مقدماتی NBA: در مسابقه سه جیلین براون و سلتیکس هیت را شکست دهید31 روز از پیروزی بوستون سلتیکس در یک بازی خانگی می گذرد ، اما در داخل حباب NBA ، جایی که همه هم اتاقی هستند ، مهم نیست. چون بعد از اینکه آنها شنبه شب میامی هیت را 117-106 شکست دادند ، 46 روز از سلتیکس در جاده باخت.

تصادفی بودن این آمار ممکن است تغییرات روانشناختی را در این مقدمات بهتر نشان دهد ، زیرا کسری 2-0 با هواپیما به ساحل جنوبی یا اتلاف متاسفانه دو شانس پیروزی در مقابل هواداران شما حاصل نمی شود.

در اینجا ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک شب خوب بدست آورید ، یک تلاش خوب جمع کنید ، و حرکت در زنجیره می تواند وحشیانه تغییر کند. فقط از کلیپرزها س askال کنید.

بیشتر بخوان:  این منبع می گوید گیاه MetLife پس از دستگیری سانفرانسیسکو 49ers ، در هنگام بررسی خوب ارزیابی شد

اما برای استدیوها ، بازیکنان و مربیان ، مربی بوستون گفت: “به نظر می رسد بازی پلی آف است.” “سخت است. خسته کننده است. سخت یا خشن است.”

اگرچه سلتیکس در شش دقیقه پایانی کوارتر چهارم تقریباً 19 امتیازی پیش رفت ، بوستون دوباره جمع شد و بازی را پشت سر گذاشت و منطقه میامی را حل کرد و یک قدم به فینال کنفرانس شرقی نزدیک شد.

جایلن براون ، یکی از بازیکنانی که در بمب گذاری بعد از بازی روز پنجشنبه شرکت کرد ، با 26 امتیاز پیشتاز بوستون بود. سه بازیکن دیگر – جیسون تاتوم ، کمبا واکر و مارکوس اسمارت – هر کدام حداقل 20 امتیاز کسب کردند.

بیشتر بخوان:  مقامات Pac-12 می توانند روز جمعه برای شروع فصل فوتبال رأی دهند

براون گفت: “من فقط باید به بهترین کاری که می توانم انجام دهم برگردم.” “بهترین کاری که می کنم رسیدن به سبد است.”

گوردون هیوارد ، که از 17 آگوست به دلیل آسیب دیدگی مچ پا ناک اوت شده بود ، 31 دقیقه نیمکت نشین شد – بیش از آنچه استیونز انتظار داشت – به سلتیکس کمک کرد تا هیت قسمت آخر را انجام دهد.

استیونز گفت: “این یک نیروی تثبیت کننده برای تیم ما است.”

عملکرد روز شنبه از بوستون در زمین – حفظ بازی Heat تا 38.8٪ از زمین و 27.3٪ از دامنه سه امتیازی با عمارت جوران دراگیچ فقط در دو امتیاز از 10 و 11 امتیاز – بهترین مجموعه بود. این اتفاق پس از یک درام مهم خارج از زمین رخ داد که باعث بهتر شدن او شد.

بیشتر بخوان:  اسب دیگری در لوس آلامیتوس ، بیست و هفتمین ماه از دسامبر ، در لس آلامیتوس می میرد

براون گفت: “این فقط در مورد پالایش و تمرکز بود.” “بسیاری از مردان بزرگ در این اتاق رختکن. این همه اشتیاق و احساسات بسیار زیاد. اما ما یک خانواده هستیم و برای یکدیگر اینجا هستیم.”

قسمتهایی از پیروزی 117-106 بوستون سلتیکس برابر میامی هیت در مسابقه سه فینال کنفرانس شرقی.

پس از تصادف در نیمه دوم پنجشنبه در بازی 2 ، پس از مسابقه سلتیکس در رختکن خود به مشاجره می پرداخت و ناامیدی به حدی بلند بود که در را هل داد و آن را به داخل خط گسترش داد.

بیشتر بخوان:  چگونه 49ers vs. عقاب ها: پخش زنده ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع بازی روز یکشنبه NFL

براون گفت که ناامیدی احتمالاً اغراق آمیز است ، این همان چیزی است که می تواند در حباب اتفاق بیفتد ، جایی که همه چیز ممکن است بدتر شود.

در طی 48 ساعت از آن زمان ، تیم مجبور شد دوباره دیدار کند و دوباره تمرکز کند ، و سرانجام آنچه را که امیدوار بود واقعی باشد به استیونز ثابت کرد.

استیونز گفت: “فقط یک گروه از افراد خوب به هم چسبیده بودند.” “هیچ مکالمه خصوصی ، هیچ چیز خصوصی ، هیچ چیز فانتزی وجود ندارد. شما چه کسی را در رختکن دارید و آنها نامزد هستند. … من فقط کنجکاو شدم که بدانم امشب چه اتفاقی می افتد ، اما زیاد شک نکردم.”

بیشتر بخوان:  براکت پلی آف NBA 2020: برنامه تلویزیونی ، به روزرسانی امتیازات و نتایج ، زمان شروع ، پخش مستقیم برای هر سری

سلتیکس روز شنبه با قدرت بیشتری ، با اجرای بهتر و نتیجه بهتر به زمین مسابقه رفت. با این حال رضایت حاصل نشد.

تاتوم گفت: “ما باید چهار تا از آنها را ببریم.”

و این اتفاق می افتد چه در خانه باشد و چه در بیرون ، حتی اگر در یک ساختمان باشد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yywnvcw5
is.gd/F6qRau
shrtco.de/8WJEn
clck.ru/R3J36
u.nu/b-aa7
ulvis.net/LBU

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

همجوشی Nvidia-Arm چیست؟ در اینجا چگونگی تأثیر آن بر صنعت فناوری آمده است

پ سپتامبر 24 , 2020
تقریباً یک هفته پیش ، انویدیا قرارداد 40 میلیارد دلاری خود را برای خرید Arm از مالک فعلی خود SoftBank اعلام کرد. این معامله از نظر دلار در صنعت نیمه هادی بزرگترین معامله خواهد بود ، اما بدون چالش های نظارتی نیست. علاوه بر این ، رقبا ممکن است نگران […]