مقدماتی MLB: چرا داگرها در ماسک خود اعتماد به نفس دارند


داجرز تیم بعد از فصل خود را در روز چهارشنبه برابر میلواکی برورز به عنوان علاقه مندی ها برای قهرمانی در سری جهانی باز می کند. آنها در 60 بازی در فصل عادی 43 برد داشته اند. آنها در رشته ها بیشترین امتیاز را کسب کردند و بهترین تیم ERA را داشتند.

آنها ژنگراوت بودند ، در هر بخش قدرتمند بودند. این شامل گیرنده است – به حدی که تیم احتمالاً ویل اسمیت را در بازیكنانی كه آستین بارنز Clayton Kershaw را می گیرد ، شروع می كند و می تواند ستون سوم لیست را به عنوان یك شبکه ایمنی در آن روزها حمل كند. این احساسی است که داجرها نسبت به این موقعیت احساس بهتری دارند زیرا آنها نتوانستند در مسابقات جهانی 2017 پیروز شوند.

بیشتر بخوان:  مدیران NFL شک دارند که جت های نیویورک اولین دور تجارت سم دارنولد را داشته باشند

نوار کم است. اگر بگوییم این موقعیت برای لس آنجلس مشکل ساز شده است ، دو فصل گذشته کم لطفی است.

در سال 2018 ، یاسمانی گرندال یکی از بهترین بازیکنان این ورزش در طول فصل منظم بود ، اما سقوط های تهاجمی و دفاعی در مرحله پلی آف ، باشگاه را مجبور کرد روی نیمکت NLCS قرار گیرد و بارنز را شروع کند ، که در طول فصل منظم 0.205 را با 0.619 OPS زد. Grandal 4 با 15 ضربه به 28 رسید. بارنز با 14 ضربه 2 بر 29 رفت.

سال گذشته ، بارنز آنقدر تلاش کرد که به خردسالان اعزام شود و اسمیت که تازه کار بود ، بیشتر وقت بازی خود را به عهده گرفت. اسمیت در 54 بازی در طول فصل عادی 15 بار شوت زده است اما در چهار بازی پلی آف با پنج حمله 1-1 به 13 رسیده است. بارنز لیست مسابقات را انتخاب نکرد.

بیشتر بخوان:  ستاره های ایالت اوهایو ، ویات دیویس ، شان وید در میان ده بزرگ ، گزینه های توزین برای بازی در فصل 2020 را انتخاب نکردند

بهترین بازیکن داجرز در دو فصل گذشته راسل مارتین در بازی NLDS 4 مقابل واشنگتن ملی پوشان سال گذشته بوده است. با دبل 2 به 4 رفت و به خانه برگشت. این تنها بار ورود او به این مجموعه در این مجموعه بود.

درمجموع ، داجرز در 21 مسابقه در هر دو مرحله پلی آف 0.129 را با 485/0 OPS مورد اصابت قرار می دهد.

آستین بارنز در 2 راند در دو راند مقابل San Francisco Giants در 27 آگوست وارد زمین می شود.

(بن مارگو / آسوشیتدپرس)

دیو رابرتز ، مدیر داجرها گفت: “من فکر می کنم این به همان اندازه اعتماد به نفس است که در موقعیت گیرنده قرار گرفته ایم.” “و برای اینکه چیزی از یاسامانی گرفته نشود ، فکر می کنم هر دو بازیکن قبل از آن بیس بال بازی می کنند ؛ پشت تخته ، در محوطه ضربه ، او ضربات خوبی می زند ، من فکر می کنم تور واقعا خوب است و من به هر دو بازیکن دو طرف بیس بال اعتماد دارم.”

بیشتر بخوان:  تصاویر: لیکرز مقابل هیت ، فینال 4 NBA

اسمیت 25 ساله با 0.980 به علاوه افت سرعت در رده دوم شکارچیان قرار گرفت و با هشت مسابقه خانگی در رده پنجم قرار گرفت. پیشرفت وی مربوط به نظم و انضباط قابل توجهی بود.

سال گذشته ، میزان پیاده روی اسمیت 9.2٪ بود و 24.9٪ استادیوم های خارج از منطقه اعتصاب را به حرکت در می آورد. در این سال ، میزان پیاده روی به 15 درصد و میزان پیاده روی به 17.5 درصد کاهش یافته است. در نتیجه ، میزان ضربه توپ از 26.5 to به 15 decreased کاهش یافت و نرخ توپی از 6.6 to به 9 – رسید – دومین بهترین در داجرز.

بیشتر بخوان:  تالار مشاهیر بیس بال جو مورگان در 77 سالگی درگذشت

مربی داجرز ، برانت براون ، گفت: “او به درک آنچه تیرانداز سعی می کند با او انجام دهد اختصاص داده شده است.” “من فهمیدم که او به برخی از استادیوم ها ، مناطق خاص نگاه می کند و اگر آنها وجود نداشته باشند ، باید از آنها صرف نظر شود. و اگر تیرانداز واقعاً بتواند نقطه ای را تشخیص دهد که ضربه زدن به آن سخت باشد ، پس خطرات و پاداش آن را می فهمید. او در انجام این کار بسیار عالی عمل می کند.

بیشتر بخوان:  یانکی های جراحی برای اولین بار در تاریخ حق رای دادن کاری انجام می دهند

براون افزود: “من احساس می كنم كه سال دوم را می خواهم اینجا ببینم. او احساس كمی راحت تر می كند.” “ما برخی کارهای خارج از فصل را انجام دادیم. او غوطه وری عمیق در آنچه او را خاص می کند انجام داد. بدن او را دوست دارد و دوست ندارد. او در روند کار خود ، برنامه روزمره خود مطابقت داشت. اما تماشای آن واقعا ویژه است.”

در همین حال ، بارنس 30 ساله از فصل وحشتناک 2019 فراتر رفته و به چیزی فراتر از یک پشتیبان قابل استفاده تبدیل نشده است. او نسبت 353 را در 104 حضور در پانل بر روی پایه قرار داد و همچنان پشتیبانی مورد علاقه کرشاو است.

بیشتر بخوان:  Braves vs. Dodgers ، پیش نمایش سریال: پخش مستقیم MLB ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع NLCS

این ترکیب ، با کامو احتمالاً کیبرت رویز ، ششمین بهترین OPS (. 824) را در میان گروه های اصلی اسیر شده تولید کرد. این یک نیرو در فصل عادی بود. زمان مشخص خواهد کرد که آیا بیشترین میزان سهم در بازار وجود دارد یا خیر.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4lp2bx9
is.gd/P27yMe
shrtco.de/9yJCi
clck.ru/R7AH6
u.nu/7xrei
ulvis.net/mRP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

برنامه ریزی کنید و نتایج را تا مسابقات جهانی کسب کنید

د سپتامبر 28 , 2020
سری کارتهای وحشی لیگ آمریکا (بهترین 3) (1) Tampa Bay Rise vs (8) Toronto Blue Jays مسابقه اول: تورنتو در خلیج تمپا ، ساعت 5 عصر سه شنبه ، TBS مسابقه دو: تورنتو در خلیج تمپا ، ساعت 4 عصر چهارشنبه ، TBS X-Game 3: پنجشنبه ، 1 اکتبر: Tampa […]