میزگرد MLB: کدام تیم بزرگترین ناامیدی در این فصل بوده است؟


فصل 2020 لیگ برتر بیس بال در حال اجرا است. 11 روز دیگر در فصل عادی باقی مانده است ، سپس 16 تیم خوش شانس در سری Wild Card شرکت خواهند کرد. هشت برنده سری Wild Card به حباب های LDS ، LCS و سری جهانی منتقل می شوند. بیایید امیدوار باشیم که فصل منظم و پس از فصل بتواند با خیال راحت به پایان برسد.

در طول فصل ، همکاران من CBS Sports MLB منشی و من یک میزگرد هفتگی برای شما به ارمغان می آورم ، که تقریباً هر چیزی خراب است. آخرین اخبار ، یک س historicalال تاریخی ، افکار درباره آینده بیس بال ، انواع و اقسام موارد. هفته گذشته ما مسابقه AL Central را شکستیم. این هفته قصد داریم به مقابله با تیم هایی بپردازیم که کمتر از انتظار بوده اند.

بیشتر بخوان:  Alabama Crimson Tide Mac Jones را با شروع QB برای درب بازکن نامگذاری می کند

کدام تیم بزرگترین ناامیدی در این فصل بوده است؟

کاترین آکواولا: در واقع تعداد معدودی برای انتخاب وجود دارد که جای تأسف دارد. ملی پوشان و فرشتگان مطمئناً از همه قابل توجه هستند. مت ها می توانند واجد شرایط شوند. من همچنین یانکی ها و آستروس ها را اضافه می کنم ، اگرچه احتمالاً هر دو هنوز هم فصل بعد را بسازند. اما ، انتخاب من قرمزهای سین سیناتی است. انتظار می رفت سرخ پوشان پس از خریدهای بزرگ مایک موستاکاس و نیکلاس کاستلانوس ، امسال به جدال بازگردند. با ورود به روز سه شنبه ، سرخ ها در حال حاضر سه بازی زیر 500. هستند و در مکان سوم قرار دارند ، پنج و نیم بازی عقب تر از توله های رده اول. عملکرد ضعیف آنها (بیشتر در سمت حمله) در این فصل یکی از نتایج ناامیدکننده در سال 2020 بوده است.

بیشتر بخوان:  مالک 85 ساله بنگالس برای اولین بار در تاریخ 52 ساله تیم ، یک بازی منظم را از دست داد

آر جی اندرسون: من گمان می کنم ملی پوشان انتخاب محبوب در اینجا باشند. به همین ترتیب ، من با Diamondbacks می خواهم ادویه ها را ادویه کنم. من فکر می کردم آریزونا یک تیم 80 برنده است که با اعلام گسترش بعد از فصل ، احتمالاً پلی آف خواهد بود. در عوض ، آنها با یک تیم دزدان دریایی بی روح برای بدترین رکورد در لیگ ملی رقابت می کنند. retooling که آنها منجر به ارقام مهلت برای ادامه زمستان امسال. من فقط در مورد اینکه مایک هازن و کمپانی همه چیز را خراب می کنند یا اینکه آنها تیم خود را تقویت می کنند برای جلوگیری از سالهای متوالی پایین ، کنجکاو شده ام.

بیشتر بخوان:  چگونه SEC فراز و فرودهای پلی آف فوتبال دانشگاه را شکل خواهد داد

مایک آکسیسا: من عاشق حضور ملی پوشان در این فصل نبودم اما انتظار حضور آنها را نداشتم این بد فرشتگان ناامید کننده همیشگی هستند و من از اینکه آنها مایک تراوت ، بزرگترین بازیکنی که بسیاری از ما می بینیم را هدر داده اند ، مضطرب و عصبانی می شوم. من واشنگتن و آناهیم را منتقل خواهم کرد و دومین انتخاب D-Backs توسط RJ خواهد بود. فکر می کردم آنها دومین تیم برتر NL West هستند و بدتر از چهارمین تیم برتر NL در کل فصل نیستند. در عوض ، آنها در سقوط آزاد مطلق و در رقابت برای انتخاب شماره 1 در پیش نویس 2021 قرار دارند. تقریباً همه افراد حاضر در لیست به غیر از زک گالن کمتر از انتظار بوده اند. یک فصل قانون مورفی ، از طریق و از طریق. (داد و فریاد برای تکاوران نیز. من فکر کردم آنها حداقل می توانند رقابت کنند. شیش.)

بیشتر بخوان:  پلی آف MLB 2020 - اگر فصل امروز به پایان برسد ، جدول رده بندی ، اعداد جادویی و مسابقات بعد از فصل رقابت می کند

دین پری: من با فرشتگان می روم فکر می کردم آنها ممکن است یک تیم پلی آف باشند که به این فصل می آیند. اگر به من بگویید که در سال اول جو مدون ، مایک قزل آلا و آنتونی رندون نزدیک به اوج تولید می کنند و دیلن باندی به طرز عمده ای شروع به کار می کند ، پس احتمالاً حدس می زنم که آنها در محدوده AL باشند. غرب منجر شود. در عوض ، آنها ناامیدانه در جدول رده بندی مدفون شده اند تا حدی که ممکن است جنرال موتورز بیلی اپلر کار خود را حفظ نکند.

بیشتر بخوان:  طوفان های آیووا از سال 1960 تاکنون اولین پیروزی خانگی خود را مقابل تیم اوکلاهما سانرز کسب کرده اند

مت اسنایدر: Nationals and Angels مطمئناً به ذهن خطور می کنند ، اما من با Astros می روم. مسلماً آنها بهترین امتیاز در بیس بال از سال 19-2017 بودند که با سه فصل 100 برد ، دو نشان AL و یک عنوان سری جهانی به میدان رفتند. سپس ما در مورد رسوایی سرقت نشانه شنیدیم و گرچه من مطمئن هستم که آنها دوست دارند ما باور داشته باشیم که این انزوا در سال 2017 منزوی شده است و در واقع تفاوت زیادی ایجاد نکرده است ، اما آنها مطمئناً کار زیادی نکرده اند که خلاف این را ثابت کنند فصل

بیشتر بخوان:  فیلیپ لیندسی از برونکوس به دلیل آسیب دیدگی پا از بازی دوشنبه شب مقابل تیتان خارج شد

اکنون ، زمین بازی آنها به لطف مصدومیت و – بیایید بپذیریم – عدم آمادگی در جایگزینی گریت کول ، بهم خورده است ، اما تخلف از بسیاری جهات کمتر از حد متوسط ​​بوده و پرسنل در واقع تفاوت چندانی ندارند. همه خفاش های بزرگ به جز یوردان آلوارز (که آنها در طول سه سال حضور خود فقط 87 بازی در سال 2019 داشتند) بازگشتند.

مطمئناً نگرانی در مورد Mariners برای شش دانه که کمتر از دو هفته دیگر باقی نمانده است ، جایی نیست که انتظار می رود کسی درگیر این سازمان باشد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4p4aa4f
is.gd/zE0SCY
shrtco.de/c1wgb
clck.ru/Qtny4
u.nu/-tqm4
ulvis.net/7WH

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Long Beach Poly ، Loyola بیشترین بازیکنان را در لیست های NFL دارند

پ سپتامبر 17 , 2020
، فارغ التحصیلان Long Beach Poly ، کمان بگیرید. دبیرستان شما دارای شش بازیکن فعال در لیست های NFL است که Jackrabbits را در میان دبیرستان های جنوب کالیفرنیا به شماره 1 تبدیل می کند. لویولا شماره چهار با چهار است. این یک معامله بزرگ است. غرور نامیده می شود. […]