مهاجم کانزاس سیلویو د سوزا به دلایل شخصی فصل آینده را از دست خواهد داد


لارنس ، کانزاس – مهاجم کانزاس ، سیلویو دو سوزا ، از فصل بسکتبال دانشگاهی کناره گیری می کند و به طور بالقوه یکی از بحث برانگیزترین دوره ها را برای هر بازیکنی که به برنامه مربیگری Bill Self Blood پیوسته است پایان می دهد.

در بیانیه ای ، سلف گفت که د سوزا در حال انتخاب “تمرکز بر امور در زندگی شخصی خود” است. سلف افزود كه در آموزش های اخیر مشخص شده بود كه حوضه حواس پرت است ، و پس از صحبت اخیر این دو ، “این بهترین تصمیم برای او و بازی كانزاس برای ترك برنامه بود.”

بیشتر بخوان:  یک دی جی شرکت کننده یک جگوار را پنجشنبه شب در ازای دلفین های آسیب دیده از ناحیه سینه و کمر رد کرد

دی سوزا در بیانیه ای در شبکه های اجتماعی اظهار داشت که مطمئن نیست که حرفه وی به کدام سمت می رود.

De Sousa در اواسط فصل 18-2017 به جیهاوکس پیوست و به آنها کمک کرد تا به فینال چهارم برسند. اما پس از حضور نام وی در تحقیقات FBI در مورد فساد بسکتبال در کالج ، او مجبور شد در فصل بعد در میان سوالات در مورد صلاحیت بنشیند ، سپس سال گذشته به دلیل بازی در یک جدال علیه کانزاس ، 12 بازی را از کار خارج کرد.

بیشتر بخوان:  فست فود NFL هفته 5 ، رهبران آمار
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyagsgv2
is.gd/t2Vydp
shrtco.de/EniHi
clck.ru/RS83X
u.nu/zv3b3
ulvis.net/vHyn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

توییتر دیگر پیوند به مقاله ای در نیویورک پست در مورد پسر بایدن را مسدود نمی کند

ج اکتبر 16 , 2020
توییتر پس از انسداد مقاله ای در نیویورک پست با نظارت محافظه کارانه روبرو شده است. گرافیک توسط Pixabay / تصویر سازی توسط CNET توییتر روز جمعه گفت که دیگر پیوندها به مقاله نیویورک پست این گزارش حاوی ادعاهایی در مورد پسر جو بایدن کاندیدای ریاست جمهوری دموکرات پس از […]