مدیر عامل جتس ، کریستوفر جانسون از آدام گیس حمایت می کند: “او یک ذهن تهاجمی درخشان است”


پایگاه خبری نیویورک جتس مطمئناً با آخرین ارزیابی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره کریستوفر جانسون از سرمربیگری آدام گیس در تضاد خواهد بود.

بعد از یک نمایش وحشتناک در افتتاحیه فصل مقابل Buffalo Bills در روز یکشنبه ، Gase دوباره در تیررس Gang Green قرار گرفت – دوباره – اما روز چهارشنبه ، جانسون در دفاع از خود به شدت بیرون آمد.

مربی رئیس JAMAL ADAMS RIP JETS ADAM GASE: “من مثل او رهبر راست این سازمان احساس نمی کنم”

به گزارش نیویورک پست ، جانسون به خبرنگاران گفت: “من کاملا به آدام اطمینان دارم.” “من او را در تعامل با این تیم دیده ام. من او را در هدایت این تیم دیده ام.

بیشتر بخوان:  بازیکن NFL می گوید این تصمیم بریونا تیلور می تواند به اعتراضات ورزشی بیشتری منجر شود

“نگاهی به سال گذشته بیندازید ، او تیمی را گرفت که در نیم فصل بسیار ضعیف عمل کرد و آنها را کنار هم نگه داشت. آنها خوب به پایان رسید. من فکر می کنم که او به عنوان سرمربی خیلی چیزهایی بیش از آن است که برخی از هواداران ما به او اعتبار می دهند. من میفهمم. آنها می خواهند موفقیت را ببینند. من فکر می کنم که آنها خواهند کرد. “

تعجب آور نیست که گاز از زمان تصدی سمت سرمربیگری در سال 2019 در نیویورک دست و پنجه نرم کرده است. حتی کمتر تعجب آور این بوده است که ارتباط عمومی بین او و چندین بازیکن ستاره وجود داشته باشد.

بیشتر بخوان:  تیتان ها هنگام پرتاب تاننهیل به مدت 3 TD ، 1-1 را با حساب 42-16 شکست دادند

ایمنی جمال آدامز پس از آنکه در مصاحبه ای گفت که وی معتقد نیست گیس “رهبر مناسبی برای رسیدن این سازمان به سرزمین موعود” بود ، در طی خارج از فصل به Seattle Seahawks معامله شد.

بازیکنان جت در بیش از 2020 پیش بینی های تیم عصبانی شده اند ، مدیر کل Joe DOUGLAS می گوید

“اگر مشکلی در رختکن وجود داشته باشد ، او اجازه می دهد مربی دیگری تیم را خطاب قرار دهد. اگر ما در حال بازی sh — y هستیم و شکست می خوریم ، او در نیمه اول کل تیم را به عنوان یک گروه خطاب نمی کند. او از رختکن بیرون می رود و اجازه می دهد مربی دیگری این کار را انجام دهد. “

بیشتر بخوان:  پاس 3 TD فیتزپاتریک در جستجوی 49ers 43-17 باعث شکست دلفین ها شد

گاز همچنین در اوایل فصل گذشته با پشت سر گذاشتن LeVeon Bell در مورد مذاکرات قرارداد و مربیگری ضعیف ، که ممکن است در بدترین فصل شغلی بل نقش داشته باشد ، به مسائل پرداخت.

به نظر می رسد اختلاف در توئیتر هفته گذشته بر سر آسیب دیدگی عضله همسترینگ باعث دامن زدن به این اختلافات شود اما بل سریع شایعات را رد کرد.

بل به خبرنگاران گفت: “من نمی فهمم که چرا همه سعی دارند من و گاز را مقابل یکدیگر قرار دهند.” “ما مخالف یکدیگر نیستیم. نمی فهمم که چرا باور كردن اینقدر سخت است ، اما در واقع ما یكدیگر را دوست داریم.

بیشتر بخوان:  پیش نمایش فوتبال اروپا: شش سوال برای شروع فصل جدید

برای دریافت بیشتر پوشش ورزشی در FOXNEWS.COM اینجا کلیک کنید

اما حتی پس از باخت 27 بر 17 (امتیاز فریبنده اگر بازی را از دست بدهید) ، جانسون به توانایی گاز اطمینان کامل دارد.

“من همچنان فکر می کنم که او یک ذهن تهاجمی درخشان است ، به خصوص. او از اعتماد به نفس من برخوردار است. “


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y62ymlso
is.gd/h8jh8y
shrtco.de/8YgMW
clck.ru/Qtta3
u.nu/u8zr4
ulvis.net/Ava

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خلاصه عملی اپل واچ سری 6: بسیار سریع ، بسیار قرمز و بسیار تکراری

پ سپتامبر 17 , 2020
جدیدترین ساعت مچی پرچمدار اپل وارد شده است و دقیقاً همانطور که امیدوار بودیم باشد: سریع ، پر از ویژگی و تکراری است. هر پرچمدار جدید اپل واچ کمی بیشتر از مدل قبلی به ارمغان می آورد و طبق گفته اولین افرادی که آن را امتحان کرده اند ، سری […]