معاملات آیفون 12 Verizon شامل تلفن های رایگان برای آداپتورها و تخفیف برای کسانی که نسخه جدید را ارتقا می دهند


Verizon در صورت داشتن معیارهای مناسب ، آیفون 12 را تخفیف می دهد.

عکس صفحه / اپل

آیا به دنبال آیفون 12 جدید در Verizon هستید؟ اگر ملاک های صحیح را داشته باشید شرکت مخابراتی معاملات زیادی انجام می دهد.

تازه از اعلام بهره برداری از شبکه 5G جدید خود در سراسر کشوربزرگترین شرکت مخابراتی کشور روز سه شنبه معاملات جدیدترین آیفون های اپل را اعلام کرد. مانند سال های گذشته ، کسانی که به ورایزون روی می آورند می توانند آیفون 12 را به صورت رایگان دریافت کنند وقتی که با تلفن های “انتخابی” معامله می کنند و در برنامه نامحدود Do More ، Play More یا Get More مشترک می شوند.

کسانی که از قبل Verizon دارند می توانند با پرداخت بودجه از برنامه های نصب و راه اندازی دستگاه Verizon و خرید و فروش از طریق تلفن های “انتخاب” ، برای مدت 24 ماه آیفون 12 با حداقل 15 دلار در ماه دریافت کنند. شما همچنین باید در یکی از آن برنامه های جدید Unlimited Premium جدید یا برنامه های Above یا Beyond نامحدود قدیمی باشید

تلفن ها بلافاصله واجد شرایط تجارت نبودند ، اگرچه اگر آیفون 8 یا 8 پلاس دارید ، می توانید 250 دلار در یک آیفون جدید در صرافی صرفه جویی کنید ، تلفن جدید را به صورت آنلاین خریداری کنید و یک برنامه نامحدود راحت دریافت کنید.

آیفون 12 و آیفون 12 پرو از شرکت Verizon قبل از فروش در هفته بعد ، پیش خرید را از جمعه شروع می کنند.

معاملات انجام می شود ، در حالی که آنقدرها هم تهاجمی نیست موارد ارائه شده توسط رقیب آن AT&Tبعد از اینکه Verizon در جریان رویداد iPhone Apple نقش برجسته ای داشت ، بیایید. مدیر عامل شرکت حامل ، هانس وستبرگ ، هنگام سخنرانی افتتاحیه روی صحنه ظاهر شد تا شبکه 5G جدید را در سراسر کشور اعلام کند و چندین سخنران از اپل از Verizon و شبکه 5G آن در جریان این رویداد یاد کنند.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxqfluln
is.gd/qjldYg
shrtco.de/8nQcx
clck.ru/RNq7p
u.nu/22s3q
ulvis.net/Z6NQ

بیشتر بخوان:  آسمان اکتبر برای هالووین ماه برداشت و یک ماه آبی نادر را به ارمغان می آورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هزاران کارگر آمازون به دنبال مرخصی استحقاقی برای رای دادن هستند

س اکتبر 13 , 2020
بین آمازون (AMZN) کارمندان شرکت ها و انبارها و همچنین کارگران Whole Foods متعلق به آمازون ، این شرکت بیش از 1.3 میلیون نفر را در ایالات متحده استخدام کرده و دومین کارفرمای خصوصی در کشور است. در این دادخواست که برای اولین بار توسط NBC News گزارش شد ، […]