می خواهید نهنگ ها را نجات دهید؟ استراق سمع تماس های آنها


اما این به آسانی به نظر نمی رسد – به معنای واقعی کلمه – زیرا لنگر میکروفن شناور بدون ایجاد سر و صدای پس زمینه دشوار است. مارک باومگارتنر ، بوم شناس نهنگ و دانشمند ارشد موسسه اقیانوس شناسی وودز هول ، که به توسعه این فناوری کمک کرد ، می گوید: “پهلوگیری ها معمولاً از زنجیر انجام می شوند ، بنابراین بسیار زیاد شکاف می گیرند.” “و این واقعاً خوب نیست وقتی که شما سعی در شنیدن حیواناتی دارید که در فاصله چند مایلی هستند صدا می دهند.” بنابراین باومگارتنر و همکارانش 100 فوت ابتدایی را از یک “شلنگ کششی” لاستیکی انجام دادند. وقتی حباب های شناور روی امواج و طناب های روی پهلوگیری می کنند ، آن باریک کششی که از ساز خارج می شود سکوت می کند و به هیدروفون اجازه می دهد بدون هیچ مزاحمتی برای نهنگ ها گوش کند.

بیشتر بخوان:  Oculus Quest 2 Review: بهترین راه برای VR

انتقال داده ها مانع دیگری است: فایل های صوتی فضای زیادی را اشغال می کنند و ارتباطی که آنها را از شناور به ماهواره به آزمایشگاه باومگارتنر می فرستد به طرز دیوانه کننده ای کند است. مانند ، بدتر از 1X ، فناوری ابتدایی تلفن همراه ، و مسیر بدتر از LTE یا 3G. باومگارتنر می گوید: “شما باید آنها را از طریق این لوله داده کوچک ، کوچک ، کند و واقعاً گران فشار دهید.” “و بنابراین یک راه حل این مشکل این است که صدا را به خانه ارسال نکنید ، بلکه ارسال کنید نمایندگی ها از خانه صوتی. “

بیشتر بخوان:  Amazon Prime Day 2020: 15 تخفیف برتر برای لپ تاپ (به روز شده)

درباره نت موسیقی فکر کنید: نت ها و نمادهای دیگر تقطیر صداهای فوق العاده پیچیده ارکستر است ، اما نوازندگان هنوز هم می توانند آنها را بخوانند و پخش کنند. “این صدا را صادقانه ضبط می کند ، اگر بدانید که به چه چیزی نگاه می کنید ، اما در واقع این صدا نیست حاوی صدا ، “باومگارتنر می گوید. “این ساز دقیقاً همین کار را می کند – تقریباً صداها را به نتهای موسیقی تجزیه می کند.”

آنها این نمایش ها را “آهنگ های پیچ” می نامند که تغییرات صداهایی را که هیدروفون تشخیص می دهد ، مستند می کند و نوعی موسیقی نت را برای آهنگ نهنگ ایجاد می کند. یک رایانه کوچک در این ابزار شامل پایگاه داده ای از تماس نهنگ ها است ، بنابراین می تواند حدس بزند که کدام گونه را می شنود. اما ساز تفسیر نهایی را انجام نمی دهد. باومگارتنر می گوید: “ما یک تحلیلگر داریم که مانند نوازنده می تواند به آن آهنگهای موسیقی نگاه کند و صداهای آنجا را تفسیر کند.” و تحلیلگر از این کار خوب است ، در حالی که تیم ارزیابی ابزار آنها را در دنیای واقعی انجام داد ، تقریباً 100 درصد از شناسایی گونه ها را در طول آزمایش میخ زده است.

بیشتر بخوان:  آخرالزمان نیازی به فیلتر اینستاگرام ندارد

اما چرا فقط سیستم را به طور کامل خودکار نمی کند و اجازه نمی دهد ابزار تمام شناسایی را انجام دهد؟ باومگارتنر می گوید ، زیرا با شمارش صداهای دیگر به عنوان تماس نهنگ ، بسیاری از موارد مثبت کاذب را به دست می آورد ، و این با توجه به آنچه در معرض خطر است غیر قابل قبول است: خرید داوطلبانه از صنعت حمل و نقل. اگر هشدارهای دروغین زیادی دریافت کرده اید و کشتی ها باید برای نهنگ هایی که در آنجا نیستند سرعت خود را کم کنند ، به حیوانات یا ناخدای قایق ها هیچ خدمتی نمی کنید – نه گریه کردن به جای گرگ ، نهنگ گریه می کنید.

بیشتر بخوان:  شرکت ها می توانند حرکات تلفن شما را برای هدف قرار دادن تبلیغات دنبال کنند

باومگارتنر می گوید: “وقتی خطر بالا باشد ، شما می خواهید واقعاً مراقب باشید.” “برای مثال ، مانند سیستم هایی که تصور می کنم نیروی هوایی برای کشف بمب های هسته ای ورودی دارد. شما احتمالاً نمی خواهید یک سیستم کاملاً خودکار داشته باشید ، زیرا اگر آنها این کار را اشتباه انجام دهند ، عواقب بزرگی به دنبال خواهد داشت. بنابراین اگر شما از یک سیستم برای تنظیم تعاملات بین یک صنعت و یک گونه در معرض خطر استفاده می کنید ، اتوماسیون بسیار خوب است ، اما من فکر می کنم دقت ممکن است مهمتر از مصلحت اندیشی یا هزینه باشد. “

بیشتر بخوان:  FBI و وزارت امنیت داخلی می گویند که هکرها به سیستم های انتخاباتی دسترسی پیدا می کنند

بنابراین تیم Whale Safe علاوه بر کار با شنوندگان اختصاصی نهنگ ، همچنین به ناظران آموزش دیده در قایق های تماشای نهنگ و گردشگری در سواحل کالیفرنیای جنوبی تکیه می کند ، که کتک ها را به روشی قدیمی شناسایی می کنند و آنها را در یک برنامه تلفن همراه وارد می کنند. مدل سازی اقیانوس شناسی Whale Safe با استفاده از دمای دریا و سایر داده ها پیش بینی می کند که غذای مورد علاقه نهنگ ها ، سخت پوستان کوچکی که به کریل معروف هستند ، نشان داده می شود. این یک نقطه داده دیگر است که به آنها کمک می کند کشتی های باری را تشخیص دهند که نهنگ های لکه دار ممکن است اغلب مکرر باشد. ویسالی می گوید: “بنابراین داده های صوتی ، مشاهدات و داده های مدل در پلت فرم Whale Safe ادغام می شوند و سپس به صنعت حمل و نقل و به دولت منتقل می شوند تا در تصمیم گیری بهتر تلاش کنند تا خطر حملات کشتی را کاهش دهند.” ابتکار اقیانوس بنیوف.

بیشتر بخوان:  Amazon Prime Day 2020: 21 معامله بهترین بازی در خانه ، فضای باز ، و فضای باز


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2ryzl3w
is.gd/WnFmwZ
shrtco.de/2XmRw
clck.ru/Qtt4s
u.nu/swxw7
ulvis.net/5yM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Roglic با کسب اولین پیروزی Ineos ، قدرت خود را در تور تور افزایش می دهد

پ سپتامبر 17 , 2020
LA ROCHE-SUR-FORON ، فرانسه (AP) – پاریس و پیروزی در تور فرانسه تقریباً در دسترس Primoz Roglic است. سوارکار اسلوونیایی با خیال راحت در مورد آخرین مرحله کوهستانی مسابقه امسال پنج شنبه با اطمینان مذاکره کرد و یک قدم دیگر به اولین قهرمانی تور خود در مسابقات قهرمانی اسپانیا ووئلتا […]