مرد جورجیایی به دلیل طرح بلیط گلف مسترز به زندان می افتد


مرد جورجیایی روز دوشنبه پس از اعتراف به جرم در طرحی که از هویت های مسروقه برای بدست آوردن بلیط مسابقات گلف مسترز استفاده می کرد ، به بیش از دو سال زندان فدرال محکوم شد.

دادستان های فدرال می گویند استفان مایکل فریمن 42 ساله از آتن و سه نفر از اعضای خانواده در تگزاس این بلیط ها را برای کسب سود فروخته اند.

فصل باز؟ CORONAVIRUS خاموش است و ما را برای صلاحیت ها باز می کند

قاضی دادگاه منطقه ای Randall Hall در زادگاه مسابقات ، آگوستا ، فریمن را به 28 ماه زندان محکوم کرد. بیش از یک سال از اعتراف گناه فریمن به جرم توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری در نامه گذشته بود. پدر و مادر و یک خواهر وی نیز سال گذشته به تقاضای جرم مبادرت ورزیدند و به سه سال حبس مشروط محکوم شدند.

بیشتر بخوان:  Lions 'Matthew Stafford می گوید زانو زدن در هنگام سرود ملی "کار درستی برای من" بود

اعضای خانواده به عنوان بخشی از معاملات خود مبنی بر استرداد ، توافق کردند که در مجموع نزدیک به 275.500 دلار برای جبران خسارت پرداخت کنند. در انتشار خبری از دفتر دادستان ایالات متحده ، بابی کریستین ، مشخص نشده است که این خانواده چه تعداد بلیط گرفته و چه میزان از آنها سود گرفته است.

دادستان های فدرال گفتند که این خانواده از سال 2013 تا 2017 برای تقلب در سیستم قرعه کشی که بلیط های مسابقات را توزیع می کند و همچنین دور زدن قوانین باشگاه گلف ملی آگوستا ، از شناسنامه های مسروقه استفاده کرده و به مردم اجازه می دهد فقط یک بار برای ورود به قرعه کشی بلیط خود اقدام کنند.

بیشتر بخوان:  آیا موکی بتس قطعه ای است که طفره رفتن را به سمت عنوان سوق می دهد؟

برای دریافت بیشتر پوشش ورزشی در FOXNEWS.COM اینجا کلیک کنید

طبق اسناد دادگاه ثبت شده در ماه آوریل توسط دادستان های فدرال ، خانواده برای تهیه نام و آدرس افرادی که برای ایجاد حساب های جعلی برای قرعه کشی آنلاین بلیط آگوستا استفاده شده بودند ، لیست های پستی انبوه را خریداری کردند. این حساب ها با آدرس های الکترونیکی کنترل شده توسط فریمن و نزدیکان وی ارسال شده است.

در اسناد دادگاه آمده است که خانواده سپس از آگوستا ناسیونال می خواهند تا آدرسهای مرتبط با حسابهای جعلی را تغییر دهد ، با استفاده از “گواهینامه های جعلی رانندگی ، قبض های تبرئه های دروغین و اظهارات کارت اعتباری نادرست در هویت حساب های کاربری جعلی” که از طریق پست ارسال شده است. دادستان گفت ، این اطمینان می دهد که هر بلیطی که از طریق قرعه کشی برنده می شود به آدرس هایی که فریمن و نزدیکانش آنها را دریافت می کنند ارسال می شود.

بیشتر بخوان:  Clayton Kershaw Scratch از Dodgers از بازی دوم در NLCS


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5j7pa6w
is.gd/RpovIN
shrtco.de/UgT39
clck.ru/QrVrt
u.nu/bnsgt
ulvis.net/pZt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

صندلی ها؟ خالی. سر و صدای جمعیت؟ ساختگی. غول؟ هنوز بد است.

س سپتامبر 15 , 2020
EAST RUTHERFORD ، نیوجرسی – در شرایط عادی ، ورزشگاه MetLife در نیوجرسی می توانست در آبی و قرمزهایی که هواداران میزبان لباس می پوشند محو باشد. اما در برابر بیماری همه گیر ویروس کرونا ، غول ها و پیتسبورگ استیلرز فصل های خود را در فضای داخلی خاکستری و […]