منبع می گوید ایندیاناپولیس کلتس به دلیل پاره شدن آشیل ، RB مارلون مک را برای فصل از دست می دهد


INDIANAPOLIS – به گفته یک منبع ، یک آزمایش MRI در مورد Colts که مارلون مک در حال دویدن است ، تأیید کرد که او در از دست دادن روز یکشنبه برابر Jacksonville Jaguars دچار آشیل پاره شده در پایان فصل شد.

مك پس از گرفتن پاس در پايين در سه ماهه دوم دچار مصدوميت شد. او بلافاصله مچ پا را گرفت ، بلند شد و كلاه ایمنی خود را برداشت قبل از آنكه برای كمك از حاشیه كلت ها تكان بخورد.

مصدومیت مک در آخرین سال قراردادش رخ می دهد. کلت ها در خارج از فصل به او پیشنهاد تمدید قرارداد ندادند.

بیشتر بخوان:  بحث حلقه ها - تازه کار شارژرها ، جاستین هربرت ، بی سر و صدا کار را انجام خواهد داد ، مگر اینکه شکار باشد

مک که در سال 2019 برای رسیدن به بالاترین سطح شغلی 1091 متری خود عجله داشت ، در هر سه فصل حضور خود در کلتس حداقل دو بازی را از دست داد.

عمق برگشتن برای کلت ها مشکلی ایجاد نمی کند. Nyheim Hines که در نیمه اول دو تاچدون داشت و تازه کار Jonathan Taylor پس از ترک Mack بازی اصلی مدافعان اصلی بودند. کلت ها همچنین جوردن ویلکینز را در زمین میانه زمین دارند ، زیرا دویدن توپ را در اولویت قرار داده اند.

“میدانم [Mack’s] قرار است نه تنها در گوش من بلکه در بقیه گوش پشت ها باشد تا زمانی که او برگردد – وضعیت او هرچه باشد – تا مطمئن شویم که می توانیم قسمت او را حفظ کنیم و اطمینان حاصل کنیم که گروه عقب افتاده یک قطره نیست تیلور روز یکشنبه گفت.

بیشتر بخوان:  شانس 2020 Open US ، موارد دلخواه: شما باید در این WinGed Foot برای این نه بازیکن گلف بازی کنید


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دریک هنری از تیتان ها برای بزرگداشت قربانیان بی عدالتی نژادی کت و شلوار می پوشد

د سپتامبر 14 , 2020
تنیس های تنسی که به عقب می دوید ، دریک هنری هنگام ورود به هواپیما روز یکشنبه کت و شلواری به نام قربانیان بی عدالتی نژادی به تن داشت. هنری و تیتان ها برای روبرو شدن با برانکوس دوشنبه شب به سمت دنور عازم شدند. هنری هنگام ورود به هواپیما […]