مراقب باشید ، نیکولا: شرکای تویوتا و هینو از نیمه کامیون مجهز به کامیون سلول سوختی


تویوتا و هینو در اینجا حاضرند و آماده هستند تا اوضاع را تغییر دهند.

تویوتا

با بازگشت به سال 2017 که صادقانه به نظر می رسد یکی دو سال پیش باشد ، تویوتا این پیشنهاد را ارائه داد پرتال پروژه – نیمه کامیون کامیون سوختی کاملا جدی به نظر می رسد. سپس یک سال بعد ، پورتال پروژه 2.0 به نظر می رسد و بیشتر پایبندی تویوتا به فناوری پیل سوختی هیدروژنی را تأیید می کند. در اینجا ما در سال 2020 هستیم و تویوتا رسما اعلام کرده است که یک کامیون سلول سوختی نیمه تولید را توسعه خواهد داد.

این خودروساز ژاپنی روز دوشنبه اعلام کرد: بعد از این همه سال معاشقه با احتمال وجود یک کامیون کلاس 8 ، تویوتا جولی این کار را انجام می دهد. اما این کار را به تنهایی انجام نخواهد داد. این خودروساز گفت که با سازنده خودروی تجاری ژاپنی Hino همکاری خواهد کرد. Hino شاسی بلند را تهیه خواهد کرد و تویوتا یک پیشرانه سلول سوختی را به مهمانی می آورد. نتیجه نهایی یک کامیون نیمه آلاینده با مشخصات فنی خواهد بود که این خودرو را در منطقه آمریکای شمالی قابل رقابت می کند. تویوتا و هینو قبلاً گفته اند که کامیونی را برای ژاپن به اشتراک می گذارند ، اما این دو یکسان نخواهند بود.

مشخص نیست که نیمی از تولید در چه نوع مشخصات بسته بندی می شود ، اما Project Portal 2.0 احتمالاً پیش نمایش ما را ارائه می دهد. نمونه اولیه نیمه ساخته 670 اسب بخار قدرت و 1325 پوند فوت گشتاور تولید می کند و می تواند 80000 پوند را تحمل کند. در کل ، دو انبار سوخت هیدروژن و یک باتری 12 کیلووات ساعتی به کامیون کمک کرد 300 مایل را طی کند. تنها محصول جانبی پیشرانه؟ اب.

تویوتا و هینو قصد دارند در نیمه اول سال 2021 یک “ماشین نمایشی” معرفی کنند. تویوتا سابقه بسیار طولانی در پیل های سوخت دارد. به هنگام شروع هیدروژن و برق نیکولا برای دو نفر زیر آتش فقدان فناوری انحصاریشاید احساس خوبی برای رقبا نباشد که ببینند تویوتا رسما کلاه خود را به حلقه می اندازد.


اکنون بازی کنید:
این را نگاه کن:

نیمه VNR الکتریکی ولوو چیزی فراتر از …


2:31


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5m5nxxh
is.gd/EfWmmX
shrtco.de/Ra9RN
clck.ru/REZaR
u.nu/s3z9g
ulvis.net/c4Q

بیشتر بخوان:  بهترین معاملات روز پریمیر 2020 زیر 50 دلار هنوز باقی مانده است: Roku Streaming Stick Plus ، Premiere و Express HD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

F-35 اهداف را به سربازان زمینی و سربازان ارتش اهداف را تا F-35 می فرستد

د اکتبر 5 , 2020
یک واحد پیاده نظام پیشرفته هنگامی که در زیر آتش شدید ، سربازان روی زمین ناگهان داده های هدف گیری از F-35 را دریافت می کنند نشان می دهد که واحد آنها به زودی با یک نیروی مکانیکی عظیم از خودروهای زرهی دشمن روبرو می شود ، دیواره ضخیمی از […]