منابع – پیش بینی می شود بیکر میفیلد از کلیولند براونز در مقابل اودل بکهام جونیور مقابل پیتسبورگ استیلرز بازی کند.


آدام شیفتر از ESPN گزارش داد ، هر دو بیکر میفیلد از تیم های کلیولند براونز و اودل بکهام جونیور که به عنوان افراد مشکوک ذکر شده اند ، باید در بازی روز یکشنبه برابر پیتسبورگ استیلرز بازی کنند.

میفیلد آخر هفته گذشته در پیروزی مقابل ایندیاناپولیس کلتس از ناحیه قفسه سینه آسیب دید و گرچه عملاً محدود بود ، اما هافبک براون همچنان مطمئن بود که آماده است تا روز یکشنبه بازی کند.

بکهام روز پنجشنبه با بیماری ناشناخته به خانه اعزام شد و روز جمعه نیز با وجود آزمایشهای منفی مکرر برای COVID-19 ، از تیم دور بود. یک منبع به ESPN گفت که گیرنده پهن بار دیگر آزمایش منفی را در روز شنبه انجام داد و راه را برای ورود مجدد وی به مرکز آموزش Browns هموار کرد.

بیشتر بخوان:  کوری سیگر از Dodgers: فوران نا کامل عنوان

گیرنده جارویس لندری ، که روز یکشنبه به عنوان مظنون در لیست قرار گرفت ، همچنین انتظار می رود با آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران بازی کند.

براون (4-1) بهترین شروع خود را در 26 سال گذشته تجربه کرد ، اگرچه آنها از سال 2003 به دنبال اولین پیروزی خود برابر فولاد (4-0) در پیتسبورگ هستند.

جیک تروتر از ESPN در این گزارش همکاری کرده است.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y47wqd8e
is.gd/ZWBgkw
shrtco.de/6bqPU
clck.ru/RT7T3
u.nu/koh-b
ulvis.net/kL4n

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ادگار Pelanga در دور اول KO امتیاز 15 را پشت سر می گذارد

ی اکتبر 18 , 2020
وقتی نوبت به رکوردهای بوکس می رسد ، او در حال حاضر از ادگار پرلنگا مسلط نیست. پورتوریکویی 23 ساله در دور اول مقابل Lanell Bellows به گل TKO دست یافت تا روز شنبه در رده بندی برتر قرار گیرد. این پانزدهمین ضربه حذفی متوالی برای پرلانگا در دور اول […]