مربی داك ریورز می گوید پس از حذف LA Clippers از مرحله پلی آف مقصر را به گردن خود می اندازد


چندی نگذشته بود که فصل LA Clippers به ​​طرز خیره کننده ای سقوط کرد ، داک ریورز ، مربی گفت که می توان انگشت را به دلیل عدم موفقیت تیم در رسیدن به انتظارات عظیم قهرمانی اش به سمت او گرفت.

بعد از اینکه کلیپرز کاملاً برای سومین بازی متوالی با شکست 104 بر 89 مقابل دنور ناگتس در بازی 7 نیمه نهایی کنفرانس غربی شکست خورد ، ریورز گفت که انتظارات عنوان برای تیم او خیلی سنگین نیست حتی اگر کلیپرز نتوانست به آنچه بسیاری فکر می کردند که در تمام فصل فینال غربی ها برابر لس آنجلس لیکرز است.

ریورز در مورد انتظارات گفت: “ما آنها را ملاقات نکردیم.” “این خط آخر است. من مربی هستم و هر تقصیری را در این زمینه مقصر می دانم. اما واضح بود که انتظاراتمان را برآورده نکردیم ، زیرا به نظر من اگر این کار را می کردیم ، هنوز بازی می کردیم.”

کلیپرز با برتری 3-1 در بین هفت سریال برتر به سبک حماسی از بین رفت. آنها در سه بازی گذشته دو برابری 16 ، 19 و 12 امتیازی را از دست دادند ، زیرا خشکسالی حق رای دادن در فینال کنفرانس غربی به 50 سال می رسد.

بیشتر بخوان:  بازی پیتسبورگ استیلرز-تنسی تایتان برای 25 اکتبر برگزار شد

ریورز تنها مربی در تاریخ NBA است که در 3 سری پلی آف 3-1 نتیجه را از دست داده است و این کار را با کلیپرز در نیمه نهایی 2015 مقابل هوستون راکتس و با اورلاندو مجیک در دور اول مقابل دیترویت پیستونز در سال 2003 انجام داده است.

این تیم اما از همان لحظه ای که کلیپرز کاوی لئونارد را در آژانس آزاد به خدمت گرفت و با پل جورج معامله کرد ، مدعی قهرمانی محسوب می شد.

لو ویلیامز که تلاش کرد و از پشت قوس 4 برای 27 در سریال مقابل دونور شلیک کرد ، گفت: “ما عصبانی شده ایم.” “ساده و ساده. ما عصبانی هستیم. 3-1 بالاتر بودیم. ما دو موقعیت برای پیروزی در این مجموعه داشتیم و این کار را نکردیم.”

بیشتر بخوان:  به صورت زنده دنبال کنید: ستاره ها با یک پیروزی خارج از فینال جام استنلی

ویلیامز افزود: “من فکر می کنم بسیاری از موضوعاتی که با آنها روبرو شدیم ، استعداد ما را نجات داد ؛ شیمی این کار را نکرد. در این مجموعه ، ما را شکست داد.”

لئونارد ، دو بار MVP فینال NBA که فصل گذشته تورنتو رپتورز را قبل از امضای قرارداد با لس آنجلس در آژانس رایگان به یک قهرمانی رساند ، گفت که کلیپرز پس از فروپاشی خیره کننده خود باید ضریب هوشی بسکتبال خود را بهبود ببخشند و مانند تیم های قهرمانی شیمی را توسعه دهند.

لئونارد كه در نیمه دوم شوت 1 بر 11 زد ، گفت: “ما فقط نمی توانستیم شوت بزنیم.” “این زمانی است که صحبت از شیمی تیم می شود ، دانستن اینکه برای بدست آوردن توپ در نقاط مختلف چه چیزی باید بدویم ، یا فقط اگر کسی دو برابر شود یا رنگ را بسته بندی کند ، سعی کنید دیگران را شلیک کنید و ما باید بدانیم که دقیقاً چه نقاطی را انجام می دهیم ما باید باشیم

بیشتر بخوان:  اورلاندو از USC دوست دارد با پیشرفت در طرح دفاعی مورد تشویق قرار گیرد

“و شما می دانید ، فقط باید تیم خود را حمل کنید و هوشمندتر شوید. هوشمندتر شوید. ضریب هوشی بسکتبال بهتر می شود.”

در بزرگترین بازی این فصل ، لئونارد و جورج با هم شلیک کردند 10 برای 38 ، از جمله 4 از 18 از پشت قوس ، در مجموع 24 امتیاز در بازی 7. در سومین بازی متوالی ، کلیپرز کاملاً فلج به نظر می رسید زیرا دنور در 22 دقیقه و 50 ثانیه ای با نتیجه 50 بر 28 از آنها دور شد.

ریورز درباره برتری 3-1 کلیپرز در سری 3-1 گفت: “من هرگز راحت نبودم ، فقط نبودم.” “من فقط از نظر شرطی سازی می دانستم ، مثل اینکه ما بچه هایی داشتیم که فقط نمی توانستند دقیقه بازی کنند و این سخت است ، می دانید. منظورم این است که شبانه دو یا سه بار وجود داشت که ما در واقع شروع به کار کردیم و یک پسر مجبور شد بیرون بیایید. منظورم این است که همان چیزی است که هست. بنابراین نه ، من هرگز راحت نبودم ، می توانم این را به شما بگویم در جلو. من این را به مربیانمان گفتم. “

بیشتر بخوان:  در سال 2021 ، Cowboy Cerrone بازنشسته خواهد شد. خامزات چیمایف برای کسب عنوان مبارزه خواهد کرد

تمام فصل برای کلیپرز تلاش شده است تا شیمی پیدا کند. لئونارد و جورج آهسته از مصدومیت های این فصل بازگشتند. مش دو ستاره با گروه پیشکسوتان سال گذشته که بیش از حد دستاورد داشتند کار سختی بود. و کلیپرز با وقفه های مداوم از آسیب دیدگی تا اضافه شدن فصل میانی برخورد کرد. هنگامی که آنها نگاه اجمالی به هم آمدن را شروع کردند ، ویروس کرونا ویروس زد و فصل چهار ماه به علاوه متوقف شد.

چندی نگذشته بود که آنها برای شروع فصل به حباب وارد شدند ، زندگی مانع شد و کلیپرز دوباره توسط مونترزل هارل ، ویلیامز و پاتریک بورلی که برای تشییع جنازه عزیزان عزیمت می کردند ، مختل شد. سه بازیکن اصلی نقش همه را از دست دادند زیرا از حباب خارج شده بودند و بعداً مجبور به قرنطینه شدند. هارل یک ماه از کف زمین بیرون بود.

بیشتر بخوان:  چرا داستان های موفقیت در نقل و انتقالات فارغ التحصیلان فقط در فوتبال نخبگان دانشگاهی صدق نمی کند

جورج که در نیمه دوم 1 به 7 زد ، گفت: “ما با مشکلات زیادی روبرو شدیم.” “به درستی چنین است. شما می دانید ، بچه ها به دلایل درست مجبور شدند به خانه خود بروند. ما فقط وقت زیادی را برای مصدومیت در فصل عادی و درون حباب از دست دادیم.”

جورج می گوید این سازمان در مورد چگونگی ساخت آنها برای رقابت بیش از این فصل صحبت کرده است. اما مدتی طول می کشد تا کلیپرز از آخرین لکه های تاریخ حق رای دادن که مملو از ضرر و دلشکستگی است ، عبور کند.

بیشتر بخوان:  جری تیلری شارژرها پتانسیل ترور QB را به نمایش می گذارد

جورج گفت: “این فشار آشکاری برای برآورده کردن انتظارات عنوان بود.” “اما منظور من به عنوان یک بازیکن ، شما این را می خواهید … این هیچ پلیس نیست. واقعیت این است که ما آن انتظار را برآورده نکردیم.

“اما من فکر می کنم از نظر داخلی ، ما همیشه احساس کرده ایم ، این یک سال قهرمانی یا شلوغی برای ما نیست. شما می دانید ، هرچه بیشتر در کنار هم باشیم و هرچه بیشتر در کنار هم باشیم ، می توانیم بهتر شویم. شیمی بیشتر برای [the] گروه ، بهتر است. من فکر می کنم این واقعاً داستان نوار این فصل است. ما فقط وقت کافی با هم نداشتیم. “


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y39tte8c
is.gd/u61T2O
shrtco.de/5YCFz
clck.ru/QsFPx
u.nu/ci6fs
ulvis.net/t2M

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رویداد ویترین PS5: زمان شروع ، نحوه پخش جریانی آنلاین و انتظارات

چ سپتامبر 16 , 2020
ما “یک نگاه دیگر” به بازی های معرفی PS5 داریم ، اما امیدوارم که اولین نگاه به تاریخ عرضه و قیمت کنسول را نیز داشته باشیم. سونی تنها ساعاتی با “ویترین” سونی پلی استیشن 5 فاصله داریم ، رویدادی که برای آشکار کردن موارد بیشتر طراحی شده است کنسول نسل […]