مربی Raiders ، Jon Gruden ، “Cam ‘Slam” نیوتن پاتریوت را یک مهاجم قدرتمند توصیف کرد که در وسط بازی می کند


جان گرودن در سال 2011 به عنوان بخشی از مجموعه QB Camp خود برای ESPN با Cam Newton ملاقات کرد و زمان خوبی است که با یک گروه Gruden’s Las Vegas Raiders که روز یکشنبه در استادیوم Gillette در برابر نیوتن و میهن پرستان New England (CBS ، ساعت 1 بعدازظهر) روبرو شوند ، دیدار کنیم.

گرودن در تماس تلفنی با خبرنگاران پاتریوت به خبرنگاران گفت: “من زیاد مردها را ندیدم که وارد درهای کم باد من شوند. من او را” صلح “صدا می کنم. صلح نیوتن. این لقبی بود که به او دادم. او یک مهاجم سرسخت است که در وسط بازی می کند.

بیشتر بخوان:  وقتی کنتاکی می سی سی پی را شکست داد ، جنایت مایک لیچ برای اولین بار در زندگی حرفه ای متوقف شد

اکنون Gruden’s 2-0 Raiders باید سرعت نیوتن 6 فوت 5 و 245 پوندی را که در اوایل بازی میهن پرستان 1-1 تهدیدی مضاعف بود ، کند کند. نیوتن 45 از 63 برای 552 یارد است ، با یک فرود و یک رهگیری ، با اضافه کردن 122 یارد در 26 حامل و چهار لمس.

گرودن که تیمش دوشنبه شب در خانه مقابل نیو اورلئان ساینتس یک پیروزی چشمگیر کسب خواهد کرد ، گفت: “بادامک به نظر می رسد بادامک معمول است. او تهدید به انجام کارهای مختلف است.”

بیشتر بخوان:  مادر مربی میهن پرستان ، بیل بیلیک ، ژانت ، در سن 98 سالگی درگذشت

“این یک روند دشوار است. همیشه وقتی شما مقابل کم نیوتن و نیو انگلیس میهن پرست بازی می کنید ، و اکنون که آنها به صفوف خود پیوسته اند ، این برای هر کادر دفاعی ، هر مربی و هر تیمی که وارد بازی می شود یک مشکل دو چندان است.”

گرودن گفت که از دیدن دوباره سلامتی نیوتن پس از آسیب دیدگی شانه و پا به دلیل سبک بازی اش خوشحال است.

وی گفت: “آنها هنگامی که شانه راست او را با مردم می گیرند ، بازی های قدرت را در سمت چپ او انجام می دهند. [Then] بلند می شود و گلوله ای را به زمین پرتاب می کند. من نمی دانم چگونه این کار را انجام دهم … فکر می کنم حیرت انگیز است. “

بیشتر بخوان:  به نظر می رسد آنتونی دیویس خانه خود را در NBA با لیکرز پیدا کرده است


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2hqbhcj
is.gd/PlmhfR
shrtco.de/SJewq
clck.ru/R3Mtr
u.nu/nzhgm
ulvis.net/SOD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کلوینگر بعد از نیمه اول به طور ناگهانی کنار رفت و بالشتک ها روی هاله ها افتاد

پ سپتامبر 24 , 2020
سرخوشی اولین بازی اش در پلی آف در 14 فصل سه روز قبل هنگامی که بازوی راست مایک کلوینگر پس از فقط یک دور از روز چهارشنبه ناگهان کشیده شد ، برای سن دیگو پدرس خاموش بود. در حالیکه پدرس با نتیجه 5-2 به لس آنجلس آنجلس باخت ، کلوینگر […]