منصفانه نیست ، تعداد کمی از طرفداران: تگزاس ، U با وجود احساس متفاوت بازی می کنند


رابرت استارک و دامادش ، تایلر وانیک ، لباس های معمول راه راه و نارنجی و سفید خود را برای این نسخه عجیب و غریب بیشتر از رقابت رودخانه سرخ بین تگزاس و اوکلاهما پوشیدند.

آنها درخواست معمول خود را برای عکس گرفتن با طرفداران OU که عاشق ساخت برچسب “Horns Down” خود هستند دریافت نمی کنند. وانک می دانست که در آن روز در آن کاسه پنبه در آن لحظه های الکتریکی عادی قبل از شروع در یکی از اختصاصی ترین مکان های فوتبال دانشگاه منتظر چه چیزی است.

وانیک گفت: “اگر منطقی باشد ، هیچ غاز غاز وجود نخواهد داشت.”

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

این نمایشگاه معمولاً با نزدیک شدن به 100،000 مخاطب همه گیر روبرو می شود که نمایشگاه ایالتی تگزاس 90 ساله را برای اولین بار از زمان جنگ جهانی دوم در خارج از استادیوم تعطیل کرد.

بیشتر بخوان:  Trent Dilver پیش بینی های Super Bowl را انجام می دهد و در مورد هافبک های NFL صحبت می کند

با این حال ، برخی از نشانه های بازگشت زندگی به حالت عادی وجود دارد. چرخ و فلک تگزاس استار در حال اجرا بود ، اگرچه تعداد انگشت شماری از سواران در آنجا بودند. غرفه های مواد غذایی ، از جمله غرفه ای که سگ معروف قرنیه را در آن نگهداری می کرد ، در خارج از ورودی اصلی ظرف پنبه باز بود.

گرچه مردم کمتر از یک ساعت قبل از شروع مسابقه شانه به شانه در بیرون دروازه اصلی شلوغ نبودند ، اما گروه های کافی از طرفداران بودند که به کار بردن این مصوبه برای علائم اخراج هر کس بدون تجدید هزینه جمع می شود ، دشوار است.

بیشتر بخوان:  تام بردی ، Bucs در هفته 1 فصل NFL برای مسابقه با درو بریز ، مقدسین آماده می شود

پس از شروع بازی ، هنوز فاصله قابل توجهی بین نارنجی سوخته و زرشکی در خط 50 حیاط وجود داشت ، علی رغم دید کم نظیر جایگاههای خالی.

کوری کلی ، یکی از هواداران اوکلاهما ، قبل از بازی در خارج از استادیوم گفت: “من خوشحالم که اینجا هستم.” “این زندگی برای من کمی طبیعی تر است. در واقع تعداد افراد بیشتری در اینجا بیشتر از آن است که فکر می کردم وجود خواهد داشت.”

کلی معتقد بود که همه گیری در حال پایان دادن به برنامه تقریباً 30 ساله او برای حضور در هر بازی Texas-OU در نزدیکی مرکز شهر دالاس ، در نیمه راه بین دو دانشگاه درگیر است. خانواده او به دلیل شیوع همه گیری ، بلیط های فصلی را ترجیح دادند ، اما او سرانجام چند روز قبل از مسابقه با شوهر خود به پایان رسید.

بیشتر بخوان:  اوکلاهما در برابر ایالت میسوری: چگونه می توان افتتاحیه فصل 2020 Sooners را مشاهده کرد

برای بازی FOX BET SUPER 6 (با حمایت مالی) اینجا را کلیک کنید

معمولاً کلی برای دریافت اتوبوس هایی که دو ساعت و نیم قبل از مسابقه می رسند ، به جمع می پیوندد. اما او حتی مزاحمتی هم نکرد ، زیرا می دانست که جای نمایشگاه بیشتر به جای پر از هلهله و تمسخر ، خالی از سکنه خواهد شد.

استارک و وانك هر دو ماسكي با مضمون تگزاس مي پوشند و هميشه براي بعضي از افراد مشكوك هستند. اما جک گادارد ، یکی از طرفداران اوکلاهما ، نیز متوجه تفاوت در این هجوم آمده است ، که به اعتقاد او کاملاً مربوط به همه گیری نیست. این اولین بار در 22 سال گذشته است که هیچ تیمی در 20 تیم برتر نیست.

بیشتر بخوان:  2020 US Open: آنچه در مورد مسابقات حرفه ای گلف باید بدانید

گدارارد گفت: “هیچ خصومت بین هواداران طبق معمول نیست.” “این به این دلیل است که هر دو تیم باخت دارند. آنها شرایط خوبی ندارند. این یک نوع فصل عجیب و غریب است. شما نمی توانید هیچ یک از این موارد را پیش بینی کنید. بنابراین ، اگر برای این بازی اینجا هستید ، به این دلیل است که شما واقعاً می خواهید یک مسابقه فوتبال را تماشا کنید. برای هیچ چیز مناسب نیست.” دیگری “

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دبورا ، همسر گدارارد موافقت کرد. او تخمین می زند که 45 سال است که در بازی ها شرکت می کند و در حالی که گوداردز سنت چنگ زدن به یک سگ چسبناک را قبل از مسابقه حفظ کرده است ، آنها بعد از بازی با یک چرخش عادلانه در خارج از زمین برای آبجو به دوستان نمی پیوندند.

بیشتر بخوان:  او یک قهرمان است: Top Celtics را بزن ، یک مسابقه را از فینال NBA منتقل کن

دبورا گودارد گفت: “ما به غیر خودمان هیچ كسی غذا نداده ایم.” “می دانید منظور من چیست؟ واقعاً ناراحت کننده است.”

بعد از مسابقه ، وقتی طرفداران کاسه پنبه ای 93،000 نفری که به ده هزار نفر شرکت می کنند ، به جمع دهها نفر دیگر از میادین می روند که بعد از مسابقه حضور ندارند.

کلی گفت: “این یک آشفتگی است ، به خصوص وقتی هوا گرم است و همه چیز.” “بنابراین این نیمه خوب است. من ترجیح می دهم 100000 طرفدار داشته باشم زیرا این فضای عالی است. اما خوب است که این موضوع را گسترش دهم.”

بیشتر بخوان:  بازیکنان NFL از سال 1982 بدترین هفته آغازین را دارند

با این حال ، این طرفداران امیدوارند که به آن عادت نکنند.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2m6f7qq
is.gd/GG8Ce3
shrtco.de/ZtBMS
clck.ru/RKwN6
u.nu/hp210
ulvis.net/1xhz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آیفون 12: اگر موردی وجود دارد که بتواند شما را در مورد 5G هیجان زده کند ، این اپل است

ش اکتبر 10 , 2020
آیفون 11 پرو لنز زاویه دید گسترده ای به آن اضافه کرد – این ویژگی قبلاً در سایر گوشی ها نیز وجود داشت. جیمز مارتین / Cnet متأسفیم که سامسونگ ، ورایزون ، T-Mobile و سایر افراد در صنعت تلفن همراه در تلاشند تا 5G را به یک محصول تبدیل […]