مدیران NFL شک دارند که جت های نیویورک اولین دور تجارت سم دارنولد را داشته باشند


نیوتورک جت های غیر برنده فقط باید روز یکشنبه به هافبک حریف رجوع کنند تا ببینند که تیم دیگری چگونه تصمیم تغییر امتیاز را از نوعی که ممکن است قبل از پیش نویس NFL 2021 با آن روبرو شود ، اداره می کند.

هواپیماها (0-4) به شدت برای انتخاب شماره 1 رقابت می کنند ، یعنی فرصتی برای جذب Clemson Quarterback Trevor Lawrence. اما آنها همچنین 3 دانه Sam Darnold را در سال 2018 انتخاب کرده اند که در رده اول جوش روزن در دور اول کاردینال های آریزونا در همان دسته پیش نویس بود.

پس از یک سال مشورت در دور اول برای انتخاب روزن ، کاردینال – که روز یکشنبه با هواپیماها در نیویورک بازی می کند – از انتخاب عمومی شماره 1 در سال 2019 در Kyler Murray استفاده کرد و روزن در مکان دوم با Dolphins Miami معامله کرد – و پنج گزینه را دور بزنید.

بیشتر بخوان:  شارژرها در مقابل رئیسان: ممکن است تیرود تیلور ریسک کند

چند مدیر NFL که در این هفته مورد بررسی قرار گرفتند به ESPN گفتند که آنها معتقدند اگر هواپیماها با انتخاب عمومی شماره 1 به پایان برسند و تصمیم بگیرند راهی که می خواهند طی کنند ، در معامله دارنولد غرامت مشابهی دریافت خواهند کرد.

“من فکر نمی کنم آنها به دست آورند.” [first-round pick] یکی از مدیران کل ESPN گفت: “در مورد سام ، اما این به آنچه او برای بقیه سال نوار می گذارد نیز بستگی دارد.” مشکل این است که، [Darnold] از دقت و دوام آن رنج می برد – بنابراین آنها در نقطه سختی قرار دارند. و اگر همه بدانند که هواپیماها قصد دارند یک هافبک را بدست آورند ، به آنها چندان نمی رسد. “

بیشتر بخوان:  ناگت ها به کلیپرز یک مبارزه می دهند: پنج عکس بازی 5

GM دیگری نیز پیش بینی کرد که هواپیما در دور اول انتخاب دارنولد را بازیابی نخواهد کرد.

“علامت ارتفاع آب A خواهد بود [second-round pick] برای او ، “یکی از GM این آخر هفته گفت.” من فکر می کنم آنها می توانند دریافت کنند [fourth-round pick] برای او ، اما اگر او نسبت به او مثبت باشد ، ممکن است 2 برای او بدست آورند. در دانشگاه ، این یک ماشین چرخان بود. در NFL ، این یک ماشین چرخان بود. من فقط فکر نمی کنم او اعتبار خود را برای گرفتن 1 داشته باشد. “

بیشتر بخوان:  منابع - نامزدی Ty Lue برای موقعیت Rockets پس از جلسه روز دوشنبه در حال شتاب گرفتن است

سومین جنرال الکتریک هشدار داد که انتخاب دور اول امکان پذیر است ، و افزود: “اگر هنوز فکر می کنید که پسر در QB بهترین است و به شرایط خود نگاه می کند ، در را به روی او نمی بندید.”

اما اگر جتس می خواست انتخابی از دور اول دارنولد داشته باشد ، به فرمول و ترکیب مناسبی برای عملکرد آن احتیاج دارد: تیمی که به یک بازیکن خط حمله ، خارج از سایت نیاز دارد تا یکی از بهترین هافبک های پیش نویس 2021 را انتخاب کند ، اما کسی که به دارنولد اعتقاد دارد و از خروج خود امتیاز بالایی کسب می کند از USC تیم هایی که احتمالاً در این گروه قرار می گیرند می توانند شامل ایندیاناپولیس کلت ، شیکاگو خرس و نیواورلئان مقدس باشند.

بیشتر بخوان:  جیمی باتلر ، میامی هیت حباب جادویی داشت ، اما آیا آنها انتظارات را برای رفتن به جلو بسیار بالا بردند؟

هر کدام از تیم ها ممکن است تصمیم بگیرند که تجارت دارنولد را دنبال کنند ، آنها همچنین باید مایل به انتخاب گزینه پنجم با حدود 24 میلیون دلار بدون دیدن تمرین آنها باشند ، این فقط یک عارضه اضافی در معامله است.

دارنولد به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کتف روز یکشنبه مقابل کاردینالز بازی نخواهد کرد ، این بدان معناست که جو فلاکو کهنه کار خود را زیر نظر مرکز هواپیما آغاز خواهد کرد. این سومین بار است که در دوران کوتاه حرفه ای دارنولد وقت تلف می شود. او به عنوان یک تازه کار در سال 2018 به دلیل پیچ خوردگی پا سه مسابقه را از دست داد. او همچنین فصل گذشته به دلیل بهبودی از گلبول های سفید سه بازی را از دست داد.

بیشتر بخوان:  چگونه گاردنر مینشو پرش می کند: نگهبانان بهتر ، انتشار سریعتر و موارد دیگر

دارنولد ، 23 ساله ، 59.4 درصد از پاسهای خود را در این فصل در 792 متری ، سه لمس و چهار رهگیری کامل کرده است. در حالی که دارنولد در سه فصل گذشته کار خود را آغاز نکرده است ، جت ها 0-6 هستند و میانگین 10.9 امتیاز کمتر در هر مسابقه دارند.

Rich Seminy از ESPN به این گزارش کمک کرده است.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4ucjxgn
is.gd/ABAq4a
shrtco.de/xxfUx
clck.ru/RLRrR
u.nu/jco9j
ulvis.net/Fz0M

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

وقتی سرنا با استفی روبرو می شود - SBNation.com

ی اکتبر 11 , 2020
استفی گراف و سرنا ویلیامز هر دو دوره تنیس داشتند. آنها واقعاً معاصر در نظر گرفته نمی شوند ، همانطور که مراحل متمایز در تکامل بازی زنان است. ولی! برای یک پنجره کوتاه در سال 1999 ، این دو مسیر متقاطع است. سرنا پدیده ای نوجوان بود که در شرف […]