مردی که آرام صحبت می کند – ارتش سایبری بزرگی را رهبری می کند


مثل همیشه ، NSA اغلب ترمز می زند. نشت های اسنودن بسیاری از برنامه ها و قابلیت های مخفی آن را برملا کرده است ، و آژانس را مجبور کرده است با زحمت و سخت کوشی بهره برداری و زیرساخت های خود را در سراسر جهان بازسازی کند. اکنون ، Cyber ​​Command در معرض افشای نرم افزار باقیمانده و زیرساخت های جدید خود قرار دارد. بحث های مکرر در مورد مبادلات استفاده از دارایی ها یا بهره برداری ها وجود داشته است ، بنابراین آنها را در معرض خطر قرار می دهد.

کاردون یادآوری می کند ، در مقیاس وسیع تر ، یک درگیری فلسفی باستانی و ذاتی بین اپراتورهای نظامی میادین جنگ و متخصصان اطلاعاتی وجود داشت که در سایه فعالیت می کنند و غریزه آنها محافظت از مخفیگاه ها و پشت درهای مخفی آنها است. به نظر می رسد با ARES این درگیری به اوج خود رسیده است. “آنها می گفتند ،” اگر این کار را می کردی ، آنها می دانستند که این تو هستی! ” “من فقط به آنها نگاه می کردم و می گفتم:” چه کسی اهمیتی می دهد؟ هنگامی که من از توپخانه ، هواپیمای حمله و جنگنده های جت استفاده می کنم – فکر می کنید آنها نمی دانند ایالات متحده آمریکا است؟ “

بیشتر بخوان:  شرکت ها می توانند حرکات تلفن شما را برای هدف قرار دادن تبلیغات دنبال کنند

در کل زمان ، فشار از بالا شدید بود. یک مقام ارشد یادآوری می کند که راجرز “می خواست تمام تلاش خود را برای قبولی در این آزمون انجام دهد.” حتی با تلاش هفته ها ، مقامات پنتاگون شروع به شکایت در مطبوعات کردند که پیشرفت کند است. خدمه 7 روز در هفته 14 ساعت کار می کردند.

سرانجام ، ARES با نفوذ در شبکه ها و کانال های ارتباطی داعش ، بدافزارها و درهای پشتی را برای اطمینان از دسترسی بعدی ، مورد بررسی و مقدمات قرار داد. رئیس جمهور مطلع شده است. این طرح Operation Incandescent Symphony نامیده می شود و تلاش می شود با بهره گیری از یک نقطه ضعف فراموش شده ، به صورت آنلاین با داعش مبارزه کند. تیم ARES کشف کرد که علیرغم کمپین رسانه ای جهانی پیچیده و چند وجهی داعش ، این گروه تروریستی به اندازه اکثر کاربران اینترنت تنبل بود. تقریباً هر کاری که من انجام دادم فقط از طریق 10 حساب آنلاین وصل شد.

بیشتر بخوان:  شکار 20 ساله مرد پشت ویروس اشکال عشق

در 8 نوامبر 2016 – روز انتخابات در ایالات متحده – روز پیروزی فرا رسید. بطور سیستماتیک ، ARES یک حمله دیجیتالی را آغاز کرد که توانایی این گروه تروریستی را در برقراری ارتباطات داخلی و دستیابی به افراد بالقوه هدف قرار می دهد. دونالد به یاد می آورد: “ما همه چیز را اخراج کردیم.”

تقریباً بلافاصله ، آنها به یک سد معبر غیر منتظره برخوردند: آنها در تلاش بودند تا به یکی از حسابهای هدف حمله کنند که یک س securityال امنیتی ساده پیش آمد: “نام حیوان خانگی شما چیست؟” یک احساس ترس در طبقه عملیاتی حاکم بود ، تا اینکه تحلیلگر از پشت سرش را بیرون کشید. او گفت جواب 1-2-5-7 است. این تحلیلگر توضیح داد: “من یك سال به دنبال این مرد می گشتم – او این كار را برای همه كارها انجام می دهد.” و مطمئناً کد کار کرده است. سمفونی درخشان در جریان بود.

بیشتر بخوان:  20 پیشنهاد برتر در روز نخست آمازون با پرداخت 50 دلار یا کمتر - روز دو (2020)

این تیم برای جلوگیری از دسترسی داعش به حساب های خود ، حذف پرونده ها ، بازنشانی کنترل ها و ایجاد اختلال در عملیات آنلاین گروه ، یکی یکی حرکت کرد. ناکاسونه سال گذشته در مصاحبه ای نادر با خبرنگار NPR ، دینا تمپل-روستون ، گفت: “در 60 دقیقه اول از آغاز ، من فهمیدم که در حال موفقیت هستیم.” ما شاهد شروع سقوط اهداف بودیم. توصیف آن دشوار است ، اما می توانید با قرار گرفتن در هوا آن را درک کنید که اپراتورها می دانند واقعاً کار خوبی انجام می دهند. “

بیشتر بخوان:  درمان معجزه آسای ترامپ برای کوید یک کابوس تدارکاتی است

ساعت اول در همان روز اول ، اپراتورها اهداف خود را از روی تخته بزرگی که به دیوار آویزان بود ، بریدند زیرا همه آنها اخراج شدند. اما این تنها آغاز ماجرا بود. در مراحل بعدی ، تیم ARES برای تضعیف اعتماد داعش به سیستم ها و اعضای خود حرکت کرد. این تیم با هدف تزریق اصطکاک و ناامیدی به راهپیمایی جهانی بی وقفه داعش ، سرعت بارگذاری های گروه را کاهش داده ، پرونده های کلیدی را حذف کرده و موضوعات IT را به نظر می رسد در سراسر شبکه های خود قرار دهد. گروه ویژه همچنین اقدام به شناسایی نامزدها برای آنچه “آتش مهلک” می نامد ، کرده است. در کنار هم ، ARES ثابت شده است که موفقیت موفقیت آمیز است – با خاموش شدن بخشی از امپراتوری رسانه ای این سازمان تروریستی ، از مجله آنلاین گرفته تا برنامه خبری رسمی ، عملیات داعش کند شده است.

بیشتر بخوان:  درست همانطور که به نظر می رسید فناوری در مورد تنوع جدی است ، ترامپ نیز وارد عمل می شود

این حمله دلیل اصلی این مفهوم شد که ایالات متحده می تواند به فضای مجازی حمله کند. باكنر می گوید: “این سمفونی درخشان بود كه سد را شکست.” این یک مثال عملی واقعی ارائه داد که مردم می توانستند درک کنند.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4ke8zfp
is.gd/s9xjeb
shrtco.de/aR4mN
clck.ru/RN9ZG
u.nu/sr27n
ulvis.net/HexL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چرا ممکن است آیفون 12 گران قیمت ارتقا فروش سختی داشته باشد

س اکتبر 13 , 2020
این پیش زمینه ای است که باارزش ترین شرکت دولتی جهان برای رونمایی از جدیدترین آیفون های خود آماده می شود ، انتظار می رود که در روز سه شنبه طی یک رویداد فرضی که از وب سایت آن پخش می شود ، نشان داده شود. اپل چند هفته پیش […]