مقدماتی MLB 2020 – در داخل برنامه MLB برای حضور طرفداران در سکوها با افتتاحیه NLCS


ARRLINGTON، TX – هر روز در هفته گذشته ، حدود 20 نفر از پرسنل تگزاس رنجرز به بخشهای مختلف ورزشگاه درخشان خود ، Globe Life Field ، مجهز به آنچه که امیدوارند در پیش بینی احتمال گسترش ویروس کرونا در لیگ برتر بیس بال حیاتی باشد ، گسترش یافته اند. اولین مسابقه با هواداران در سال 2020: پیوندها.

ماه ها ، وقتی مشخص شد که Globe Life در این عجیب ترین فصول ، میزبان بازی های پس از فصل در یک مکان خنثی است ، رنجرز این لحظه را برنامه ریزی کرده بود ، که دوشنبه ساعت 8 بعدازظهر زمانی که لس آنجلس داجرز با Atlanta Braves در بازی بازی می کنند ، برگزار می شود اولین بار در یک سری لیگ های ملی ، تا 11،500 هوادار در ورزشگاه حضور داشتند. Rangers با پروتکل مبتنی بر سه اصل ماسک پوشیدن ، شستن دست ها و فاصله های اجتماعی با MLB همکاری کرد. به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر کسانی که ممکن است وسوسه شوند از پایه صندلی خارج شوند ، کارمندان رنجرز بیش از 30000 صندلی را از ته صندلی جمع کرده و از بندهای زیپ 5 فوت برای اتصال آنها به پشت صندلی استفاده کردند.

بیشتر بخوان:  Dodgers vs Braves: پخش زنده زنده NLCS 1 ، پیش بینی ، شانس ، کانال تلویزیونی ، تماشای آنلاین مقدماتی MLB

هواداران بالای دو سال – به استثنای کسانی که بیماری پزشکی یا معلولیت دارند و از استفاده آنها جلوگیری می کنند – ملزم به ماسک زدن روی بینی و دهان خود خواهند بود. راب متویک ، معاون اجرایی عملیات استادیوم ، گفت كه حدود 200 كارمند برای اجرای قوانین در ورزشگاه پرسه می زنند. در حالی که هواداران می توانند ماسک ها را برای خوردن یا نوشیدن بردارند ، در صورتی که برای سومین بار گرفتار شوند ، برای کسانی که این ماسک ها را ندارند دو اخطار برای آنها ارسال می شود.

اگرچه تصمیم برای اجازه دادن به هواداران برای ورود به بازی ها دیگر بی نظیر نیست – NFL ، فوتبال دانشگاهی ، MLS و NASCAR از جمله کسانی هستند که درهای خود را باز کرده اند – این در سال 2021 است مانند سال 2020. در پشت صحنه ، منابع گفتند صاحبان MLB ایده بازی در استادیوم های خالی فصل آینده را رد کردند و قرارداد NLCS و سری جهانی با هواداران اثبات مفهوم را برای دیدن اینکه آیا می تواند به عنوان یک راه حل کوتاه مدت کار کند ، ارائه می دهد.

بیشتر بخوان:  برنامه ورزشی 2020: NLCS آغاز می شود ، ALCS ادامه دارد. نگاهی به روز شده در تقویم امسال

برایان سیلی ، معاون ارشد MLB که به نوشتن پروتکل های ویروس کرونا در لیگ کمک کرد ، گفت: “هنگامی که ما در سایت های خنثی تصمیم گرفتیم ، تگزاس قانونی را تنظیم کرد که به هواداران اجازه می داد در استادیوم ها حضور داشته باشند.” ما مایل به انجام این کار در [the division series]. ما می خواستیم اطمینان حاصل کنیم که منطقه امن وجود دارد و سعی نکنیم بیش از حد به آن دسترسی پیدا کنیم. NLCS فرصت خوبی بود. ما با کارشناسان بهداشت صحبت کردیم ، دیدیم لیگ های دیگر چه کاری انجام می دهند و تصمیم گرفتیم با این کار پیش برویم. “

سیلی گفت ، پس از آن مکالمات ، MLB تصمیم گرفت که برای افرادی که به ورزشگاه وارد می شوند ، بررسی دما لازم نباشد و معتقد است که از طریق تماس نزدیک لازم بین کارکنانی که پیشانی و هواداران را اسکن می کنند ، از منافع آنها کاسته خواهد شد. ماتویک گفت که رنجرز پرسنل روز بازی را برای ویروس کرونا آزمایش نکرده است.

بر اساس داشبورد COVID-19 ایالت ، Tarrant County ، جایی که آرلینگتون در آن واقع شده است ، در حال حاضر کمی بیش از 3000 مورد ویروس کرونا دارد. در کلانشهر دالاس-فورت ورث که شامل آرلینگتون است ، 962 بیمار آلوده به ویروس کرونا در بیمارستان بستری شده اند. از بیش از 50،000 مورد در Tarrant County ، 763 نفر فوت کرده اند.

بیشتر بخوان:  مسیر Angels به پلی آف با از دست دادن Diamondbacks تاریک تر می شود

سری مسابقات لیگ برتر فوتبال روز یکشنبه با شکافهای مقوایی و تعداد کمی از اعضای خانواده در سکوهای پارک پتکو در سن دیگو آغاز شد. جو در NLCS بسیار متفاوت خواهد بود – جدا از سر و صدای لوله کشی و بهبود پخش ، که MLB گفت: طبق گفته MLB ، تمام بازی های NLCS و World Series با حدود 10،500 بلیط توزیع شده در کپسول های 4 فاصله 6 فوت فروخته شده است. حدود هزار هوادار دیگر در جایگاه ها نشسته اند که بسته به لیگ بین 25 تا 33 درصد جای می گیرند.

رونالد آکونا جونیور ، ستاره Braves گفت: “من از اینکه هواداران به سکوها برگشتند بسیار خوشحالم.” “فصل بدون آنها احساس مشابهی نداشت و نیازی به گفتن نیست که ما به شدت دلتنگ آنها شده ایم.”

صدها بنر در سراسر استادیوم ، از جمله درب هر جایگاه ، آویزان شده بود تا به هواداران یادآوری شود که استفاده از ماسک حتی در داخل بال ها اجباری است. انتظار می رود سقف جمع شونده Globe Life برای هر بازی از این مجموعه باز باشد و هرگونه تغییر در هوا را ممنوع می کند ، زیرا پیش بینی ها شرایط تقریبا ایده آل برای هر یک از هفت بازی ممکن را پیش بینی می کند.

بیشتر بخوان:  نتایج NFL هفته 5 ، نکات برجسته ، به روزرسانی ها ، برنامه: مایلز سندرز فاصله طولانی از TD را کاهش می دهد ، قدم زدن طولانی را نشان می دهد

حق رای دادن شامل پرداختهای بدون تماس ، غذای از پیش بسته بندی شده و فاقد توزیع کننده ادویه به طور مشترک در سراسر استادیوم با مارکرهای کف برای ایجاد فاصله مناسب باز می شود. در طول مسابقه ، رنجرز ظرفشویی ایجاد می کرد که معمولاً برای تهیه غذا به عنوان ایستگاه شستن دست استفاده می شود.

متویک ، کانال رنجرز به MLB گفت: “من در این مورد واقع بین هستم.” “من فکر می کنم هرچه پیشرفت کنیم بهتر خواهیم شد. این یک روند آموزشی خواهد بود. برای انجام این کارها ، ما باید از قوانین پیروی کنیم.”

اگرچه تنها بازی هایی که در پارک تاکنون انجام شده سریال های تقسیم شده بدون طرفداران هفته گذشته بین داجرز و پادرس بوده است ، اما رنجرز تجربه چندانی با طرفداران Globe Life دارد. ماتویک گفت که بین ماه مه و ژوئیه ، این استادیوم شامل 61 دانش آموخته دبیرستان بود. این سازمان بلیط هایی با صندلی اختصاصی فراهم كرد ، ورودی های مختلفی برای دانش آموختگان و خانواده های آنها باز كرد و مسیرهای مشخصی را برای دانشجویان جهت پیاده روی از غرفه ها به سمت میدان برای دریافت مدارك خود ایجاد كرد. متویک گفت بیش از 100000 نفر در مراسم فارغ التحصیلی شرکت کردند و 20،000 نفر دیگر برای بازدید از تسهیلات 1.2 میلیارد دلاری به Globe Life آمدند.

بیشتر بخوان:  میشیگان ولورینز QB دیلن مک کافری با انصراف از فصل ، به دنبال انتقال است

دروازه های ورزشگاه دو ساعت قبل از شروع اولین استادیوم توسط واکر بولر بازیکن لس آنجلس باز خواهد شد – همزمان با باز شدن مکان های پارکینگ مجاور ورزشگاه. MLB زمان ورود را با هر بلیط در نظر گرفته است ، اما امیدوار است که تعداد جمعیت و هر غلاف با یک نقطه ورود خاص ، از تشکیل خطوط طولانی جلوگیری کند. وقتی هواداران وارد می شوند ، از آنها خواسته می شود که بدون کیسه های دیگر به غیر از کیسه های پوشک ، این کار را انجام دهند. تنها چیزی که می توانند بیاورند یک بطری آب ضد هوای بیش از 1 لیتر نیست.

بیشتر بخوان:  امتیازات Safeway Open 2020: برایان استوارد پس از دور 3 در کالیفرنیا در میان سه رهبر مشترک

برخی از جزئیات کوچک این طرح می تواند تغییر کند – اگر افراد تابه های ذرت بو داده را تماشا کنند تا بتوانند ماسک خود را نگه دارند ، به عنوان مثال می توان ذرت بو داده را از فهرست خارج کرد – اما آنچه در NLCS و سری جهانی اتفاق می افتد می تواند طرح خوبی برای آنچه که بیس بال در آن به نظر می رسد باشد بهار بعدی. در طول فصل ، تعدادی از تیم های MLB درخواست کردند که هواداران به استادیوم ها راه پیدا کنند و حتی از دولت محلی تأییدیه بگیرند ، اما کمیسار راب منفرد این خواسته ها را انکار کرد.

دیگر نه. از روز دوشنبه ، هواداران دوباره به ورزشگاه ها بازگشته اند و بعید است که برای جلوگیری از شیوع بیماری ، خیلی دور شوند.

ویل اسمیت ، یک شکارچی داجر گفت: “ما در طول این سال دلتنگ هوادارانمان شده ایم.” “منظورم این است که ، من انتظار دارم طرفداران داجر اینجا خیلی تشویق کنند و واقعاً از این مزیت در زمین خود برخوردار شوند.”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3pbdd43
is.gd/Wq5jmr
shrtco.de/RYSaQ
clck.ru/RMD5R
u.nu/f-yom
ulvis.net/fjag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مربی و مدیر کل آتش نشانی وینلیس فالکونز

د اکتبر 12 , 2020
شاهین های آتلانتا که در 5 بازی در این فصل موفق به گلزنی نشده اند ، سرمربی خود دان کوین و مدیرعامل توماس دیمیتروف را اخراج کرده اند تا به تیم دوم تبدیل شوند که دومین چشم انداز نامطلوب خود را در فصل 2020 ارزیابی می کند. آرتور پلانک ، […]