مرتب سازی Heap یکشنبه ، هفته 5: آینده داک پرسکات ، مقایسه قهوه ای با 49ers 2011 ، شایعات تجاری مت رایان


گاوچران ها هنوز رسما اعلام نکرده اند که داک پرسکوت برای بقیه فصل 2020 غایب خواهد بود ، اما جری جونز مردم را در قفسه سینه صاحب خود در آغوش می گیرد و بعداً بیانیه ای درباره غلبه بر مشکلات Prescott منتشر می کند زیرا در اثر شکستگی مچ پا دچار شکستگی مچ پا شده است در برنده شدن غول ها باید همه آنچه را که باید بدانید به شما بگوید. او را بشناسید.

داک در زندگی اش بر بسیاری از مشکلات غلبه کرده است تا به جایی که هست برسد. برگشتن. اما آسیب دیدگی وحشتناکی که او در روز یکشنبه متحمل شد ، هنوز هم برای کابوی و پرسکات تأثیرات چشمگیری به همراه داشت. برای مبتدیان ، بدیهی است: این امر چه تاثیری بر حمله دالاس خواهد داشت؟ آسیب دیدگی در “عالی نیست ، باب!” سطل پرسکات در چهار مسابقه در سطح MVP بازی نمی کرد ، اما او تعداد زیادی را تعیین می کرد و با یک سری امتیازات نیمه دوم کابوی ها را در عمل حفظ می کرد. در نهایت ، ممکن است فکر شود ، او و مایک مک کارتی در اوایل بازی ها به یک صفحه می رسند و حمله شروع به کلیک می کند.

تونی دانگی مصدومیت را به اشتباه “یک برکت مبدل” در روز یکشنبه در هنگام پخش NBC توصیف کرد ، پیشنهادی غیرمعقول که دیگر تکرار نمی کنم و می گویم این اپیدمی در واقع مبدل به امید هافبک دالاس بوده است. اندی دالتون بدون توجه به اینکه برای کابوی ها بازی می کرد ، اما وقتی دالتون در شرایط بسیار عجیب بین المللی می خواست به خانه نزدیک شود (او اهل کیتی ، تگزاس است و خانه ای در دالاس دارد) این امضا شد. گاوچرانها از دادن پول پشتیبان خوب به Dalton تاکنون برای امضای مناقصه حق رای دادن و عدم اطمینان از فصل ، هیجان زده شده اند.

بیشتر بخوان:  جرمین کیرز ، سابق سیاتل Seahawks اعلام بازنشستگی کرد

این بارها به جیب می زند زیرا کف / سقف گاوچران برای رکورد 2020 آنها به شدت تغییر نمی کند که ممکن است با پشتیبان گیری پایین تر / ناشناخته باشد (حتی اگر در سال 2016 ، برای آنها به همان خوبی بود). پیش بینی های SportsLine منجر به تغییر کابوی ها در نتیجه سقوط از داک به دالتون 6.1 پیروزی شده است ، که کاملا خوب است ، اما من پیشنهاد می کنم اگر آنها بتوانند کارها را در خط حمله درست کنند و ببینند دفاع یک قدم کوچک به جلو برمی دارد ، کابوی ها همچنان برای پیروزی در بخش مورد علاقه هستند. . بالاخره پیروزی آنها آنها را به مقام اول رساند. دوستان ما در ویلیام هیل موافقت می کنند ، که باعث می شود 120 گاوچران مورد علاقه سوگند قرار بگیرند.

NFC East وحشتناک است ، اندی دالتون ممکن است فقط از یک جنگ فرسایشی زنده بماند. اما در طولانی مدت چه اتفاقی برای شما می افتد؟ این سوال دشوارتر است. مدت زمان مصدومیت او 4 تا 6 ماه است و شک ندارم که پرسکات برمی گردد و او برای فصل 2021 از سلامتی خوبی برخوردار است.

آیا با گاوچران خواهد بود؟ پاسخ این کمی پیچیده تر است. پرسکوت در سال 2020 با امتیاز ویژه بازی می کند ، به این معنی که او یک قرارداد کاملاً مطمئن یک ساله از دالاس را تأمین کرده است. این همچنین بدان معنی است که کابوی ها نمی توانند با پرسکات مذاکره کنند تا اینکه فصل 2020 به پایان برسد. در این مرحله ، در شرایط عادی و سالم ، گاوچران ها دوباره مارک اردک را کسب می کردند و سعی در بستن یک معامله داشتند.

با توجه به برنامه آسیب دیدگی DAC که باعث بهبودی آن از اواسط فوریه تا اواسط آوریل می شود ، ممکن است اکنون آنها تمایلی به این کار نداشته باشند. اگر پرسکات دچار هرگونه عقب گرد شود ، حداقل از منظر گاوچران مانع برنامه قرارداد جدید او خواهد شد.

بیشتر بخوان:  مربی LSU Tigers اد اورگرون در میان شروع سخت دفاع ساده را دنبال می کند

بیایید در اینجا واقعی باشیم – جری قصد دارد از این آسیب دیدگی در مذاکرات قرارداد استفاده کند. او واقعاً می خواست اردک را قبل از فصل به زیر ارزش بازار برساند و در طول فصل سعی داشت برخی از ضررها را در Prescott ببندد ، ظاهراً راهی برای کاهش قیمت درخواستی. آیا پس از پایان فصل ، کابویهای پایین دست داک می توانند با تخفیف از معامله خارج شوند و یک قسمت بزرگ از پول تأمین شده خود را جلوی هافبک آویزان کنند و بدانند که او با آسیب دیدگی روبرو خواهد شد؟ آیا اردک حاضر است برای قفل کردن ایمنی طولانی مدت پول ، کمتر از آنچه می خواست مصرف کند؟

در غیر این صورت ، به احتمال زیاد شاهد خواهیم بود که کابوی هایی با مارک حق رای دادن مخالفت کرده و مجبور به رقابت برای خدمات Prescott در بازار آزاد می شوند. هر تعداد تیم – پاتریوتس ، مقدسین ، کلتس ، استیلرز ، دزدان دریایی به نام چند – می توانند جایگزین هافبک پیر شوند و تعداد زیادی تیم دیگر – مانند جت ها ، جاگوارها ، برونکوس ، واشنگتن و خرس ها که باید نام ببریم – وجود دارد. در صورت رسیدن به بازار آزاد به خدمات پرسکوت علاقه مند شود.

در واقع هیچ کس نمی تواند از چگونگی این اتفاق مطلع شود تا زمانی که ببینیم اردک چگونه با توانبخشی رفتار می کند. واکنش من این است که مصدومیت هزینه زیادی برای او نخواهد داشت زیرا هافبک جوان هنوز یک بازیکن جوان است. این با ارزش ترین کالا در ورزش های حرفه ای است. گاوچرانها ، علی رغم نمایش های قوی دالتون و عنوان قهرمانی – و موارد دیگر ، نمی توانند با داک مرغ بازی کنند؟ این قطعاً اعتماد به نفس آنها را در تلاش برای دادن گزینه های جایگزین برای Prescott افزایش می دهد.

بیشتر بخوان:  کودی بلینگر از داجرز نجات را با یک چرخش شیرین به دست می آورد

ممکن است ما دقیقاً در همان قایقی که قبل از شروع فصل مارس آینده در آن بودیم سر بزنیم ، اما در حال حاضر ، آینده Cowboys و Prescott کاملا ابری است.

آیا 2020 Browns 2011 49ers است؟

این احساس سن و سال و بسیاری از تغییرات در آموزش از قبل است ، اما جیم هارپو یک بار وارد سانفرانسیسکو شد تا مسئولیت 49 بازیکن را از مایک سینگلتری (من برنده می خواهم) و جیم توماسولا موقت (که هنوز هم به سیستم هارپو پایبند است و در نهایت خودش وظیفه را بر عهده خواهد گرفت) به عهده گرفت. ، Yells) و بلافاصله میزها را برگرداند ، 49 بازیکن را به یک زن جوان 13-3 به رهبری فرانک گور و یک بازی تهاجمی روی زمین ، یک دفاع کلاستروفوبیک با یک پاس بزرگ و یک چرخش حیرت انگیز در انتخاب عمومی شماره 1 سابق الکس اسمیت تبدیل کرد.

آشنا بنظر میاد؟ زیرا او حداقل از نظر اتصال تصادفی در این فصل شباهت زیادی به قهوه ای دارد. کلیولند با اجرای توپ خیلی خوب سلطه داشت ، چه نیک چوب (در حال حاضر در IR) یا دوباره کریم هانت برای به دست آوردن توپ. کوین استفانسکی عالمانه بیل کالاهان را به کلیولند آورد تا به آموزش خط حمله کمک کند ، براون در آنجا استعداد نیز ایجاد کرد ، جک کانکلین به یک آژانس رایگان وارد شد و جیدریک ولز را به دور اول دعوت کرد. کل خط با شکوه و شماتیک بود ، براون در بازی در حال گاز پخت است.

بیشتر بخوان:  گفته می شود که آلن رابینسون از خرس ها ناراضی است: واشنگتن در فهرست تجارت بالقوه در لیست بالاترین نقاط فرود قرار دارد

بیکر میفیلد – اولین انتخاب عمومی قبلی که برخی افراد پس از یک فصل دوم بد آن را لغو می کردند – در این فصل بسیار پیشرفت کرده است. میزان تکمیل او دوباره پشتیبان گیری شده و میزان رهگیری او تقریباً به سطح قبل از 2019 عادی شده است. او هنوز بازی بزرگی ارائه نداده است ، اما واقعاً از او سالی نشده است. براون بیشتر منفجر شده است (بالتیمور) ، کسی منفجر شد (دالاس) یا در دفاع فقط با بازی تهاجمی خود را از بین برد (سنسی ، واشنگتن). بیایید ببینیم چه اتفاقی می افتد که بیکر مجبور است کمی مسائل را بالا ببرد – شاید این هفته در برابر پیتسبورگ – اما شرکت های اسمیت تاکنون از نظر آماری فعالیت می کنند.

٪ شرکتها

حیاط

TD: INT

YPA

2011 الکس اسمیت (هفته های 1-5)

8/65

965

7: 1

7.7

2020 بیکر میفیلد (1-5 هفته)

61.2

976

9: 4

6.2

حیاط / تلاش بیکر کاملاً نگران کننده است و شما می خواهید درصد تکمیل او را کمی بیشتر ببینید. اما من انتظار دارم طی چند هفته آینده شاهد افزایش کمی هر دو عدد باشم. براون ها به پیتسبورگ می روند و سپس طی پنج هفته آینده با بنگال ها ، Raiders ، Texans ، Eagles و Jaguars همراه می شوند. این یک جدول بسیار آبدار است تا تعدادی عدد خوب ارائه شود.

به نظر ساده می رسد که پیشنهاد می کنیم تغییر در آموزش می تواند بدشانسی براون را کاملاً معکوس کند ، اما بازگشت به سانفرانسیسکو اینجاست. 49 بازیکن به طور معمول به عنوان یک تیم پر از استعداد انتخاب می شدند و می توانستند یک جهش ضرب المثلی داشته باشند. اما آنها هر سال مرتکب اشتباهاتی می شوند و برای خود فرصتی در تور پلی آف فراهم می کنند و در بهترین حالت حدود 0.500 را به پایان می رسانند. درست مثل براون! یک مربی واجد شرایط با یک برنامه بازی خوب دریافت کنید ، و ممکن است یک فصل برتر داشته باشید.

پس از برکناری دن کوین و توماس دیمیتروف در روز یکشنبه ، نامزدهای زیادی وجود دارد که باید برای جای خالی شاهین ها در نظر گرفته شوند. من کاملاً عقیده دارم که برنامه آرتور پلانک اخراج کوین پس از هفته پنجم نبود – و فکر می کنم تأخیر در اعلام سرمربی موقت نیز این مسئله را توجیه می کند – اما اجازه دادن به او برای رسیدن به تلاش 0.500 قبل از هفته 10 است.

آتلانتا روز یکشنبه در رخوت وحشتناکی قرار داشت ، حتی اگر تیم پلنگ ها قرار بود بازسازی کنند. این نگاه بدی بود که همه درگیر آن بودند و سرانجام پلانک فهمید که به جای تماشای راهپیمایی این تیم به نوعی امید دروغین ، نیمه دوم چند ماه آینده ، باید اکنون گام بردارد.

اما آنچه از داوطلب آموزش بعدی جالبتر است اتفاقی است که برای مت رایان هنگام حرکت رو به جلو رخ می دهد. در یک کنفرانس با رسانه ها ، از پلانک در مورد آینده هافبک سوال شد و او گفت:

“من مت را دوست دارم. امیدوارم که او بخشی از برنامه های ما باشد ، اما این تصمیمی نخواهد بود که من می گیرم.” پلانک گفت، افزودن آینده رایان “تا حدودی به بازیکن بستگی دارد.”

مسطح رایان احتمالاً اتفاق نخواهد افتاد. اگرچه می توان به عنوان بریدگی پس از اول ژوئن شناخته شد و در سال 2021 قرار گرفتن در معرض شاهین های مرده را محدود می کند. آنها با آزاد سازی رایان و بریدن وی پس از 1 ژوئن در سال 2020 17.5 میلیون دلار صرفه جویی خواهند کرد. به احتمال زیاد – یک تجارت. معامله با رایان در سال آینده 23 میلیون دلار در فضای سقف شاهین صرفه جویی می کند و بسته به اینکه چه کسی تجارت را انجام می دهد ، بالقوه برخی از انتخاب های پیش نویس را بدست می آورد.

به نظر نمی رسد که شاهین ها در این فصل کسی را فریب دهند مگر اینکه یک هیولای بازیکن یا دو بازیکن به دست آورند. هرکسی که هافبک نداشته باشد باید به برایان علاقه مند باشد. او اکنون 36 ساله است ، اما مقدار زیادی گاز در باک باقی مانده است.

و من فکر می کنم شما می توانید یک مورد جذاب ایجاد کنید ، 49ers به ​​عنوان یک سایت فرود معنی دارند. Kyle Shanahan قبلاً با رایان سر و کار داشته است – شاید فصل MVP او را بخاطر داشته باشید – و 49 بازیکن در حال حاضر در مقابل جیمی گاروپولو به کمک نیاز دارند و CJ Beathard / Nick Mullens نتوانستند سطح حمله را برای پیروزی در مسابقات فوتبال بالا ببرند.

من نمی دانم که این اتفاق ممکن است در سال جاری بیفتد ، زیرا ممکن است زمان بندی کار نکند و 49 نفر باید با نمایش خود یک SPLASH انجام دهند. اما 49ers ممکن است به طور کامل در Garoppolo به فروش نرسد و قرارداد او در سال آینده بسیار قابل کنترل شود ، در صورتی که در صورت آزادی در آن فصل تنها 2.8 میلیون دلار هزینه حداکثر هزینه داشته باشد.

این فقط یک نقطه لمس است و مربی بعدی می تواند تصمیم بگیرد که با رایان سوار شود. اما بحث درباره انتقال از انتخاب عمومی قبلی شماره 3 – اولین انتخاب دیمیتروف! نشان می دهد که ممکن است نظافت منزل در آینده در آتلانتا واقع شود.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y52bra7a
is.gd/cBZYkj
shrtco.de/Xex6l
clck.ru/RMyNk
u.nu/-vyd2
ulvis.net/ZNT3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

با ادامه وقفه در کلمبوس و رسیدن پایتخت به پایین ، تورنتو شماره 1 است

س اکتبر 13 , 2020
2:27 PM ET جف کارلایل نزدیک گزارشگر فوتبال آمریکا جف کارلایل MLS و تیم ملی ایالات متحده را برای ESPN FC پوشش می دهد. آستین لیندبرگ تیم تورنتو FC برای دومین هفته متوالی ، MLS Power Rankings را رهبری می کند ، به لطف یک جفت کلین شیت و یک […]