجارت جای دهند. این یک کلاس عامل آزاد نیست ، اما بازیکنانی مانند VanVleet و مونترزل هارل ششمین مرد سال 2019-2010 مطمئناً استعداد کلی پیستون ها را افزایش می دهند.

بیشتر بخوان:  رئیس هیت پت رایلی پس از اظهار نظر ستاره عقب نشینی می کند

اما برنامه بعد از فصل آینده چیست؟ حتی اگر گریفین یک رقابت ستارگان دیگر را در 21-20-2020 برگزار کند ، قبل از اینکه به یک بازیکن آزاد بدون محدودیت تبدیل شود ، برای بازیکن 20-22 2021 ، به ارزش 36.6 میلیون دلار گزینه دارد. دریک رز بعد از فصل 21-2020 یک بازیکن آزاد بدون محدودیت خواهد بود. دامپزشکان پیستونز و بازیکنان جوان در حال توسعه آنها از جدول زمانی نامناسب استفاده می کنند.

مربی پیستونز ، دووان کیسی در هنگام از دست دادن پیستونز در وقت اضافه 117-110 مقابل پلیکانز در روز دوشنبه ، 13 ژانویه ، 2020 ، در ورزشگاه Little Caesars Arena نیمکت نشین شد.

کیسی خاطرنشان کرد که دفتر جلو می خواهد چیزی بسازد که ماندگار باشد. فضای سرپوشیده آنها روشهای زیادی را برای اولویت بندی حال ، آینده یا هر دو فراهم می کند ، هرچند که با شروع نمایندگی رایگان ، این طرح واضح تر خواهد بود.

بیشتر بخوان:  گفته می شود که دیلن مک کافری ، مدافع خط حمله میشیگان تصمیم می گیرد که انتقال پیدا کند

کیسی گفت: “ما می خواهیم پرخاشگر باشیم و اگر فرصتی فراهم شود ، با تروی و تام و آرن و اد صحبت کنیم ، اگر چیزی خود را نشان دهد ، می خواهیم فرصت طلب باشیم.” “ما هرگز نمی خواهیم از آن دور شویم. ما می خواهیم هوشمند باشیم. ما می خواهیم با فضای کلاه خود چیزی را بسازیم که دوام داشته باشد و پایدار باشد و پایدار باشد. همانطور که من دائماً به بچه هایم می گویم ، “اجازه ندهید پول جیب شما را بسوزاند.” “

“ما باید اطمینان حاصل کنیم که واقعاً در کارهایی که انجام می دهیم باهوش هستیم و از مسیر خود خارج نمی شویم. ما می خواهیم با تیم جوان بسازیم و به بلیک و دریک و بچه های بزرگترمان اضافه کنیم ، با این وجود هنوز مطمئن شویم که در کارهایی که انجام می دهیم بسیار باهوش هستیم و در انتخاب چگونگی انتخاب آنها به عنوان بازیکن آزاد و نوعی چیز ، زیرا باز هم ، فقط به این دلیل که به آن نداریم ، به این معنی نیست که ما باید آن را الان هزینه کنیم.

با Omari Sankofa II در [email protected] تماس بگیرید. او را در توییتر دنبال کنید Marisankof. مطبوعات آزاد مدل اشتراک دیجیتال جدیدی را آغاز کرده اند. در اینجا نحوه دستیابی به منحصر به فردترین مطالب Pistons ما آورده شده است. اطلاعات بیشتر در مورد Detroit Pistons را بخوانید و برای خبرنامه Pistons ما ثبت نام کنید.

این مقاله در اصل در دیترویت فری پرس منتشر شد: دوان کیسی می گوید: “بازسازی ، نه بازسازی ، دیترویت پیستونز”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2ol9ebn
is.gd/GPCWAx
shrtco.de/EwvKY
clck.ru/Qucow
u.nu/-3srl
ulvis.net/kOj

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شرکت ها می توانند حرکات تلفن شما را برای هدف قرار دادن تبلیغات دنبال کنند

ج سپتامبر 18 , 2020
گوگل و اپل گامهایی را در این سال برداشته اند ، آنها می گویند به کاربران کمک می کند تا خود را در برابر صدها شرکتی محافظت کنند که نمایه ها را براساس رفتار آنلاین جمع می کنند در همین حال ، شرکت های دیگر در حال طراحی روش های […]