مت ناگی از فیلم خرس ها هنگامی که متوجه می شود “واقعی” دارنل مونی است ، نشان می دهد


ناگی فهمید وقتی بیرز برای اولین بار متوجه شد که مونی یک سوپراستار است که در ابتدا در NBC Sports Chicago ظاهر شده است

در سه ماهه اول این فصل NFL ، دسته پیش نویس Bears 2020 بسیار چشمگیر به نظر می رسید. کول کیتیت و جیلون جانسون در دور دوم در حال حاضر کمک زیادی کردند (به خصوص جانسون) ، اما در همان دور پنج بازیکن دارنل مونی بود که اکثر قریب به اتفاق سران را در سه مسابقه اول چرخاند. مت ناگی چهارشنبه بعد از ظهر در گفتگو با رسانه ها ، هنگامی که از خرس ها مطلع شد رایان پیس آخرین پیش نویس خود را پیدا کرده ، توضیح داد.

بیشتر بخوان:  رده بندی هفته ششم برای هر 32 تیم حاضر در لیگ

مرتبط: 4 راه NICK FOLES حمله BERS را تغییر می دهد

او گفت: “بله ، بنابراین ، به شما راست بگویم ، شاید این اولین روزی بود که ما در زمین چمن بیرون آمدیم و واقعاً آن را تماشا کردیم. و ما می دانستیم ،” خوب ، بله ، درست است. “دیدن آن بسیار عالی بود ، زیرا آن را روی نوار می بینید و هیچ وقت نمی دانید.

“و آنچه در خارج از فصل بسیار زیبا است ، این است که شما می توانید بازیکنانی را ببینید که آنها را ضربه می زنید یا شاید آنها را از دست داده اید. احساس آن را به شما دست می دهد. و سپس در اردوی آماده سازی ، شما ایده خوبی نسبت به آنچه قرار است انجام دهیم ، دارید. ما چنین چیزی را نداشتیم ، بنابراین اولین بار که به آنجا رسیدیم.” در این اردوگاه آموزشی ، نحوه او را برای پیروی از راه ها و روشی که داشت ، شخصیت او را دیدیم و سوال بعدی این بود که خوب است. او با شلوارک و تی شرت زیبا به نظر می رسد ، اما در مورد زمان پوشیدن لنت چه می کنید؟ سپس نوار بهداشتی ظاهر شد و او این کار را ادامه داد.

بیشتر بخوان:  LAFC کوتاه دست راهی پیدا می کند تا سیاتل را با نتیجه 3-1 شکست دهد

تاکنون ، مونی دارای اعداد متوسطی است. – 8 چنگ زدن ، 93 یاردی و یک فرود – اما تازه کار در حال حاضر در زمین است تا از هر گیرنده خرس غیر از نام او ، آلن رابینسون عکس بیشتری بگیرد. ناگی پس از دو سال صرف تلاش برای یافتن WR2 عالی ، با احتیاط خوشبین بود که جستجو به پایان رسیده است.

مرتبط: چگونه DEVIN HESTER 1000 دلار از JULIUS PEPPERS به دست آورد … به دلیل JAY CUTLER

وی افزود: “و نکته دیگر – این بچه ، هرگز خسته نمی شود. این باورنکردنی است. بچه فقط می دود و می دود و می دود”. “ما مجبور شدیم در اردوی آموزشی عقب نشینی کنیم تا از پاهای او سبقت نگیریم. و این کار را کردیم. و فکر می کنم آنچه اکنون می بینید آزمون بعدی است. اشکالی ندارد ، ما در حال بازی با شیرهای دیترویت هستیم ، یک مسابقه. آیا بازی برای او خیلی بزرگ خواهد بود؟ آیا او فقط در او کارهای مختلفی انجام داد زیرا بازی “… نه ، او این کار را نکرد. بنابراین شاید این دلیل بازیگران بیشتر ، فیلم های بیشتر و پسری است که تعداد بازیگرانش نسبت به آلن رابینسون کمتر است. این بچه سخت کار می کند … در یک روز تعطیل ، راه می رود و سعی می کند ماشین های کوزه را بیاورد. تمام کارهای اضافی که بسیاری از مبتدیان انجام نمی دهند ، این بچه مانند هر روز انجام می دهد. خوب است ما آن را دوست داریم ، می خواهیم آن را ادامه دهیم. ”

بیشتر بخوان:  ستارگان در مرحله پلی آف NHL با نتیجه 3-1 برابر شوالیه پیش افتادند


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y86493zo
is.gd/gAqxD1
shrtco.de/pacT9
clck.ru/R9aUK
u.nu/5rklk
ulvis.net/xnq

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سرانجام! فریمن ، شجاعان در افتتاحیه این سری با نتیجه 1-0 قرمزها را در مکان سیزدهم شکست داد

پ اکتبر 1 , 2020
آتلانتا (آفریقا) – اتفاقات بی هدف و همراه با مشت همچنان ادامه پیدا می کند. سایه ها در سراسر زمین شروع به خزش کردند و وقتی چراغ ها در یک استادیوم خالی برای مسابقه بعد از فصل که کمی بعد از ظهر شروع شد ، روشن شدند ، به نظر […]