مگان داگان کاپیتان تیم هاکی آمریکا بازنشسته می شود


مگان دوگان ، کاپیتان تیم هاکی زنان آمریکا که در سال 2018 مدال طلای المپیک را از آن خود کرد ، بازنشسته شد

دوان که 14 سال را در تیم ملی گذرانده است ، در مقاله ای که روز سه شنبه توسط ESPN منتشر شد ، بازنشستگی خود را اعلام کرد.

دوگان نوشت: “هاکی به معنای واقعی کلمه زندگی من را تغییر داد.” “من در دوران کودکی یک جفت اسکیت پوشیدم و از طریق این ورزش بزرگ شدم. این یکی از بزرگترین امتیازات زندگی من بود که برای تیم ایالات متحده بازی کردم. گرچه یک ورزشکار همیشه بخشی از هویت من خواهد بود ، اما برای فصل بعدی آماده هستم.”

دوگان 33 ساله در تیم ملی زنان آمریکا 137 مسابقه انجام داده و 40 گل و 35 پاس گل داده است. وی در مسابقات جهانی IIHF هفت مدال طلا به دست آورد و در سه تیم المپیک حضور داشت – در سال 2010 و 2014 نقره را به دست آورد و در سال 2018 نیز طلای المپیک را کسب کرد – اولین طلای المپیک زنان در آمریکا در 20 سال گذشته.

بیشتر بخوان:  پیکاپ های بیس بال فانتزی - مت کارپنتر در سال 2020 تعداد بیشتری باقی مانده است

هیلاری نایت ، هم تیمی قدیمی او به ESPN گفت: “خلاصه ، او منظورش همه چیز بود.” “او کسی است که واقعاً دلمان برای او تنگ خواهد شد ، اما همچنین ، آنقدر خوش شانس هستیم که با او بازی کردیم و با او رقابت کردیم. صدای مگان مفید بود. همیشه وقتی یک رهبر با شخصیتی کاملا کاریزماتیک دارید مفید باشید ، خصوصاً وقتی که او سعی می کند مردم را به خرید وادار کند. او ما را به این نکته رساند. تحول ایجاد شده باعث می شود که ما به خود ایمان بیاوریم. نسل هایی از دختران هستند که از نبردهایی که به آنها کمک کرده اند سود خواهند برد. “

کندال کوین اسکوفیلد ، جانشین دوگان به عنوان کاپیتان تیم ملی ، افزود: “وقتی فکر می کنید بازیکنی که این برنامه را ترک کرده بهتر از زمانی است که من وارد آن شدم ، این مگان دوگان است.”

دوگان در جریان مذاکرات با هاکی ایالات متحده در سال 2017 صدای اصلی بود ، تیم ملی زنان تهدید کرد مسابقات جهانی آینده را تحریم می کند تا زمانی که تحت حمایت و برخورد برابر تیم های مردان و پسران قرار بگیرند. زنان و هاکی ایالات متحده در مورد قرارداد برجسته چهار ساله – که سال آینده منقضی می شود – توافق کردند که تا حد زیادی نگرانی های تیم را برطرف می کرد. به عنوان بخشی از این توافق نامه ، زنان حقوق بیشتری دریافت کردند ، وعده سفر و پوشش بیمه ای همانند مردان را داشتند ، و تیم هاکی ایالات متحده متعهد شد که جمع آوری کمک مالی و برنامه ریزی برای برنامه های جوانان دختران را افزایش دهد.

بیشتر بخوان:  بازی Call of Duty League برای انتقال به کامپیوتر با کنترلرها

کوین شوفیلد به ESPN گفت: “دلیلی وجود دارد که مگان مذاکرات ما در سال 2017 را همراه با دوقلوهای لامورو رهبری کند.” البته جوایز وی در اسنوبورد بی پایان است ، اما میراث او همچنین در مورد تلاش های بی وقفه او در کنار یخ برای اطمینان از بهتر بودن محیط برای بازیکنان خواهد بود. این مبارزه در سال 2017 نه تنها تیم ملی را بهتر کرد ، بلکه باعث بهتر شدن هاکی برای دختران و زنان در ایالات متحده شد. بازیکنان جوان زیادی منتظر مگان دوگان هستند که مانند مگان دوگان در جایگاه 10 قرار دارد و آنها همچنان از او الهام می گیرند. “

بیشتر بخوان:  یادداشت های خودی NFL: لامار جکسون به نوعی حتی بهتر به نظر می رسد ، Cam Newton's Pats در مورد امتیازات سبک و موارد دیگر

Doan در مقاله خود در ESPN گفت كه تیم او با تهدید به تحریم به نقطه “ما هرگز نمی خواستیم به آنجا برسیم” رسیدند. دوگان نوشت: “مقاومت در برابر نهادی آسان نیست.” “بازیکنان و مربیان سابق ، مانند افسانه ای كامی گراناتو ، موارد زیر را به ما توصیه كردند: اگر قصد دارید چیزی به این بزرگی را تعقیب كنید ، همه باید در یك صفحه باشید. هر هاكی بازكن آمریكایی باید بداند كه چرا ما این كار را می كنیم … ما باید با هم بمانیم.” “ما به شجاعت خود اطمینان داریم و اطمینان داریم که این کار درستی است.”

کیسی بلامی ، همبازی دیرینه ، کیسی بلامی ، الهه دان ، گفت که دوگان “به رشد فرهنگ هاکی زنان در این کشور کمک کرد.”

بلامی به ESPN گفت: “او نه تنها هم تیمی های خود ، بلکه همه افرادی که در ورزش بانوان فعالیت می کنند را به چالش کشیده است تا هر روز برای چیزی بزرگتر بجنگند.” “فقط فکر می کنم بودن روی یخ باعث می شد همه اطراف او بهتر شوند. صرف نظر از اینکه این یک تمرین باشد ، در اتاق وزنه برداری ، در رختکن آماده می شود تا برای یک مسابقه بزرگ آماده شود. حضور او غیرقابل توصیف بود.

بیشتر بخوان:  اکنون تگزاس بیل اوبراین را اخراج کرد؟ بارنول درباره زمان بندی عجیب ، دوره سنگین اوبراین و آینده هوستون صحبت می کند

گراناتو ، کاپیتان سابق تیم ملی ایالات متحده و تالار مشاهیر ، گفت که او ابتدا دوگگان را در سال 2017 شناخت ، زیرا دوگان قبل از مذاکره با هاکی ایالات متحده به دنبال مشاوره بود. گراناتو گفت که وی در طول عملیات از رهبری دوگان بسیار تحت تأثیر قرار گرفته است.

گراناتو به ESPN گفت: “این شهامت زیادی لازم داشت.” “او گردن خود را برای آزمایش بهترین بازی امتحان کرد. این برای من بزرگتر از یک مدال طلا است. این میراث او است ، بنابراین تعهد او به ورزش ، تعهد او برای برنده شدن ، توانایی او برای هدایت به روش بسیار سالم.”

بیشتر بخوان:  پلی آف NBA 2020: 10 سوال اساسی در آستانه مسابقه فینال کنفرانس سلتیکس-هیت

سپس گراناتو بعداً در سال 2017 ، به همراه سایر اعضای تیم ملی ، در دیدار از دانشگاه نایک در اورگان ، شخصاً با دوگان دیدار کرد. دوگان و تیم ایالات متحده آمریکا در حالی خود را آماده می کردند که بازی های المپیک 2018 را پشت سر می گذارند که به طور مداوم به نقره ای دست یافته اند.

گراناتو گفت: “او می خواست هر یادداشتی را درباره تجربه طلا بودن با او جلب کند.” “تمام تیم می خواستند همه چیز را در مورد تیم ما و آنچه باعث موفقیت آن شده است بدانند. اما من متوجه شدم ، به ویژه مگان ، علاقه زیادی به نوشتن همه چیز داشت. مثل این بود ،” هر آنچه می دانید به ما بگویید ، زیرا ما می خواهیم برنده شویم. ما باید برنده شویم. این برای او بسیار مهم بود. “

دوگان متولد دانورس ، ماساچوست است و در دانشگاه ویسکانسین بازی می کرد. وی جایزه پتی کازمیر 2011 را به عنوان بهترین بازیکن زن هاکی دانشگاه در این کشور دریافت کرد.

بیشتر بخوان:  Auburn vs. Kentucky: پیش بینی ، انتخاب ، شانس ، توزیع امتیاز ، خط ، بازی فوتبال ، پخش زنده ، زمان شروع

داگان شش فصل هاکی حرفه ای را در سراسر CWHL و NWHL بازی کرده است و از زمان تأسیس خود در سال 2019 عضو انجمن بازیکنان حرفه ای هاکی بوده است. این گروه برای یک لیگ حرفه ای هاکی ویژه بانوان که بازیکنان می توانند از طریق آن درآمد زندگی خود را بدست آورند می جنگد. وی همچنین عضو هیئت مدیره هاکی ایالات متحده است ، در هیئت امنای بنیاد زنان در ورزش فعالیت می کند و اخیراً به کمیته ورود بازیکنان NHL منصوب شد.

دوگان گفت که او دوست دارد به بازی هاکی ادامه دهد اما برای فهمیدن این ویژگی کمی زمان لازم است. داگان نوشت: “من همیشه آرزو داشتم اولین زنی باشم که به عنوان مدیر کل NHL خدمت می کنم.” “و کی می داند ، شاید روزی.”

دوگان و همسرش ، جیلیان اپس ، بازیکن سابق کانادایی ، در ماه فوریه از اولین فرزندشان جورج استقبال کردند.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2zuzp92
is.gd/rvgKKL
shrtco.de/23oTy
clck.ru/RNPpm
u.nu/n0fh5
ulvis.net/hQZu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Riley HR در جایگاه نهم پس از Dodgers در بازی افتتاحیه مسابقات قهرمانی NLCS با نتیجه 5-1 Braves را شکست داد

س اکتبر 13 , 2020
هواداران Atlanta Braves همچنان که از زمین بازی خارج می شدند شعارهای Tomahawk را می دادند و افراد واقعی که جایگزین بازیکنان مقوا شده اند ، به این فصل عادت دارند. یک بازی ، اما یک فشار بزرگ برای Braves در اولین سری مسابقات قهرمانی کشورشان از سال 2001. تامی […]