منتقدان می خواهند که لبرون درست مانند علی شکست بخورد. ببین چطور شد | جیمز له برون


تیاو یک روز پس از شوکه کردن جهان با شکست دادن سانی لیستون برای مسابقات سنگین وزن در سال 1964 ، مردی که در آن زمان به عنوان کاسیوس کلی شناخته می شد ، وقتی اعلام کرد که “نام برده” خود را رها می کند ، به ملت ملی اسلام پیوست ، دوباره جهان را شوکه کرد. و از آن روز به بعد فقط به نام محمد علی پاسخ می دهیم یا تصدیق می کنیم.

و در آن روز ، او بیش از یک ورزشکار شد.

او نقش قبلاً پذیرفته شده ورزشکاران سیاه را که می خواست توده های سفید را با قدرت ورزشی سرگرم کند ، از مزایای آن سپاسگزار باشد و در مورد هر چیز خارج از ورزش سکوت کند ، کنار گذاشت.

علی مخالف آن بود. او نژادپرستی را به صدا درآورد ، ظلم را به چالش کشید ، خواستار احترام به عنوان یک انسان شد ، تحت راهنمایی مالکوم ایکس قرار گرفت و از موقعیت خود به عنوان منتقد اجتماعی استقبال کرد. و بیشتر آمریکای سفید او را به خاطر آن تحقیر می کرد. آنها از استعداد او قدردانی می کردند ، از سیاست او متنفر بودند و می خواستند تمام تلاش خود را برای ساکت کردن او انجام دهند.

بیشتر بخوان:  جاستین هربرت حمل کننده برنده در همه جا است به جز تابلوی امتیازات

از این نظر ، لبرون جیمز به محمد علی این نسل تبدیل شده است

وارد Colby Covington شوید. آخر هفته گذشته ، مبارز UFC پیروزی خود بر تایرون وودلی را قبل از اینکه نظرات خود را به جیمز هدایت کند ، به “همه اولین پاسخ دهندگان ، همه نظامیان خارج از کشور” اختصاص داد.

کاوینگتون گفت: “این دنیا بدون شما بچه ها امن نخواهد بود.” “تو ما را ایمن نگه داری ، نه این ورزشکاران را بیدار کرد ، مرد. من از این ورزشکاران بیدار و این ترسوهای بی مهره مانند لبرون جیمز بیمار هستم. “

بیشتر بخوان:  چرا شرکت ها برای آیفون قدیمی سود بالایی به شما می دهند

حامی ترامپ سپس برای اندازه گیری خوب توجه خود را به انتخابات آینده معطوف کرد. کاوینگتون در حالی که به پرچم آمریکا آغشته شده بود ، گفت: “خانمها و آقایان ، اکثریت ساکت آماده سر و صدا هستند.” “اگر فکر می کردید این یک ضرب و شتم است ، تا 3 نوامبر صبر کنید تا دونالد ترامپ دست خود را به خواب آلود جو برساند [Biden]. این یک زمین لغزش خواهد بود. “

ممکن است بپرسید چرا یک مبارز UFC پس از لحظه پیروزی روی بازیکن بسکتبال تمرکز کرده است. به همین دلیل نام محمد علی بارها و با همان ویترایول مطرح شده است وقتی که وی نژادپرستی را در دهه 1960 صدا می کرد. زیرا ورزشکاران با نفوذ جیمز و علی تهدید فوری برای کسانی که با او مخالفت می کنند هستند.

بیشتر بخوان:  جوکوویچ با رئیس گاودنزی ملاقات می کند ، می گوید بدن بازیکنان به جلو حرکت می کند

عجیب برای مردی که دوست ندارد جیمز “بیدار” شود و نتواند به ورزش پایبند باشد ، خیلی زود کاوینگتون خود را بیشتر درگیر سیاست کرد. در لحظه ای که به نظر می رسید یک فیلمنامه و عملکرد ضعیفی دارد ، وی در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود با تماس ترامپ قطع شد. کاوینگتون گفت: “اوه رئیس جمهور با من تماس می گیرد.” نیازی به گفتن نیست که مهارت های بازیگری او می تواند کمی بیشتر کار کند ، اما او و ترامپ با بلندگو صحبت کردند و رئیس جمهور به کاوینگتون گفت: “تو چیزی هستی … من نیز امشب از فریاد کشیدن قدردانی کردم. من طرفدار شما هستم ، شما طرفدار من هستید. دو نوع ، دو نوع. “

و البته ترامپ ، مردی است که پایگاه خود را علیه کالین کاپرنیک جمع کرده و بازیکنان NFL را که به طور مسالمت آمیز به موج قتل زنان و مردان سیاه پوست غیرمسلح توسط پلیس معترض هستند “فرزندان عوضی” نامید. همان مردی که توییت کرد بازیکنانی که “میلیون” می گیرند مجاز به نشان دادن “بی احترامی” نیست (او بی احترامی به چه چیزی را مشخص نکرد ، اما این کسی نیست که به جزئیات اهمیت دهد). و ، بله ، همان شخصی که جیمز را علناً به خاطر گفتن حرفی که دوست ندارد ، گنگ صدا کرد. “احمقانه ترین مرد تلویزیون ، دون لمون ، با لبرون جیمز مصاحبه کرد. او لبرون را هوشمندانه جلوه داد ، که انجام آن آسان نیست ” او در آگوست 2018 توییت کرد.

بیشتر بخوان:  مایک فراپل از غول ها ، درخواست Camale Correa را برای تجارت تأیید کرد

ترامپ تمام تلاش خود را انجام داده است تا پایگاه خود را روشن کند تا خشم آنها را به هر ورزشکار سیاه پوستی که با سیاست مخالف است ، نشان دهد. با این حال ، وقتی ورزشکاران از هدف او حمایت می کنند ، او تمام تلاش خود را برای اعتلای آنها انجام می دهد. او همانطور که با هرشل واکر سخنرانی کرد آنها را به سخنرانی در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان دعوت خواهد کرد. او همانطور که با جیم براون و ری لوئیس این کار را کرد آنها را به کاخ سفید دعوت خواهد کرد. او همانطور که با تایگر وودز انجام داد ، به طور عمومی “هوش” شما را ستایش خواهد کرد. و او پس از پیروزی در UFC برای شما یک تماس “خود به خودی” نوشتاری را انجام خواهد داد ، همانطور که با کاوینگتون انجام داد.

بیشتر بخوان:  در حال حاضر تاریخ اکران فیلم جدید Evangelion وجود دارد

بنابراین این نیست که ترامپ سیاست را در ورزش دوست ندارد ، فقط این است كه ریاكار است ، او فقط وقتی در ورزش می خواهد سیاست را بخواهد (عجیب است ، ترامپ مشكلی با علی نداشت ، یك بار او را “دوست” خواند گرچه به نظر نمی رسد احساسی متقابل باشد).

با دشمنانی به اندازه کاوینگتون و ترامپ از نظر اخلاقی مشکوک ، جیمز نباید نگران حمله به خاطر نظرات خود باشد زیرا علی در دهه 1960 توسط منتقدان خود مورد حمله قرار گرفت. همه ما می دانیم که سرانجام سیاستمداران چگونه به دیدن او آمدند: 40 سال پس از حمله به عنوان یک خیانتکار ، مدال آزادی ریاست جمهوری به او اعطا شد.

  • ایتان توماس از سال 2001 تا 2011 در NBA بازی می کرد. او یک شاعر ، فعال و سخنران انگیزشی منتشر شده است

بیشتر بخوان:  "من فقط نمی خواهم اولین نفر باشم"
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6t9dyyd
is.gd/GooyzL
shrtco.de/TVlLg
clck.ru/QyDML
u.nu/rwqjf
ulvis.net/OFk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نحوه افزودن موارد HomeKit به مرکز کنترل در iOS 14 و iPadOS 14

س سپتامبر 22 , 2020
اگر وسایل خانه هوشمند خود را درگیر HomeKit کرده اید ، مانند چراغ های هوشمند ، دوشاخه ها یا قفل ها ، می دانید کنترل آن از طریق iPhone یا iPad چقدر راحت است. اما همچنین لازم است که هر برنامه ای را که می خواهید ترک کنید ، سپس […]