میفیلد 2 TD پرتاب می کند ، براونز Colts را می گیرد تا به 4-1 برسد


بیکر میفیلد فصل 247 یاردی و دو مسابقه مقابل دفاع شماره 1 NFL را پشت سر گذاشت ، مایلس گرت در کوارتر چهارم ایمنی اساسی را اعمال کرد و تیم های کلیولند براون یکشنبه با پیروزی 32-23 برابر کلت های ایندیاناپولیس به پیروزی رسیدند.

کلیولند برای اولین بار از سال 1994 به 4-1 رسید.

میفیلد مطمئن شد که براون (4-1) در اولین بازی خود بدون بازگشت پرو باول به نیک چپ ، که هفته گذشته از ناحیه زانو آسیب دید ، حرکت را حفظ کرد. علی رغم این ، به نظر می رسید میفیلد در کوارتر چهارم به دست راست خود ضربه زده است.

بیشتر بخوان:  2020 US Open: پیش نمایش نهایی زنان

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

میفیلد در داخل استادیوم FirstEnergy با تشویق 12000 هوادار ، در حالی که 228 یارد را دور زد ، پاس های TD را به کریم هانت و راشارد هیگینز داد. دفاع کلت ها اجازه می دهد کمترین تعداد حیاط و امتیاز را داشته و NFL را در رهگیری ها هدایت کند.

به نظر می رسید که براون هنگامی که رونی هریسون فیلیپ ریورز را انتخاب کرد کنترل کامل را در دست گرفت و در سه ماهه سوم 47 متر برای TD به او بازگرداند تا کلیولند 27-0 برتری پیدا کند.

بیشتر بخوان:  فینال های NBA در حال داغ شدن هستند و بازی ششم لکرز-هیت روبرو است

اما بازگشت کلتز توسط آیزایا راجرز پس از 101 یارد برای TD – بازی طولانی ترین بازی این فصل در لیگ ، مسابقه پس از آن را به همراه داشت. براون سپس با چرخاندن عقب D’Ernest Johnson به دفاع و خط تیره آنها می رود تا ماموریت را به پایان برساند.

گرلت با درک امتیاز 27-20 ، گریت برای ایمنی از منطقه انتهایی یک رودخانه را هدف قرار داد تا رودخانه را هدف قرار دهد.

در مالکیت بعدی کلتس ، شلدریک ردوین ایمنی براونز را که در هنگام ارزیابی هریسون برای ضربه مغزی آمده بود ، از ریورز انتخاب کرد.

بیشتر بخوان:  2020 US Open: پنج برنده آخرین رویداد مهم حرفه ای گلف

ایندیاناپولیس در موقعیت 29-23 در یک گل میدان Rodrigo Blankenship در فاصله 25 یاردی (2:50) بسته شد (3-2). اما ساعت کلیولند تمام شد زیرا جانسون در مسابقه 3 و 9 قبل از رسیدن به گل 46 متری کودی پارکی در فاصله 21 ثانیه قبل از پایان 28 حیاط را از دست داد.

این یک عملکرد تقریبی برای ریورهای 38 ساله بود که 21 پاس از 33 پاس را در 243 متری و هر دو انتخاب انجام داد.

پاس 15 متری میفیلد از TD به هیگزز کاملاً باز باعث شد تا براونز در کوارتر دوم با برتری 17-10 روبرو شود. این اولین تماس تهدیدآمیز این دو در این فصل بود. هیگینز که در سال 2018 گل مورد علاقه میفیلد بود ، فصل گذشته زیاد بازی نکرد ، در سال 2020 برای دو بازی خط خوردگی خوبی داشت و در جدول عمق قرار گرفت.

بیشتر بخوان:  Saints در حال بررسی بازی های خانگی به LSU هستند تا طرفداران بتوانند در آن شرکت کنند

اما پس از ضبط ، هویگنس در حالی که هم تیمی هایش برای عکس او عکس می گرفتند ، با راه رفتن روی فرش قرمز جشن خود را آغاز کرد.

میفیلد با پاس گل 2 یارد هانت صبر نشان داد و این باعث شد تا براون ها در اوایل کوارتر دوم با نتیجه 10 بر 7 پیش بیفتند.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

رودخانه ها می چرخند

رودخانه ها مقداری تاریخ ساخته اند. او 229 بازی متوالی خود را آغاز کرد و او را برای دومین بار در تاریخ لیگ به فاکتور رگه های تالار مشاهیر ، بروس ماتیو بست. برت فاور 297 مسابقه متوالی را آغاز کرده است.

بیشتر بخوان:  جو بورگ QB Bengals اولین کارت TD شغلی را شلیک می کند ، لوبرون جیمز را تحسین می کند

ریورز همچنین با پیوستن به فاور ، درو پرس ، تام بردی و پیتون منینگ با 5000 موفقیت در شغل ، پنجمین بازیکن پشت خط هافبک شد.

صدمات

کلتس: DT Denico Autry نیمه اول را به دلیل آسیب دیدگی مچ پا ترک کرد. … ایمنی جولیان بلکمن با آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران.

BROWN: RG White Tiller با مصدومیت از ناحیه ساق پا از سه ماهه اول شروع به کار کرد و دیگر برنگشت. به جای او کریس هوبارد قرار گرفت. … تازه وارد LB جیکوب فیلیپس در نیمه دوم از ناحیه زانو آسیب دید. … اولیویه ورنون در نیمه چهارم از ناحیه ران آسیب دید.

بیشتر بخوان:  فصل خارج مسابقات NBA با یک سوال مهم آغاز می شود: حالا چه؟

بعدی

Colts: سینسیناتی قبل از هفته خداحافظی میزبان هجدهم اکتبر بود.

براون: از هجدهم اکتبر به دیدار رقیب پیتسبورگ بروید. فولادی ها از سال 1979 برای اولین بار 4-0 پیروز شدند.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6gkvhrj
is.gd/EB8IUz
shrtco.de/TZvVh
clck.ru/RLcSC
u.nu/vhmtf
ulvis.net/ZKHA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

NFL Week Five: نتایج و نکات برجسته از بازیهای یکشنبه

د اکتبر 12 , 2020
روز یکشنبه شروع سختی بود وقتی NFL اعلام کرد به دلیل ادامه مشکلات با ویروس کرونا ، بازی این هفته بین Denver Broncos و New England Patriot را به تعویق می اندازد. این تصمیم باعث شد پروفسور یک سری تغییرات در برنامه بعدی، و مطمئناً یک موضوع مکرر مکالمه خواهد […]