مقام نبراسکا با گفتن تصمیم بزرگ فوتبال ده روز سه شنبه در میکروفون گرم گرفتار شد


دو روز پس از ملاقات ده رئیس جمهور و دبیرکل بزرگ برای بررسی اطلاعات مربوط به یک فصل احتمالی فوتبال ، تد کارتر ، رئیس دانشگاه دانشگاه نبراسکا با یک میکروفون داغ گرفتار شد و گفت که اعلامیه روز سه شنبه اعلام خواهد شد.

کارتر قبل از کنفرانس خبری سه شنبه در لینکلن ، نبراسکا با باب هینسون ، رئیس انستیتوی تحقیقات استراتژیک ملی صحبت می کرد.

کارتر در ویدئویی که توسط تلویزیون KETV در اوما منتشر شد ، به هینسون گفت: “ما امشب آماده اعلام فوتبال Huskers و Big Ten هستیم.”

“اوه ، واقعاً؟” هینسون پاسخ داد. “من شنیدم که این اتفاق می افتد. انتظار زیادی در مورد آن وجود دارد. برای شما خوب است. شاید این از بشقاب شما خارج شود.”

بیشتر بخوان:  تحقیقات رهبر تیم هاوکس: پنج نامزد برتر برای جایگزینی دن کوین در سال 2021 و بعد از آن

کارتر پاسخ داد: “خوب ، هرگز نخواهد شد ، اما حرکت خوبی در مسیر درست است.”

ده بزرگ نتوانستند بلافاصله تأیید کنند که اعلامیه روز سه شنبه اعلام خواهد شد.

كل شورای ر presسای جمهور و ر chanسای لیگ چندین ساعت بعد از ظهر روز یكشنبه با اعضای گروه ویژه بازگشت به مسابقه ملاقات كردند ، كه آخرین اطلاعات پزشكی درباره شروع مجدد ایمن بازی در طی بیماری همه گیر ویروس كرونا و همچنین برنامه های زمانبندی و تلویزیون را بررسی كردند. کمیته فرعی پزشکی کارگروه نیز روز شنبه با هشت رئیس جمهور یا رئیس ، از جمله رونی گرین ، رئیس دانشگاه نبراسکا-لینکلن دیدار کرد.

بیشتر بخوان:  آدام گاز در نیویورک جتس در صورت سوused استفاده ، LeVeon Bell را آزاد کرد

جلسه یکشنبه منجر به رای گیری در مورد آغاز فصل پاییز فوتبال نشد.

ده بزرگ در 11 آگوست به دلیل نگرانی در مورد همه گیری ، همه فصول ورزشی پاییز ، از جمله فوتبال را به تعویق انداخت. روسای جمهور و دبیران لیگ با نتیجه 11-3 به تعویق افتادند و فقط نبراسکا ، ایالت اوهایو و آیووا تصمیم گرفتند که به جلو روند. حداقل یک رأی گیری برای بازی در یک فصل پاییز به حداقل 60 درصد از روسای جمهور و دبیران (9 نفر یا بیشتر) نیاز دارد.

بیشتر بخوان:  رسانه های اجتماعی در واکنش به بازگشت الكس اسمیت QB واشنگتن دو سال پس از آسیب دیدگی وحشتناك پا

صدراعظم ویسکانسین ، ربکا بلانک ، در یک کنفرانس خبری ویدیویی روز دوشنبه با خبرنگاران ، گفت که لیگ در مورد تصمیم به بازی فوتبال پاییزه یا عدم “با هم پیش می رویم”.

بلانک گفت: “این یک امر مدرسه به مدرسه نخواهد بود.”

بلانک ، روز سه شنبه در جلسه دادرسی مجلس سنای آمریکا در مورد آینده جبران خسارت ورزشکاران دانشگاهی ، گفت که ده بزرگ به تعویق افتادن ادامه می دهد تا زمانی که به س questionsالات مربوط به آزمایش ، ردیابی تماس و مشکلات قلبی مربوط به COVID-19 پاسخ داده شود.

بیشتر بخوان:  نبرد Ivica Zubac-Nikola Jokic باعث خوشحالی مربی صربستان می شود

کمیته فرعی پزشکی Big Ten ، که به ریاست پزشک تیم سرب ایالت اوهایو ، دکتر جیم بورچرز و مدیر ورزشی پن ایالتی ، سندی باربور ، برنامه هایی را تشریح کرد که نه تنها شامل امکانات جدید آزمایش ، بلکه آخرین اطلاعات مربوط به میوکاردیت ، التهاب ویروسی نیز بود. عضله قلب و سایر شرایطی که در ورزشکاران بهبود یافته از COVID-19 دیده می شود.

منابع گفتند ، لیگ حداقل چهار گزینه تست سریع آنتی ژن پاسخ سریع را بررسی می کند که می تواند به تیم ها اجازه دهد روزانه آزمایش COVID-19 را انجام دهند و میزان ردیابی تماس لازم را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. کمیته فرعی پزشکی شامل پزشکان تیم سرب از شمال غربی ، ایندیانا و مریلند و همچنین متخصصان پزشکی ورزشی و بیماری های عفونی است.

بیشتر بخوان:  رمز در برابر عقاب ها: آیا حمله سه گانه می تواند قوچ حمل کند؟

ارائه روز یکشنبه فراتر از م componentلفه پزشکی بود و شامل جزئیات بیشتری در مورد چگونگی و زمان آغاز ده بزرگ به همراه تاریخ های احتمالی و آستانه پزشکی است که هر تیم باید برای بازگشت خود داشته باشد.

به گفته منابع ، تاریخ شروع احتمالی 17 اکتبر یکی از گزینه های مورد بحث است و احتمالاً به تیم های بزرگ بیگ اجازه می دهد تا یک دوره منظم هشت یا نه بازی را قبل از انتخاب رشته انتخابی کالج فوتبال پلی آف انجام دهند.

شش تیم بزرگ ده بزرگ در نظرسنجی پیش فصل AP حضور داشتند ، از جمله شماره 2 ایالت اوهایو و شماره 7 ایالت پن.

بیشتر بخوان:  جذب بازیکنان اورگان فوتبال: جابریل مک نیل ، بازیکن خط خط چهار ستاره ، به کلاس 2021 اردک ها متعهد می شود


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5d6czvj
is.gd/UTiGSf
shrtco.de/NKciE
clck.ru/QrfL2
u.nu/yj3fp
ulvis.net/fwV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مربی Broncos ، ویک فانجیو ، مدیریت ضعیف ساعت را در از دست دادن تیتان ها توضیح داد: "من نمی خواستم درایو را طولانی کنم"

س سپتامبر 15 , 2020
اولین دوشنبه شب Denver Broncos و Tennessee Titans با اتفاقات ناگواری از هر دو طرف همراه بود ، اما شاید جالب ترین مورد ساعت مدیریت وحشتناک Vic Fangio بود. فانگیو پس از باخت 16-14 دنورس به تنسی پس از اینکه نتوانست ساعت را با سه وقت استراحت باقی مانده و […]