“من کاملاً باز بودم!” چطور فصل Ben Roethlisberger به عنوان گیرنده به عنوان QB به او کمک کرد


پیتسبورگ – آنها آن را Van Wert 7 می نامیدند.

در مسیر پس گوشه ای که برای مدرسه ای در شمال غربی اوهایو تعیین شده بود و آن را کاملاً اجرا کرد ، گیرنده 12 یارد را دوید ، با یک قدم بیرون از یک پست رفت و چهار قدم برداشت. به محض اینکه ایمنی باسنش را برگرداند ، او کاشت و دوباره به طرف دکل بیرون آمد.

این یکی از اصلی ترین موارد تخلف دبیرستان Findlay (اوهایو) در سال 1998 بود ، مسیری که رایان هایت و بن روتلیسبرگر شب های جمعه از آن استفاده می کردند تا دفاعهایی را که با گوشه های کم پشت ساخته شده اند از هم جدا کنند.

اما روتلیسبرگر کسی نبود که توپ را پرتاب می کرد.

او در پایان پاس های هایت بود – در آن سال 57 تای آن دقیق بود.

قبل از اینکه او رکوردش را به عنوان یک بازیکن خط حمله در سالهای بزرگ سالی خود ثبت کند ، قبل از اینکه به عنوان برترین بازیکن تیم Pittsburgh Steelers در میامی (اوهایو) انتخاب شود ، و قبل از اینکه برنده دو حلقه Super Bowl به عنوان یکی از بهترین سیگنال های NFL شود ، روتلیسبرگر بزرگسال خود را گذراند سال دبیرستان بازی گیرنده گسترده.

این به روتلیسبرگر درک عمیق تری از بازی داد که بقیه کار خود را با خود انجام داد – چیزی که او فصل گذشته دوباره به دلیل مصدومیت فصل آخر آرنج در کنار زمین ایستاد و آن را پیدا کرد.

“[Findlay] مربی [Cliff Hite] روتلیسبرگر گفت: “این به عنوان یک مهاجم ارشد بازی به شما کمک می کند تا در سال اول بازی با گیرنده گسترده بازی کنید.” “من هرگز در آن زمان آن را درک نکردم ، اما فکر می کنم تا حدی باشد زیرا شما می توانید دیگری را ببینید طرف آن

“من به نوعی می توانم تصور کنم که بزرگترین بازیکن خط حمله فقط از حضور در حاشیه سال گذشته است.”

بیشتر بخوان:  پیروزی 16-13 شارژر در جاده برابر سینگیناتی بنگال با تعداد

در حالی که روتلیسبرگر دوشنبه شب در بازگشت به انتظار طولانی مدت خود مقابل غول های نیویورک در ورزشگاه MetLife (7:15 بعدازظهر ET ، ESPN) ، او با یک آرنج ترمیم شده و یک بدن تازه به زمین بازی عقب می رود.

شاید به همان اندازه مهم ، او با دیدگاه جدیدی بازمی گردد ، دقیقاً مانند آنچه بیش از 20 سال پیش در Findlay داشت.


روتلیسبرگر گیرنده نبود زیرا در یک مسابقه کوارتر بازنده شد.

به راحتی رقابتی برای از دست دادن وجود نداشت.

با آمدن از یک فصل 7-3 – بزرگترین چرخش در تاریخ مدرسه پس از رکورد 1-9 یک سال قبل – مربی کلیف هایت فکر کرد بهترین راه برای ادامه روند Findledlay در مسیر درست حفظ ثبات است. پس از ورود به سالهای ارشد ، پسر Hite ، رایان شغل اصلی خط حمله را حفظ کرد.

همه در Findlay می دانستند که Roethlisberger خط حمله بهتر است ، اما به عنوان یک رهبر و یک مدیر بازی ، Ryan Hite مناسب برای حمله متعادل بود. روتلیسبرگر QB پشتیبان سال قبل بود ، اما او بیش از حد ورزشکار بود تا یک فصل دیگر از زمین دور نشود.

روتلیسبرگر که دریافت کننده نیمی از سال اول حضورش در تیم JV بود ، با موقعیت آشنا بود و قد (6 فوت -4) و اندازه دست او را به یک کابوس ناهماهنگ تبدیل کرد. این زوج ترکیب را در اردوی 7 بر 7 قبل از فصل نوجوانان روتلیسبرگر آزمایش کردند.

رایان هایت گفت: “ما 12 تاچ داون یا چیزی شبیه به آن انداختیم و 10 تا از من برای بن بود.” “یکی از طرف بن برای من بود. این طور نیست که ما یک ضربه به آن ندادیم ، اما من قطعاً شعاع گرفتن نداشتم … دستهای او احتمالاً دو برابر دست من است. او هر چیزی را که انداختیم گرفت. برای او ، که ایده آل است. “

بیشتر بخوان:  قهرمانی لیکرز یک کودتای واقعی برای جنی باس بود

طولی نکشید که این دو در شب های جمعه همان موفقیت را دیدند.

حتی بیش از 20 سال بعد ، هایت اولین سری از آن فصل را به یاد می آورد. فایندلی فیلمنامه داشت ، اما یک بار که هیت دید یک دفاع دفاعی کوچک با روتلیسبرگر مطابقت دارد ، نقشه را پاره کرد.

هایت گفت: “من تک تک بازی ها را شنیدم ، زیرا یک پسر 5 فوت 4 متری با او سر و کسی می کرد و هیچ کس بالاتر از آن نبود.” “بین ما دو نفر ، صدای آن را کمرنگ شنیدیم ، و من آن را انداختم بالا و او آن را گرفت و 15 یارد داشت.”

آنها در نمایش بعدی همین کار را کردند و موفقیت مشابهی داشتند. در حالت بعدی ، دفاع دفاعی ناامید پیراهن روتلیسبرگر را گرفت و او را تکل کرد و در نتیجه یک پرچم و یک پنالتی 15 یاردی به دست آورد.

هایت با خندیدن به خاطره چند دهه ای گفت: “این مانند این بود که” وای ، این کار می کند و هیچ کس تعدیل نمی کند. ” “بنابراین این یک طرح کاملا خوب است.”

چیزی شبیه مایک ایوانز یک مرد فقیر ، روتلیسبرگر با سرعت خود در آن سال هیچ کس را تحت فشار قرار نداد. اما اندازه او باعث شد وی در جنگی که از یک واحد سنگین در سال قبل به سیستم گسترش نهایی سیستم منتقل می شد ، یک سلاح ارزشمند در یک سال بعد با استفاده از روتلیسبرگر به عنوان بازیکن خط حمله تبدیل شود.

کریس میلر ، گوینده طولانی مدت پخش تئاتر در رادیو برای Findlay ، گفت: “او به هیچ وجه یک شیطان سرعت نبود ، اما هر چیزی را که به او پرتاب می کردند گرفتار می کرد ، زیرا او بسیار ورزشکار است.” “بن کار خود را انجام داد و بسیار خوب آن را انجام داد.”

“مردم در گذشته از من می پرسیدند: بن به عنوان گیرنده چگونه بود؟” من می گفتم ، او همیشه به عقب برمی گشت و همیشه می گفت او کاملاً باز بود. ”

Findlay QB Ryan Hite سابق

او این کار را به خوبی انجام داد ، و با 57 بارگیری برای 757 یارد و هفت تاچ داون موفق به کسب افتخارات تمام ایالت ها شد. و او همچنین با آمار ترفندها چند آمار پاس را بدست آورد که با 116 یارد پاس و دو پرتاب تاچ داون به پایان رسید. غالباً ، روتلیسبرگر یک زمین بازی دریافت می کرد ، و یا او به هیت برخورد می کرد و یا یک گیرنده را در پایین زمین هدف قرار می داد.

بیشتر بخوان:  چه اشتباهی برای کلیپرز رخ داد؟ و حالا آنها کجا می روند؟

از قضا ، روتلیسبرگر به عنوان یك مدافع كنار ركوردار ادامه داد و Hite به عنوان یك گیرنده برجسته در بخش III Denison درآمد.

“مردم در گذشته از من می پرسیدند بن چگونه به عنوان گیرنده چگونه بود؟” من می گفتم ، او همیشه به عقب برمی گشت و همیشه می گفت او کاملاً باز بود. ” “و من همانطور که کوارتر عقب هستم همانجا ایستاده ام ،” خوب ، بله ، مطمئنا. گاهی اوقات ، بله ، اما هر چیزی. شما همیشه کاملاً باز هستید ، بله. ” و بعد ، وقتی من انتقال را انجام دادم ، مرد ، من در همه نمایش ها نیز کاملاً باز بودم. این عجیب بود. بنابراین سرانجام آن را دریافت کردم. “


روتلیسبرگر به عنوان خط حمله اصلی فایندلی در سال 1999 وارد کانون توجه شد.

Cliff Hite تخلف خود را با نقاط قوت Roethlisberger تنظیم کرد ، و آن را به عرض چهار و پنج گسترش داد – کاری که در آن زمان بسیاری از تیم های دبیرستان انجام نمی دادند.

همانطور که پیش بینی شده بود ، روتلیسبرگر در خط حمله رونق گرفت و در یک بازی به اندازه هشت تاچ داون پرتاب کرد. با برتری روتلیسبرگر در آن فصل ، فایندلی 10-2 رفت و اولین بازی پلی آف ایالتی خود را به دست آورد. روتلیسبرگر 4041 یارد پاس داشت و 54 تاچ داون داشت.

اما اگر او دو فصل به عنوان بازیکن خط حمله بازی می کرد چه می کرد؟ تعداد او بسیار بیشتر خواهد بود و ممکن است مواجهه بیشتر منجر به بیش از پیشنهادات بورسیه تحصیلی از طرف میامی (اوهایو) و دوک شود. آیا اعداد بهتر و یک برنامه دانشگاهی بزرگتر از تجربه ای است که از سال دریافت خود دریافت کرده است؟

بیشتر بخوان:  تازه کار داجرز ، تونی گونسولین ، پدرس قرمز را خاموش می کند

مایک ایریتی ، گیرنده مورد علاقه روتلیسبرگر در Findlay ، چنین عقیده ای ندارد.

آیریتی گفت: “ما می دانستیم که او باید خط دفاعی باشد ، اما در عین حال ، اگر او سال اول را بازی می کرد چه؟ او توانسته است بفهمد چه موقع باید توپ را پرتاب کند و چه زمانی توپ را پرتاب نکند؟ زیرا به عنوان یک گیرنده ، شما یاد می گیرید که آن سوراخ ها را پیدا کنید ، شما یاد می گیرید که آن چیزها را پیدا کنید.

“من احساس می کنم که این امر به او کمک کرده است تا جایی که می تواند با گیرنده به همان روشی که گیرنده آن را درک می کند و نه لزوماً چگونه یک بازیکن را از آن درک کند و سپس سعی کند آن را به جایی که گیرنده آن را درک می کند ، ترجمه کند.”

آریتی بهتر از دیگران ، روتلیسبرگر را درک می کرد. آنها در Findlay با هم بزرگ شدند. آنها پس از بازی با هم در دبیرستان ، ارتباط خود را ادامه دادند و در میامی (اوهایو) بازی کردند.

بازی

0:46

رایان کلارک می گوید دفاع فولاد او را به یاد دفاع نخبه خود از سال 2008 می اندازد و دوشنبه شب فولادی ها را از غول ها عبور می دهد.

و اگرچه آنها دوست قدیمی بودند ، اما ارتباط روتلیسبرگر با ایریتی – و با تمام گیرنده های او در دبیرستان و فراتر از آن – با گذشت سالی که چهارم در کفش هایش سپری شد ، تقویت شد.

شین مونتگومری ، هماهنگ کننده حمله روتلیسبرگر در میامی (اوهایو) گفت: “بزرگترین چیز با او این بود که او همیشه با گیرنده ها در یک صفحه بود.” “بن آنقدر رابطه خوبی با گیرنده های خود داشت که به نوعی سیگنال های خاص خودشان را داشتند و چیزهای خاص خود را در این زمینه داشتند. من با شما صادقانه می گویم ، من چیزی در مورد آن نمی دانستم [it]. مثل این بود که می بینی اتفاقی می افتد. می گفتم: “به او چه گفتی؟” یا “به شما چه علامت دادید؟” او به من می گفت و من می گفتم ، خوب این خوب است. بدیهی است که نتیجه داد. “

بیشتر بخوان:  رامز به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کتف ، جوردن فولر را در ذخیره مصدوم قرار داد

اشتیاق Roethlisberger به عنوان یک گیرنده او را قادر می سازد تا با دستورالعمل های خود شفاف باشد. وقتی مهاجم می تواند دستورالعمل های خود را به روشی دریافت کند که گیرنده به روشنی درک می کند ، در ترجمه هیچ چیز گم نمی شود.

رایان سوئیتزر که دو فصل با روتلیسبرگر در پیتسبورگ بازی کرد ، گفت: “او می تواند به زبان ما صحبت کند.” “او می تواند اهرم فشار صحبت کند ، می تواند تکنیک صحبت کند ، می تواند لاغر و مطبوعات صحبت کند ، می تواند همه این موارد را بیان کند ، که باعث می شود ارتباط بین ما و او بسیار روانتر شود. … او می تواند واقعاً به خوبی ارتباط برقرار کند ، که به شما کمک می کند ترجمه به حضور در همان صفحه بیشتر در زمین است. “

انتقال از یک موقعیت به موقعیت دیگر فراتر از ارتباط است. آریتی آن را به روشی می بیند که روتلیسبرگر از هجوم پاس فرار می کند و در یک بازی شکسته گیرنده ای پیدا می کند.

ایریتی گفت: “مثل اینکه او بداند کجاست و می داند که کجا می خواهی بروی ، بنابراین می تواند تا آخرین ثانیه صبر کند ، فقط آن حرکت کوچک را انجام دهد.” “این سریع نیست ، سریع نیست ، اما مثل اینکه از قبل برنامه ریزی شده باشد که او بداند کجا می روید. بنابراین باعث می شود چابک و سریعتر از آنچه در واقع است به نظر برسد. او پسر سرعتی نیست ، اما به طور ذاتی او واقعاً باهوش است. “

بیشتر بخوان:  کاتارینا ماکاریو ، ستاره استنفورد آماده یک فصل جدید با تیم ملی زنان ایالات متحده است

روتلیسبرگر فصل 2019 را با بازوی خود در یک زنجیر گذراند و تماشا کرد که هم تیمی هایش جرمی را که برای 16 فصل اجرا کرده بود ، اجرا می کنند. او تقریباً همه چیز را دیده است ، اما قبل از فصل گذشته ، روتلیسبرگر وقت زیادی را صرف مشاهده تیم خود از این منظر نکرده بود.

دان اورلوفسکی ، تحلیلگر ESPN و مدافع سابق NFL ، گفت: “در واقع می گفتم یکی از بزرگترین اتفاقاتی که در او رخ داده تماشای فوتبال در سال گذشته است.” “نه از این جنبه ذهنی که چقدر دلم برای آن تنگ شده است ، اما شما فقط می توانید به گونه ای دیگر یاد بگیرید. وقتی در آنجا می ایستید ، متفاوت می آموزید.

“من فکر می کنم که بزرگترین رشد بیگ بن در این فصل از تماشای همه هم تیمی هایش و دیدن کارهایی است که آنها انجام می دهند و به خوبی انجام نمی دهند.”

در آن زمان ، او هر کاری می کرد که به زمین بازی برگردد. اما وقت تعطیل ممکن است به خوبی به روتلیسبرگر منجر شود. از این گذشته ، آخرین باری که دید خود را نسبت به تخلف تغییر داد ، زرادخانه ای از مواد نامشهود به دست آورد که به او کمک کرد تا به یکی از پرکارترین پاسورهای بازی تبدیل شود.

دیو هانمن ، که از سال 1990 ورزش دبیرستان را برای پیک Findlay پوشش داده است ، گفت: “بن همیشه می گفت که بازی گیرنده در آن سال به او کمک می کند و او به اندازه کافی استعداد دارد که می تواند در هر موقعیتی موفق شود.” قرار بود یک بازیکن خط حمله سوپر کاسه برنده شود. “


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxndkev3
is.gd/6p3hWC
shrtco.de/xocMf
clck.ru/QqqTJ
u.nu/n535b
ulvis.net/oTQ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

12 بزرگ بعد از آخر هفته 0-3 برابر کمربند آفتاب احساس آبی می کند

د سپتامبر 14 , 2020
شاید کنفرانس Big 12 باید از Big Ten و Pac-12 پیروی می کرد و از پاییز امسال فوتبال دانشگاه را ترجیح می داد. یا حداقل زمانبندی کمربند خورشید را انتخاب کنید. کنفرانس رده پایین آخر هفته با نتیجه 3 بر صفر مقابل لیگ پاور فایو برگزار شد ، عملکرد خیره […]