معاملات پخش جریانی Prime Day 2020: Fire TV Cube با قیمت 80 دلار ، Roku Streaming Stick Plus با 37 دلار


این داستان بخشی از است روز نخست آمازون، راهنمای CNET در مورد هر آنچه باید بدانید و چگونگی اطمینان از دستیابی به بهترین معامله.

روز نخست آمازون این در ساعت 12:01 صبح PDT سه شنبه 13 اکتبر آغاز شد و فروش در حال افزایش است. به عنوان مثال ، می توانید برخی از محبوب ترین دستگاه های Roku را از 22 دلار تا 37 دلار (زیر 30 تا 50 دلار) دریافت کنید. این تخفیف های بزرگ در حال حاضر در آمازون و بهترین خرید، با اینکه والمارت قبلاً برخی از اینها (و برخی تلویزیونهای روکو با قیمت 100 دلار) را تحریک کرده است.

آیا آمازون نیز رد می کند میله های تلویزیون آتش به قیمت های بسیار پایین مانند سال گذشته در فروش جمعه سیاه؟ خرده فروش آنلاین قبلاً این تخفیف ها را اعلام نکرده بود (جدا از افت قیمت خوب در Fire TV Cube و Fire TV Recast، در زیر لیست شده است) ، اما ما آنها را اضافه خواهیم کرد – و هر چیز دیگری دستگاه جریان معاملاتي كه اين هفته شاهد آنها هستيم – اگر و چه زماني ظاهر مي شوند.

بیشتر بخوان:  بهترین خلاot ربات برای سال 2020: Neato ، iRobot Roomba ، Electrolux ، Eufy و موارد دیگر

توجه داشته باشید که قیمت گذاری و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بود ، اما ممکن است نوسان داشته باشد. این داستان در روزهای آینده مرتباً به روز می شود.

سارا تئو / Cnet

اگر می توانید یک دستگاه پخش مستقیم خط Roku بخرید ، همین است. این چوب کوچک در پشت هر تلویزیون مجهز به HDMI ظاهر می شود و می تواند تقریباً هر کانال در اینترنت را با وضوح 4K و با پشتیبانی HDR پخش کند. کنترل از راه دور شامل ، میزان صدا و توان تلویزیون را نیز کنترل می کند. اگر می خواهید هر تلویزیون قدیمی را به عنوان یک نیروگاه برق جریانی اصلاح کنید ، Roku Streaming Stick Plus بدون هیچ مشکلی است. بررسی Roku Streaming Stick Plus را بخوانید.

بیشتر بخوان:  بهترین سوتین های ورزشی برای خرید در سال 2020

سارا تئو / Cnet

این مرحله به سمت پایین Streaming Stick Plus یک جعبه کوچک است و یک چوب نیست و کنترل قدرت / میزان صدا را از راه دور از دست می دهد. به غیر از این ، همان کیفیت تصویر 4K HDR و انتخاب کانال Streaming Stick Plus را پمپ می کند. بررسی Roku Premiere ما را بخوانید.

سارا تئو / Cnet

Roku Live Streaming Device در اصل اولین پیشنهاد است ، اما بدون توانایی مدیریت محتوای 4K HDR. با صرف 22 دلار ، همچنان گزینه ای برای دریافت جدیدترین کانال های پخش جریانی 1080p در تلویزیون های قدیمی است. 8 دلار کمتر از آنچه Fire Stick Lite جدید در حال حاضر به فروش می رسد. بررسی Roku Express (2019) ما را بخوانید.

بیشتر بخوان:  Vitamix Flash Sale: Refurbished S50 فقط با پرداخت 166 دلار (!) به علاوه معاملات بیشتر مخلوط کن ها

سارا تئو / Cnet

Fire TV Cube بلندگوی کنترل شده با حجم الکسا ، دستگاه پخش ویدئو Fire TV 4K و یک ریموت جهانی را در یک دستگاه ترکیب می کند. اگر می خواهید از صدای خود برای کنترل تلویزیون استفاده کنید – و دیگر وسایل موجود در خانه الکسای دوستانه خود را ذکر نکنید – شاید ارزش این را داشته باشید که پیشگام این محصول جالب باشید که در طی Prime Day از 120 دلار به 80 دلار کاهش یافت. توجه داشته باشید که این نسخه 2019 است ، که از زمان ارزیابی اولیه آن در سال 2018 ، پیشرفت های خوبی به آن اضافه کرده است. بیشتر بخوانید درباره Fire TV Cube.

بیشتر بخوان:  کامیون ها و SUV ها بسیار محبوب هستند و دلیل آن این است

سارا تئو / Cnet

Fire TV Recast یکی از ساده ترین راه ها برای ضبط و پخش تلویزیون از طریق هوا است. یکپارچه با Fire TV Stick ادغام می شود و با 100 دلار تخفیف ، یک معامله باورنکردنی است. بررسی مجدد Amazon Fire TV Recast ما را بخوانید.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6gglntp
is.gd/mjm1mI
shrtco.de/lqAeo
clck.ru/RN4g4
u.nu/rmt6h
ulvis.net/yfb6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مدل استفاده فانتزی: هفته ششم

س اکتبر 13 , 2020
بازیکن از تخیل استفاده کنید PPR واقعی G / G متن نوشته آلن رابینسون WR1 (19.9) WR9 (19.2) 11.4 اهداف P / G (2). اولین بار در هفته xFP پنجم. کالوین ریدلی WR2 (17.7) WR20 (17.1) 158 یارد هوایی P / G (اول) + 10 هدف P / G. کنان […]