مقادیر فوتبال داستانی پس از پنج هفته برای گیرنده گسترده تنظیم می شود


هر موقعیتی در فوتبال فانتزی اهمیت دارد ، اما برخی از آنها مهم تر از دیگران هستند. دویدن برای حضور در فوتبال فانتزی همیشه نعمت بوده است ، اما روروک مخصوص بچه ها یکی دیگر از گوشت های مورد پسند است.

فالانکس؟

هر سوئیچ تصادفی از ابتدا انجام می شود. به نظر من توجیه یک لیست قدیمی و قدیمی بی معنی است. آنچه در زیر می آید این است که اگر امروز وارد لیگ جدیدی شوم که از ابتدا شروع می شود ، چگونه موقعیت را می بینم. و این است نه رتبه بندی هفته ششم ، این رتبه های “بقیه راه” است.

چند نکته قبل. ماهیت ماهیت غیر علمی است و فقط به عنوان روشی برای مقایسه بازیکنان در سایت های آنها استفاده می شود. من حقوق خارج از موقعیت را مقایسه نمی کنم – حقوق نگهبان فقط در گروه موقعیت تعیین می شود.

در این فرار خاص ، گیرنده های آلوده فعلی را در زیر جمع آوری کرده امبا حقوق موقت. این اعداد مورد بحث قرار نخواهد گرفت. بازیکنان متضرر از لیگ به لیگ یک ارز کاملا متناسب دارند. اگر در مورد آسیب دیدگی اصابت بیشتری دارید ، خوب برای شما. این موقعیت را در اختیار داشته و بر لیگ خود غلبه کن. من به طور کلی انتظار کمتری برای بازگشت بازیکنان مصدومیت دارم ، بنابراین تعجب نکنید اگر آنها را کمتر از شما دوست دارم.

بازیکنانی که حقوق یکسانی دریافت می کنند برابر حساب می شوند. فرض کنید که یک سیستم امتیازدهی PPR نیم امتیاز داشته باشید و ما فراتر می رویم.

بلیط های بزرگ

43 دلار برای DeAndre Hopkins

بیشتر بخوان:  نزدیکتر یانکی ها به آرولدیس چپمن تقریباً در پیروزی شنبه به شکستن دستشویی نیاز داشتند

42 کرون دانمارکی metcalf

39 دلار ، تیریک هیل

39 دلار آدام تیلن

36 دلار برای الن رابینسون

35 دلار تایلر لوکت

35 دلار ، Stephon Digges

من می دانستم که امسال نمایش راسل ویلسون را می خواستم و این به وضوح به این معنی است که مقدار زیادی Metcalf و Lockett در کیف پول خود خواهم داشت. اما من در مورد مسئله سیاتل که تهیه کرده ام تا حدودی بی طرف بوده ام و این به نظر اشتباه می رسد اکنون – در حالی که لوکت همچنان یک بازیکن عالی است ، سقف متکالف آسمان است. . . هیل از زندگی تخم مرغ کانزاس سیتی لذت می برد ، جایی که به نظر می رسد هیچ کس دیوانه نیست ، اما هر هدف Reid / Mahomes طلاکاری شده است. بهترین جهت برای یوزپلنگ این است که سه تبار آن از خط 10 حیاط و داخل آمده باشد. دیگر لازم نیست از راه دور گل بزند. . . Digges و هاپکینز روایت “تیم های تغییر گیرنده” را منفجر کردند ، به علاوه یک نام قابل توجه در سطح دوم. با ورود سه شنبه شب ، جاش آلن دقیق ترین سنج پرتاب را داشت ، در اطلاعات رادار 360. پیشرفت آلن بزرگترین قسمت آن است ، اما اجرای پیست فرشته Diggs صدمه ای ندید. . . بدون در نظر گرفتن هافبک ، رابینسون به غلت می خورد. فقط یک بار در حرفه او ، من می خواهم بازی او را با یک بازیکن پاس از سطح MVP ببینم. . . بازیکن مورد علاقه خود را در سطح 1 نمی بینید؟ برو مقدمه ای را که از آن رد شدم ، و مخصوصاً چاپ پررنگ را بخوان.

بیشتر بخوان:  بازیکنان توییتر خود را جستجو می کنند ، دوباره عصبانی می شوند

هر هفته منگنه

33 دلار برای آماری کوپر

32 دلار ، کالوین ریدلی

30 دلار ای جی قهوه ای

30 دلار ، کنی گلدای

28 دلار ، مایک ایوانز

جام کوپر 26 دلاری

25 دلار ، رابی اندرسون

24 دلار برای تایلر بوید

24 دلار بره CeeDee

23 دلار دی جی مور

23 دلار تری مک لورین

22 دلار ، رابرت وودز

21 دلار ، اودل بکهام جونیور

20 دلار برای DeVante Parker

مانند موسیقی وابسته به عشق شهوانی Spinal Tap ، رابی اندرسون قطعاً به 11 سالگی می رود. (هری هو / گتی ایماژ)

من همیشه بازی اندرسون با هواپیما را دوست داشتم ، اما وقتی او را به کارولینا منتقل کردند ، نگران بودم که در دریبل گم شود – استعدادهای ماهر زیادی وجود دارد – و ممکن است برای کاری که تدی بریج واتر بهتر انجام می دهد نامناسب باشد. اما من ارتباط مت رول / اندرسون – آنها هر دو در دانشگاه تمپل بودند – و قدرت OC جو بردی را دست کم گرفتم. من همچنین متوجه نشدم که Bridgewater جهت مثبت تری نسبت به آنچه که من داشتم دارد و اندرسون روش های متنوعی در کیف حقه خود دارد. هرکسی این دست و پا زدن را انجام دهد – به عنوان یک تحلیلگر یا به عنوان یک مدیر – با اشتباهات زیادی روبرو خواهد شد. همراه با قلمرو. اما فکر می کنم این چیزی است که من را بیشتر آزار می دهد ، زیرا این کار ممکن بود و در دسترس همه است. و یک پاداش سوزن محرک است. . . مور در اندرسون در چندین تیم دیگر رتبه بندی شده است ، اما ما باید الگوی استفاده را که پنج هفته است احترام بگذاریم. حتی پس از شکست مور بر روی مهر و موم شکست ، ما نمی توانیم این واقعیت را نادیده بگیریم که اندرسون همچنان در حال خرد کردن سهم بازار است. . . این یک بحث طولانی مدت است ، آیا گیرنده ستاره با حداکثر شانس بهتر است (اما افراد هم سن و سال او متوسط ​​هستند) ، یا اگر یک محیط مشارکتی باشد اما حمله از تنوع و شناوری بیشتری برخوردار خواهد شد ، بهتر رشد می کند؟ هر مورد متفاوت است ، اما من گمان می کنم بهترین فصل ریدلی نیاز به بازگشت از جولیو جونز دارد ، خصوصاً با مت رایان که سه هفته متوالی تلاش می کند. . . این یک دوره طلایی برای دریافت کنندگان جوان است ، جایی که بازی های حرفه ای و دانشگاهی دور هم جمع می شوند. بره در دسته 2020 مورد علاقه من است و فکر می کنم اندی دالتون بهتر از انتظار مردم بازی کند. بازیگران وحشتناک بازیگران اطراف در اواخر دوران حضور خود در سین سیناتی دالتون را به سمت پایین کشاندند ، اما او چهار بار در پلی آف به آنجا رفت و امتیاز 70-61-2 را کسب کرد. دالاس از اکثر تیم ها حالت پشتیبان گیری بهتری داشت.

بیشتر بخوان:  Voit یانکس را بر فراز Os 2-1 بلند می کند و پرواز را از دست می دهد

با آنها صحبت کنید ، با آنها صحبت کنید

19 دلار جمیسون کراودر

19 دلار ، DJ Chark

18 دلار مارکیز براون

18 دلار ، جاستین جفرسون

18 دلار ، جوجو اسمیت شوستر

16 دلار داریوش اسلیتون

15 دلار ، Chase Claiball

15 دلار دپو ساموئل

14 دلار ، مایکل گالوپ

14 دلار ویل فولر

14 دلار ، دونتای جانسون

13 دلار ، مایک ویلیامز

12 دلار برای Fesca Schinnault

12 دلار T هیگینز

11 دلار ، هنری راجرز

11 دلار برای جارویس لندری

10 دلار آشپز براندین

بیشتر بخوان:  گستره رنگ: برنامه بحث برانگیز ویرایش عکس به دلیل ویژگی "رابط سیاه" پشتیبانی از هوش مصنوعی مورد انتقاد قرار گرفته است

10 دلار امانوئل سندرز

کراودر علی رغم هرج و مرج اطرافش ، در به ثمر رساندن امتیاز PPR قبل از بازی به طرز تکان دهنده ای WR3 است. برخی از نمایش های بزرگ او با توجه به مجموعه مهارت های او کمی پیچیده به نظر می رسند – هر هفته نمی توانید روی تندیس های دفاعی حساب کنید. اما اندازه Crowder قابل افتادن است و پرتاب های دریچه راحت تر قابل تشخیص و تکمیل هستند ، پس چرا باید مزاحم شد؟ مدام آنجا را بپرسید . . جیمی گاروپولو سالم و ساموئل سالم قطعاً Depot را به رده های بالاتر صعود می کنند. برای اینکه بدانیم این مورد در سال 2020 است ، باید کمی عقب نشینی کنم. . . برجسته ترین فصلی لندری لیزر سمت چپ در دالاس خواهد بود ، پاسهای فرود به OBJ. براون ها بیش از حد رانندگی کرده اند و به وضوح می خواهند که حتی بدون نیک چاب ، ستون اصلی حمله را ترک کنند. با گفتن متفاوت ، وقت آن است که بیکر میفیلد را پنهان کنیم.

قوانین مربوط به اهمیت امضا در مورد فرود چهار کلایپول اعمال می شود (و به یاد داشته باشید که او فقط فرود پنجم را از دست داده است). اگر به بلیط های تابستانی اسمیت شوستر یا جانسون تولیدات نیاز داشته باشم ، نگران می شوم. ممکن است بازیکنان خوب زیادی در اینجا حضور داشته باشند. نه یک مشکل پیتسبورگ ، بلکه یک رمز و راز خیالی است. . . من چارک را در فصل قبل بسیار دوست داشتم ، اما گاردنر مینشو به نظر می رسد یکی از آن رسانه های رایج باشد ، نه کسی که از لحظه پیاده شدن از اتوبوس اهداف مورد علاقه خود را براندازد.

بیشتر بخوان:  امشب آخرین امتیازات ، گل ها و به روزرسانی های مسابقات لیگ برتر

حداقل فضای نیمکت

9 دلار جری جودی

9 دلار Tay Hilton

9 دلار جان براون

8 دلار ، تراویس فولام

8 دلار جولیان ادلمن

7 دلار ، براندون ایوک

7 دلار ؛ N’Keal Harry

7 دلار ماروین جونز

7 دلار راندال کاب

6 دلار کورتیس ساموئل

6 دلار کریستین کرک

6 دلار میکول هاردمن

این احتمال وجود دارد که ارزش بازار ادلمن پس از مسابقه سیاتل به اوج رسیده باشد. او هرگز بازیکن مهمی در سقوط نبود و معمولاً دور دروازه حذف می شد. . . طرفداران میهن پرستان دیگر نمی توانند به Draft Billboard 2019 نگاه کنند ، زیرا می دانند که هری دومین تیم انتخاب شده بود و ستارگان زیادی او را تعقیب می کردند. هری گهگاه به یک فئودالی شسته و رفته دست می یابد ، اما اگر دیگر نتواند به طور مداوم از هم جدا شود ، هرگز به قیمت آزمایش خود نزدیک نمی شود. . . فولگام یک فرد سریع مطالعه ، کسی بود که به Old Dominion راه می رفت و کمی فوتبال دبیرستان بازی می کرد. فیلادلفیا در تمام مدت حمله خود ، به ویژه در گیرنده ، دچار زخم های خوشه ای می شود ، بنابراین او نه تنها با عقاب بازی نمی کند ، بلکه ناگهان در اولویت قرار دارد. هفته ششم یک تست جالب خواهد بود ، زیرا در برابر دفاع قدرتمند بالتیمور پنهانی نخواهد رفت. اما NFC East مکانی سرگرم کننده برای آویختن کلاه شماست.

بیشتر بخوان:  ساگان برای پیروزی در مرحله دهم جیرو آلوده به ویروس کرونا به تنهایی می رود

به خطر افتادن

5 دلار تیم پاتریک

5 دلار پرستون ویلیامز

5 دلار اسکاتی میلر

5 دلار طلای تیت

5 دلار شکارچی رنفرو

Marquis Valdes-Scantling 4 دلاری

4 دلار Damier Bird

4 دلار کلان کول

4 دلار کول بیسلی

4 دلار گابریل دیویس

4 دلار کیلوگرم هملر

3 دلار دارنل پول

3 دلار ، گرگ وارد

3 دلار راسل گیج

3 دلار ، ایسایا فورد

3 دلار زک پاسکال

3 دلار Demarcus Robinson

3 دلار ، جیمز واشنگتن

3 دلار اندی ایزابلا

2 دلار آنتونی میلر

2 دلار ، لری فیتزجرالد

1 دلار جاش رینولدز

1 دلار جف اسمیت

$ 1 نلسون آگولور

$ 1 Tre’Quan Smith

1 دلار AJ سبز

$ 1 کندریک متولد شده است

اگر کاردینال ها اجرا شوند ، ایزابلا را در دو طبقه دریافت می کنم. متأسفانه برخورد مربیان با آن صفر است. . . یک حلقه کوچک اعتماد به نفس در Green Bay وجود دارد که MVS نمی تواند به آن برسد. . . من به اسکوتی میلر اجازه می دهم تا هفته پنجم نان بپزد – او در چهار هفته اول قدرت خود را حفظ کرده است – حتی اگر ابزار دقیق اندازه گیری را برای شخصی که عمدتا در خارج از خانه بازی می کند ندارد. و بیایید صادق باشیم ، تام بردی فقط 9 سال برنگشته است ، به نظر می رسد سوراخ هجدهم است.

ترتیب موقت مجروحان – بحثی نیست

44 دلار داوانت آدامز

44 دلار ، مایکل توماس

40 دلار ، جولیو جونز

33 دلار ؛ کنان آلن

31 دلار ، کریس گودوین

11 دلار ، آلن لازارد

7 دلار چوپان

6 دلار ، سامی واتکینز

6 دلار کوری دیویس

6 دلار Galen Reg

5 دلار ؛ DeSean Jackson

4 دلار آدام همفری

4 دلار شاون جفری

3 دلار توسط ریچارد بریمن

پیش بینی های فوتبال یاهو فانتزی را بشنوید
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4nu3rd4
is.gd/XNjoHJ
shrtco.de/EAM2w
clck.ru/RPGaw
u.nu/1edhb
ulvis.net/R0pJ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Le'Veon Bell منتشر شد: پنج بهترین مکان برای ثبت نام وی به عنوان نماینده رایگان فوتبال فانتزی

چ اکتبر 14 , 2020
زمان LeVeon Bell با جت ها از همان ابتدا سخت بود و عصر روز سه شنبه به ناگهانی پایان یافت زیرا جت ها چند ساعت پس از انتشار گزارشات مبنی بر اینکه تیم به دنبال تعویض او بود ، او را آزاد کردند. بیل در هفته 5 از ناحیه همسترینگ […]