منبع – نیک سبان در آلاباما کریمسون تاید دومین آزمایش ویروس تاج منفی را پشت سر هم انجام می دهد


یک منبع به تام رینالدی از ESPN گفت ، آزمایش دوم آزمون مربی آلاباما در روز جمعه نشان داد که او برای COVID-19 منفی است و احتمال تمرین در مسابقه شنبه شب مقابل جورجیا را افزایش می دهد.

به گفته منابع ، مقامات آلاباما از آزمون بعدی منفی بعد از ظهر جمعه مطلع شدند و سابان در اوایل روز شنبه دوباره آزمایش شد. مقامات Crimson Tide امیدوارند که آخرین نتایج آزمون را بعد از ظهر شنبه انجام دهند.

اگر نتایج آزمون Saban سه بار منفی باشد ، هر 24 ساعت از هم جدا شود ، آزمایش اولیه اولیه او در روز چهارشنبه به عنوان یک نتیجه مثبت کاذب در پروتکل های SEC در نظر گرفته می شود و به وی اجازه می دهد تا در مسابقه تلویزیونی شنبه شب مقابل گرجستان شماره 3 برای کسب مقام دوم در یک بازی Crimson Tide تمرین کند. در ورزشگاه برایانت دنی.

بیشتر بخوان:  ران ریورا می گوید كایل آلن اگر از سلامتی کافی برای بازی برخوردار باشد با واشنگتن شروع می كند ، اما او الكس اسمیت را تحسین كرد

این منابع گفتند که صبان ، که در اواخر این ماه 69 ساله خواهد شد ، صبح شنبه در انزوا نگهداری شد.

در بیانیه ای روز جمعه ، جف آلن ، مربی اصلی آلاباما گفت که پزشک تیم دکتر جیمی رابینسون وضعیت Saban را ارزیابی کرده است که هنوز بدون علامت و بدون تب است.

آلن در بیانیه گفت: “ما همچنان پروتکل کارگروه مشاوره پزشکی را دنبال می کنیم و از کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای آزمایش مثبت بدون علامت به فعالیت خود برمی گردیم.” “آزمون PCR روز پنجشنبه توسط آزمایشگاهی که توسط SEC تعیین شده دوباره آزمایش شد و منفی بود.”

بیشتر بخوان:  آرتور بلانک ، مالک شاهین های آتلانتا ، می گوید تیم "باید" آینده مت رایان را ببیند

بر اساس این بیانیه ، آزمون مثبت اولیه از یک آزمایشگاه خارج از دانشکده انجام شد که مدرسه از آن برای تکمیل آزمون اجباری SEC استفاده می کند.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3ppwvos
is.gd/jUJ4bz
shrtco.de/2mDH
clck.ru/RSfz9
u.nu/wyaiu
ulvis.net/edzW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Schauffele به یک تور پرنده می رود و با ماشین به Shadow Creek می رود

ش اکتبر 17 , 2020
Xander Schauffele دور دوم خود را با اعتصاب پرنده به طول 4 فوت آغاز کرد. این به سختی نشانه آن چیزی بود که قرار بود روز جمعه در CJ Cup در Shadow Creek دنبال شود. شاویلی عکس های 3 فوت در 35 فوت را ایجاد کرد. از 20 فوت ترک […]