نائومی اوزاکا از مسابقات آزاد فرانسه بیرون کشید


نائومی اوزاکا ، که هفته گذشته در مسابقات تنیس آزاد ایالات متحده به پیروزی رسیده بود ، پنجشنبه شب اعلام کرد که به دلیل وجود همسترینگ درد در این ماه در مسابقات آزاد فرانسه شرکت نخواهد کرد.

خانم اوزاکا ، 22 ساله ، در پیامی که در توییتر منتشر کرد ، نوشت: “همسترینگ من هنوز دردناک است ، بنابراین وقت کافی برای آماده شدن در زمین را نخواهم داشت – این 2 مسابقه این بار برای من بسیار نزدیک به یکدیگر بودند.” او بیش از 780،000 دنبال کننده دارد. “من بهترین آرزوها را برای برگزار کنندگان و بازیکنان دارم.”

بیشتر بخوان:  سو برد ، اسطوره بسکتبال ، مقایسه این ورزش با فوتبال را رد کرد

خانم اوزاکا که این هفته به رتبه 3 رنکینگ رسیده بود ، قبلا گفته بود که مطمئن نیست که در مسابقات آزاد فرانسه که قرار است از 27 سپتامبر آغاز شود ، شرکت خواهد کرد.

پیروزی یو اس اوپن سومین عنوان گرند اسلم اوزاکا بود. در طول مسابقه ، او توجه خود را بر نژادپرستی سیستمیک متمرکز کرد ، با پوشیدن هفت ماسک صورت سیاه با حروف سفید ، نوشتن نام افراد سیاه پوستی که توسط پلیس یا توسط غیرنظامیان کشته شده بودند.

اوزاکا در مراسم اهدای جوایز ، که به دلیل ویروس کرونا ، بدون هوادار در ورزشگاه انجام شد ، گفت: “هدف این است که مردم شروع به صحبت کنند.”

بیشتر بخوان:  دومنیک تیم پس از پیروزی در مسابقات آزاد آمریکا به مسابقات آزاد فرانسه راه می یابد

اوزاکا گفت: “قرنطینه قطعاً به من فرصتی داد تا در مورد بسیاری از چیزها ، آنچه می خواهم انجام دهم ، آنچه می خواهم مردم با من به خاطر بیاورند ، فکر کنم.” “من فکر می کنم این قطعاً به من کمک کرد.”

اوزاکا اولین قهرمانی خود را در مسابقات گرند اسلم در سال 2018 در مسابقات US Open بدست آورد اما در میان تشویق جمعیت در ورزشگاه آرتور آش جایزه برتر را دریافت کرد. در آن فینال ، او سرنا ویلیامز را در یک مسابقه ست مستقیم شکست داد که در طی آن ویلیامز با یک داور صندلی درگیر شد که سه قانون رفتار را علیه ویلیامز خوانده بود. جمعیت ، که از قوانین مشخص نبودند و از رفتار ویلیامز ناراحت بودند ، هنگام مراسم اهدای جوایز ، هو کردند.

بیشتر بخوان:  مبارز UFC گفت: ترامپ ناک اوت خواکین باکلی را دوست دارد

اوزاکا با پیروزی در مسابقات اوپن استرالیا در ژانویه 2019 موفق به کسب دومین عنوان گرند اسلم خود شد.

کریستوفر کلاری گزارش ارائه داد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyqonwcz
is.gd/MNddI7
shrtco.de/79ZrU
clck.ru/QuJZD
u.nu/44icy
ulvis.net/gQ5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ارتش طرح جدید جنگ "مانور ترکیبی اسلحه" را دنبال می کند

ج سپتامبر 18 , 2020
برنامه ریزان جنگ ارتش ایالات متحده معتقدند پیروزی در جنگ قدرت بزرگ علیه روسیه یا چین به ترکیبی پیچیده و پیچیده از سلاح ها ، افکت ها ، شبکه ها و تاکتیک ها نیاز دارد و این نیاز به این سرویس را برای تجدید ساختار رویکرد سنتی مانور تسلیحات ترکیبی […]