مناظره بوکس – اگر دئونتای وایلدر نباشد چه کسی در کنار تایسون فیوری قرار دارد؟ آیا Fury-Wilder 3 واقعا محکوم به شکست است؟


تایسون فیوری گفته است که امسال می خواهد دوباره بجنگد ، اما به نظر نمی رسد دونتای وایلدر حریف بعدی او باشد.

انتظار می رفت که فیوری در 19 دسامبر در استادیوم Allegiant ، خانه تیم لاس وگاس Raiders در NFL ، در یک نبرد سه جانبه با وایلدر شرکت کند ، اما به نظر می رسد که برنامه ها فروپاشیده اند.

پس قهرمان WBC و قهرمان سنگین وزن ، که در دومین جلسه خود در ماه فوریه ، وایلدر را به مدت هفت راند تنبیه کرد و توسط TKO برنده شد ، چه اتفاقی می افتد؟ آیا او برای یک مسابقه احتمالی اتحاد عنوان جهانی با آنتونی جوشوا در سال 2021 نبرد تنظیم خواهد کرد؟

در همین حال ، وایلدر به طور قراردادی حق یک نبرد سه جانبه با فیوری را دارد. اگر دو طرف نتوانستند آن مسابقه را ترتیب دهند ، وایلدر باید چه کار کند؟

هیئت کارشناسان بوکس ESPN متشکل از بن بی بی ، استیو کیم ، نیک پارکینسون و کامرون ولف در حال بررسی این موضوعات و موارد دیگر است.

حریف مورد علاقه شما برای تایسون فیوری کیست و چرا؟

کودک: Top Rank و Fury وظیفه چالش برانگیزی دارند که سعی کنند فعالیت و ریسک را هنگام یافتن حریف بعدی Fury متعادل کنند. فیوری قبل از مبارزه احتمالی در سال 2021 با آنتونی جوشوا به کارهایی نیاز دارد. با این حال ، او نمی تواند کسی را که می خواهد او را برش دهد یا باعث ایجاد عوارض شود ، در مورد مبارزه با جاشوا عظیم ، به خطر بیندازد.

رابرت هلنیوس از ایسلند ممکن است یک انتخاب ایده آل باشد. هلنیوس پس از سرنگونی آدام کوناکی در مارس مشهورتر شد. اما مهمتر از همه ، هلنیوس یک مبارز ارتدکس با نسبت های مشابه جاشوا است. اگر قرار بود فیوری امسال یک مبارزه دیگر داشته باشد ، او همچنین می تواند کسی باشد که به او کمک می کند تا برای AJ آماده شود.

بیشتر بخوان:  راب گرونکوفسکی برای شروع کند با Buccaneers شروع به کار کرد ، اما Bruce Arians اعتراض خود را برای جلوگیری از اجرای فشرده اعلام کرد

کیم: در حالی که همه بدن زنده فیوری را ترجیح می دهند ، اما در این مورد حقیقت وجود دارد. اگر این یک مبارزه شلوغ برای Fury باشد ، که منجر به طلسم شدن با آنتونی جوشوا می شود ، در این صورت شفادهندگان Fury فرصت های زیادی را به خطر نمی اندازند. مرد منطقی Agit Kabayel است ، که توسط WBC رتبه بندی شده است (رتبه 15) ، دارای یک سابقه شکست ناپذیر (20-0 ، 13 KO) است و با وجود اعتبار ، او هنوز هم نسبتاً ایمن است. همچنین توسط Top Rank تبلیغ می شود. یک بار دیگر ، ترجیح می دهم که فیوری و جاشوا بلافاصله با یکدیگر مبارزه کنند ، اما این به راحتی در این مقطع زمانی اتفاق نخواهد افتاد.

پارکینسون: اگر وایلدر در ماه دسامبر نبرد ، فیوری احتمالاً با نبردی شلوغ روبرو خواهد شد و به دلیل محدودیت های ویروس کرونا ، احتمالاً حریف از انگلیس یا اروپا است. مروجان خشم چیز خیلی خطرناکی نمی خواهند بنابراین جنگ با شخصی مثل دانیل دوبوئس را فراموش کنید. آجیت کابیل بازیکن آلمانی نیز ممکن است بسیار خطرناک باشد ، اما یوهان دهوباس فرانسوی 39 ساله ، کارلوس تاکام فرانسوی (که در سال 2017 توسط جوشوا شکست خورد) ، رابرت هلنیوس فنلاندی و ریکاردو اسنیدرز هلندی (که اخیراً توسط دوبوئز شکست خورد) نمی توانند در این زمان حضور داشته باشند. لیست کنید

گرگ: با توجه به اینکه انتظار داریم او فیوری را انتخاب کند تخفیف به جای 10 سنگین وزن برتر ، برخی از نام ها را می آورم که می تواند باعث ایجاد علاقه شود: Efe Ajagba ، Carlos Takam یا Otto Wallin.

بیشتر بخوان:  با ادامه وقفه در کلمبوس و رسیدن پایتخت به پایین ، تورنتو شماره 1 است

جنگ خشم ممکن است برای آگگابا ، نیجریه ای 25 ساله (14-0 ، 11 بازیکن ملی پوش) زود باشد ، اما اگر تیم او تمایل به ریسک پذیری داشته باشد ، می تواند با توجه به تمسخر قبلی فیوری نسبت به آنتونی جوشوا و نیجریه ، برخی داستان ها را ایجاد کند. به یاد داشته باشید ، فیوری در آخرین مبارزه وایلدر برای تمسخر جوشوا محافظ نیجریه ای پوشید. اججابا یک سنگین وزن قابل احترام است ، اما به شدت تحت فشار خواهد بود. Takam (39-5-1 ، 26 KOs) گزینه سربازی را ارائه می دهد که با جوشوا ، Dereck Chisora ​​و Alexander Povetkin مبارزه کرده است. تکام سرگرم کننده است زیرا در یک بازی چهار برنده قرار دارد.

هر دو Ajagba و Takam توسط Top Rank ارتقا می یابند ، بنابراین انجام این مبارزات آسان خواهد بود. سرانجام ، فیوری با جایزه دادن به والین – که سخت ترین مبارزات خود را در دو سال گذشته انجام داده است – احترام زیادی به دست می آورد.

آیا فیوری برای سومین بار با دونتای وایلدر روبرو خواهد شد؟

کودک: بله ، اما به این زودی ها نه. پس از اخراج مارک برلند پس از باخت به فیوری ، وایلدر در مسابقه برگشت به قدری مورد ضرب و شتم قرار گرفت که برای تصمیم گیری و عادت به مربی جدید به یک مبارزه دیگر نیاز داشت. اگر صادق باشیم ، مبارزات بسیار کمی برای فیوری و وایلدر وجود دارد که به اندازه سومین مبارزه در سه گانه سودآور باشد. از نظر مالی ، احمقانه است که هر دو مرد آن مسابقه را نپذیرند.

کیم: گفتن این مسئله دشوار است ، اما در صحبت با مشاور وایلدر ، شلی فینکل (که روز دوشنبه در مورد شرایط فعلی اظهار نظری نکرد) ، مشخص است که او احساس می کند آنها برای مسابقه سوم قرارداد دارند. واقعیت این است: اگرچه هیچ کس دیگری نمی خواهد Fury-Wilder III را ببیند ، اما آنچه برای این مسابقه در نظر گرفته شده است ممکن است شرایط مالی هر نبرد بالقوه دیگری را برای Wilder کنار بگذارد. این بیش از هر چیزی دلیل این است که برخی از جناح ها برای فصل سوم هوس می کنند – این بیشترین درآمد است ، بدون اینکه خطر ضرر قبلی را داشته باشد. من فکر می کنم اگر آنها واقعاً حق قراردادی نسبت به دستور سوم داشتند ، درنهایت اجرا می شد.

بیشتر بخوان:  لوگان رایان از تیم غول ها که در نمایشنامه ای که صدمه دید با داک پرسکوت برخورد کرد ، پیامی برای جری جونز صاحب گاوچران دارد

پارکینسون: اگر فیوری به طور قراردادی مجبور به بازی دوباره وایلدر باشد ، بله ، و احتمالاً در سه ماهه اول سال 2021. یا وایلدر ممکن است با یک جنگ آزمایشی موافقت کند به شرطی که او را برای پیروزی در Fury-Joshua در اواخر سال 2021 تضمین کند … اگر Fury به پایان برسد -جوشوا بعد از دفاع آینده جوشوا از WBA ، IBF و WBO از قهرمانی سنگین وزن جهان ، تا اواسط دسامبر در مورد وضعیت گیج کننده وضوح خواهیم داشت.

گرگ: اگر هر دو به پیروزی خود ادامه دهند ، احساس اجتناب ناپذیری می کند. اگر فیوری سال آینده قهرمان سنگین وزن یکپارچه شود ، وایلدر به عنوان بهترین مسابقه پربار و از نظر اقتصادی در بالای لیست قرار خواهد گرفت. وایلدر هنوز هم یک مبارز بسیار محبوب در ایالات متحده است و برخی از پیروزی های ناک اوت به او کمک می کند برخی از اعتبارهایی را که فیوری در جنگ فوریه از او دزدیده بود ، بدست آورد. بنابراین بله ، من فکر می کنم ما یک Fury-Wilder III خواهیم داشت ، اما ممکن است تا سال 2022 یا بعد از آن باشد.

بازی نبرد Fury-Anthony Joshua را چگونه می بینید؟

کودک: من عاشق عصبانیت ناک اوت هستم. جوشوا به نظر می رسد بخشی از یک سنگین وزن بزرگ است ، اما همانطور که در اولین مبارزه با اندی رویز و پیروزی مقابل ولادیمیر کلیچکو دیدیم ، ضربه زدن به او در بعضی مواقع بسیار آسان می شود. Fury قدرت و ذکاوت لازم را برای دادن جادوها به جاشوا و در نهایت ضربه ای قدرتمند دارد که می تواند مبارزه را برای همیشه تغییر دهد. اما این یک مسابقه بسیار سرگرم کننده خواهد بود که به درستی به عنوان یک نبرد بزرگ توصیف خواهد شد. ما امیدواریم که طی 18 ماه آینده او را با جمعیت زیادی از انگلیس ببینیم.

بیشتر بخوان:  نیک سبان ، مربی فوتبال آلاباما و گرگ بیرن ، مدیر ورزشی ، آزمایش COVID-19 مثبت بوده اند

کیم: مزایای فیوری در حرکات ، روان بودن و هوش بوکس باعث می شود او از جوشوا که در بازی برگشت با اندی روییز در دسامبر گذشته بوکسور بی میل تری بود ، برتری کسب کند. اعتماد به نفس قسمت بزرگی از این ورزش است و فیوری هرگز در آن بخش کوتاهی نکرده است ، در حالی که هنوز سوالاتی در مورد جاشوا وجود دارد. در حال حاضر ، انتخاب Fury با تصمیم مشخص یا توقف دیرهنگام است.

پارکینسون: من می خواهم ببینم که جاشوا در 12 دسامبر قبل از دادن داور مناسب مقابل کبرات پولف چگونه به نظر می رسد ، اما بر اساس مسابقات قبلی آنها ، فیوری را در امتیازات ترجیح می دهم. فیوری در ماه فوریه برابر وایلدر نشان داد که توانایی بوکس ، برد ، تحرک و هوش دایره ای او را به گزینه ای برای اکثر افراد تبدیل کرده است. جوشوا دسامبر گذشته در بدست آوردن امتیازات نسبت به اندی رویز برای احراز مجدد عنوان ها کمی احتیاط کرد ، زیرا در اوایل سال گذشته در شکست پارک شده مقابل روئیز ضعیف به نظر می رسید. اگر جاشوا بتواند اعتماد به نفس و بازگشت قدرت انفجاری خود را در برابر بولیو نشان دهد ، ممکن است باعث شود من و دیگران دوباره در مورد نتیجه فکر کنیم.

بیشتر بخوان:  تیم فوتبال واشنگتن با پیروزی رون ریورا در اولین مسابقه برگزار می شود

گرگ: عصبانیت او را می زند. من هنوز مطمئن نیستم که اولین مبارزه اندی رویز جونیور یک رکوع بود و قرار گرفتن در معرض جاشوا در آن تقابل به Fury به اندازه کافی ضعف نشان می دهد تا او را بدست آورد. مطمئن نیستم جاشوا آنقدر مزیت نسبت به فیوری دارد که بتواند کلاه خود را آویزان کند. فیوری از زمان بازگشت به بوکس در یک مأموریت است و سبک سریع و غیر متعارف او باید به او اجازه دهد جاشوا را در مبارزات خود متفرق کند.

وایلدر از کجا باید برود؟

کودک: پس از آنکه فیوری او را در بازی برگشت ناکام گذاشت ، وایلدر باید مربی پیدا کند تا به او اعتماد کند و اعتماد به نفس خود را دوباره به دست آورد. وقتی وایلدر مربیان را عوض کرد ، این نشانه این بود که وایلدر برای بازگشت به رده های بالای وزن سنگین احساس می کند که به یک تغییر بزرگ نیاز دارد. این ممکن است حرکتی باشد که وایلدر برای یافتن شیار خود دوباره به آن نیاز دارد. پس از همه ، فیوری ، مربی دیرینه او بن دیویسون ، پس از تساوی در اولین مبارزه ، آنجا را ترک کرد. صرف نظر از این ، نوشتن وایلدر پس از ضرر ، احمقانه خواهد بود. حتی با تمام عیب هایش ، او همیشه درگیر مبارزه خواهد بود تا جایی که دست راست طاقت فرسایش را دارد.

کیم: اگر سومین مبارزه با Fury بعد از این اتفاق نیفتاد ، در این صورت وایلدر واقعاً چاره ای جز این نداشت که در این بین نبرد کنترل خود را آغاز کند. با توجه به پایان آخرین مسابقه با فیوری در ماه فوریه ، این بدترین چیز در جهان نخواهد بود. PBC دارای یک سری ثابت از سنگین وزن برای انتخاب است (از مردانی مانند چارلز مارتین گرفته تا جرالد واشنگتن) ، یا او می تواند بیرون برود و بدن نسبتاً ایمن دیگری را انتخاب کند تا وایلدر را قبل از رویارویی با خشم مشغول کند.

بیشتر بخوان:  چگونه نیت رابینسون ستاره سابق NBA در کارت پایین مایک تایسون بوکس کرد

پارکینسون: بهترین گزینه برای تأیید صلاحیت وی برای تیراندازی به فیوری یا جاشوا در سال 2021 ، رویارویی با برنده الكساندر پووتكین و دلیان وایت است كه پس از تعجب پووتكین در KO در ماه آگوست ، در 21 نوامبر دوباره مقابل هم قرار می گیرند. شکست بووتکین یا وایت باعث تقویت وضعیت وایلدر برای شوت عنوان WBC می شود. با این حال ، اگر وایلدر به یک حریف مستقر در ایالات متحده نیاز دارد ، پس چارلز مارتین چطور؟

گرگ: وایلدر باید ترس خود را بازیابد. همین مسئله باعث شد او به یک سنگین وزن وحشتناک تبدیل شود و اکنون او دیگر از بین رفته است. با اخراج سریع افراد می توانید ترس خود را از بین ببرید. بنابراین من به وایلدر پیشنهاد می کنم که در جایی که می تواند این کار را انجام دهد ، یک یا دو مبارزه کند و سپس برای از بین بردن مدعیان سنگین وزن غیر خشمگین تلاش کند. بنابراین حتی اگر غرور او صدمه دیده است ، وایلدر باید یک بار دیگر Fury را فراموش کند ، سه یا چهار برد متوالی (و ناک اوت) جمع کند و سپس سعی کند در سه گانه انتقام بگیرد. اگر وایلدر به دنبال حریف غیر خشمگین بود که در سال 2021 احترام بگذارد ، آنگاه اندی رویز جونیور و جوزف پارکر در نیمه دوم سال منطقی به نظر می رسند و هر دو می فروشند.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4aabl3d
is.gd/w4bBK7
shrtco.de/5ouSi
clck.ru/RMfBs
u.nu/x3xef
ulvis.net/ErPI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

در حالی که تیم برای بازی سه شنبه شب آماده می شود ، غول ها هیچ مورد جدیدی از COVID-19 نمی بینند

د اکتبر 12 , 2020
تنیس های تنسی در شرف بازی با صورتحساب بوفالو هستند که عصر سه شنبه انجام شد ، زیرا یک آزمایش اخیر منجر به عدم وجود موارد مثبت COVID-19 نشده است. تیتان ها روز شنبه پس از آزمایش مثبت مربی از نظر ویروس ، امکانات آموزشی خود را به طور موقت […]