مقدسین پس از یک پیروزی 17 امتیازی ، از یک پیروزی اضافی در Chargers کنار می روند


بر اساس پنج هفته اول این فصل ، نیواورلئان ساینتس به اندازه چند سال گذشته قدرتمند نیست.

اما درو نسیم هنوز هم قادر به برخی از لحظات حوزه است. مارشون لاتیمور نیز همینطور است.

بریز برای شروع کار اضافی دوشنبه شب به کار با چراغ سبز منجر شد تا به سرقت بازی در لس آنجلس شارژر کمک کند که آنها در مقطعی 20-3 عقب بودند. ویل لوتز یک ضربه میدان را به ثمر رساند تا مقدسین در اولین بازی خود در وقت اضافه ، با نتیجه 30-27 پیش بیایند. کارزار و مسابقه شارژرها زمانی پایان یافت که مایک ویلیامز پاس چهارم را دریافت کرد اما در فاصله کمی از اولین برخورد توسط لاتیمور متوقف شد و مقدسین با یک پیروزی فرار کردند.

بیشتر بخوان:  Hurricanes با شرایط یک قرارداد 3 ساله با RW Fast موافقت می کند

به نظر می رسد همه چیز برای مقدسین در این فصل یک مبارزه است. از دست دادن مقدسین در خانه به دلیل افزایش یک هافبک در تیم 1-3 در چند سال گذشته غیر قابل تصور بود و تیم Chargers به ​​کشیدن آن نزدیک شده است.

3-2 بودن به مقدسین کمک می کند تا ببیند هنوز قهرمانی دارد یا نه.

بازی در کوارتر چهارم رفت و برگشت می کند

شیپر با یک لیست طولانی از تلفات همراه بود ، از جمله دو نفر اصلی خط حمله و عقب ، آستین اکلر. در نیمه اول اوضاع بدتر شد وقتی که کنان آلن فوق ستاره به دلیل مصدومیت ناک اوت شد.

بیشتر بخوان:  خدوبین ، استارز نایتس را شکست داد تا در فینال وست 3-1 پیش بیفتد

Charger حتی با این لیست ضرب و شتم ، بیشتر اوقات از Saints پیشی گرفت.

مقدسین بهانه دارند. آنها بدون مایکل توماس ، یکی از بهترین بازیکنان لیگ بودند. توماس به دلیل مصدومیت از بازی خارج شد و هفته گذشته در تمرین یک هم تیمی در تمرین غیرفعال شد. شاید بازگشت توماس و بازگشت برخی دیگر از بازیکنان مصدوم باعث تغییر ظاهر قدیس ها شود ، به خصوص هنگام حمله. اما در بیشتر فصل دلهره آور بود.

با این حال ، آنها نمایش های دیرهنگامی را انجام دادند. مقدسین نزدیک به پیروزی در سازمان به نظر می رسیدند وقتی که برایس او را در مکانهای سوم و چهاردهم به جارد کوک پرتاب کرد تا در فاصله 11:21 با 41 یارد فاصله داشته باشد. این معادل بازی 20-20 است. پس از یک شکار جانبی خارق العاده توسط آلوین کامارا ، دوباره در فرود تیسوم هیل با 52 ثانیه مانده.

بیشتر بخوان:  دنیز اسمیت جونیور برای آموزش با نیکس زود وارد نیویورک شد

اما شارژرها از بین نمی روند. بعد از سقوط کوک ، ویلیامز از کنار خط زمین ، پاتریک رابینسون را با خط کرنر پشت سر گذاشت. هربرت بازویی برای دستیابی عمیق دارد و ویلیامز برای فرود کاملاً باز است. با به ثمر رساندن گل در دقیقه آخر از سوی هیل ، هربرت ویلیامز هشت ثانیه قبل از پایان مسابقه به یک ضربه ترافیکی شلیک کرد تا یک گل میدان برنده به ثمر برساند.

شارژر بندرت استراحت می کرد و مقدسین خوش شانس بودند. تلاش میدانی مایکل بادگلی در حالی که وقت مستقیم منقضی شده بود به 50 یارد رسید و مسابقه به وقت اضافه ادامه یافت.

بیشتر بخوان:  به نظر می رسد جیمی گاروپولو شروع خواهد کرد

جارد کوک هنگام دریافت تاچ داون از نیو اورلئان ساینتس به منطقه پایان می پرد. (عکس AP / بوچ دل)

جرم حمل و نقل نیمه اول عالی بود. هربرت قبل از تعطیلات نیمه اول سه ضربه زمینی به زمین زد. شارژرها به نظر می رسید ممکن است مقدسات را منفجر کنند. آنها در سه ماهه دوم بیش از 20-3 بودند.

مقدسین در اواخر نیمه اول به گل رسیدند ، سپس کشتی برای مدت طولانی حرکت توپ را متوقف کرده بود. بدون آلن ، هیچ چیز توهین آمیز نیست. با این حال ، هربرت یک بازی بزرگ به ویلیامز داد تا بار دیگر برجسته شود. هربرت در آخرین ثانیه های سازماندهی ، شیپر را در موقعیت قرار داد تا با یک پاس بلند دیگر به ویلیامز ، یک گل میدان بدست آورد. هربرت در بیشتر بازی بسیار خوب بود و به نظر می رسید چارجرز هافبک آینده ای دارد.

بیشتر بخوان:  تیم های NFL روز یکشنبه افتتاحیه برای سرودها زانو زده و یا در رختکن می مانند NFL

با این حال ، شارژرها در حال یافتن راه هایی برای از دست دادن بازی های اطراف هستند. مقدسین ابتدا در وقت های اضافی صاحب توپ شدند. پیش از این چندین بار در این موقعیت قرار گرفته بود و بی سر و صدا قدیس ها را به منطقه شارژرها سوار کرد. این منجر به گلزنی لوتز و برتری بیش از پنج دقیقه زودتر شد.

مقدسین سرانجام تنها ایستگاه مورد نیاز خود را بدست آوردند. لاتیمور حجم زیادی از ویلیامز را کاهش می دهد اما کمتر از بار اول که باعث طولانی شدن بازی می شود او را کشتی می گیرد. این یک نمایش شگفت انگیز بود که یک ستاره قدیس وقتی بیشتر از همه به آن احتیاج داشت ، آن را اجرا می کرد.

بیشتر بخوان:  سرنا ویلیامز از اوپن ایتالیا با مشکل آشیل انصراف داد | ورزش

مقدسین در این فصل بر هیچکس مسلط نیستند. اما آنها حداقل دوشنبه شب با دیداری که تقریباً از دست داده بودند ، ناک اوت شدند.

اطلاعات بیشتر از یاهو ورزشی:


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yy4vhby7
is.gd/U5U49d
shrtco.de/UEQdG
clck.ru/RMrT8
u.nu/e6rwp
ulvis.net/SnkB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Dodgers vs Braves: پخش زنده NLCS 2 ، کانال تلویزیونی ، پیش بینی ، شانس ، تماشای آنلاین مقدماتی MLB

س اکتبر 13 , 2020
USATSI Atlanta Braves و Los Angeles Dodgers عصر روز سه شنبه دومین بازی از سری هفت تیم لیگ برتر را برگزار می کنند. Braves در اولین بازی پشت برخی از بازی های خانگی به موقع پیروز شد. کل این مجموعه در Globe Life Field در آرلینگتون ، تگزاس نشان داده […]