نامه ها: لیکرز خشکسالی عنوان را پایان داده است ، اما داگرها هنوز در مورد عنوان شک دارندمطمئنم هیچ کس در لیکرز با رفتن به دنیای والت دیزنی قهرمانی NBA را جشن نخواهد گرفت.

فون هاردنبرگ
وست وود

::

رجی جکسون را جابجا کنید ، یک آقای جدید اکتبر وجود دارد. نام او لبرون جیمز است.

کن فلدمن
تارزانا

::

چه چیز خوبی برای دیدن است: فقدان منیت مطلق در روابط لبرون و آنتونی دیویس. اگر چاک و کوبه پویایی و شیمی یکسانی داشتند ، لیکرز در تورنمنت شماره 24 حضور می یافت!

ویلیام دیوید استون
بورلی هیلز

::

وقتی لبرون جیمز به لیگ پیوست من طرفدار آن نبودم ، این احساس یک بعدی بود. اما ، با گذشت زمان ، من بیشتر طرفدار بازی او شدم. او یک ژاکت بیرونی کشنده ایجاد کرد و به یک نیروی دفاعی تبدیل شد. من نه تنها بزرگ شدم که بازی او را در زمین تحسین کردم ، بلکه فعالیت اجتماعی و سیاسی او را در زمین بازی تحسین کردم. افتتاح وی مدرسه ای در شهر زادگاهش آكرون ، اوهایو یك دستاورد استثنایی است كه با صدای بلند درباره چگونگی رشد این مرد به عنوان یك انسان صحبت می كند.

از بین تمام کسانی که به اصطلاح طرفداران لیکرز هستند و وقتی او به لس آنجلس آمد با او نوازش نکردند ، اکنون سوار واگن نشوید. شانس خود را برای حمایت از شخص خوب و یک بسکتبالیست عالی از دست دادید.

مارک تامپسون
دره سیمی

::

جری لیکر ، کرم لیسر ، مجیک لیسر است ، کوبه لیسر است.

یک یا دو سال لیکر بودن لزوماً شما را به یک لیکر واقعی تبدیل نمی کند. لبران و آنتونی دیویس لیکر نیستند ، آنها صرفاً مزدور هستند.

بیشتر بخوان:  جالن رمزی از رمس اکنون توجه فوتبال را به مسائل مالی معطوف می کند

کلاه هایی که برای لیکرز بلند شده اما کمی توخالی به نظر می رسند.

دیو توما
ونتورا

::

بیایید به شخصی که در لیست لیکرز مسئول است اعتبار بدهیم. راب بلینکا قطعات مورد نیاز مسابقه را جمع کرد. آنتونی دیویس جایزه وی بود و راجون رونو نیز اضافه شد. این همه با پول محدود قرارداد موجود انجام شد. و او همچنان به لیست های حرکتی خود ادامه می دهد که تیم سال آینده را بسیار بهتر می کند. به یاد داشته باشید که بلینکا همه این کارها را بعد از اینکه سلف خود انجام داد و همان شخصی که توپ Lonzo را جعل کرد ، او را به جای جیسون تاتوم انداخت.

نسل ماه
کویر نخل

::

در طی ده سال تاریک از آخرین تورنمنت لیکرز ، نظرات بازیکنان پس از باخت همیشه “ما باید دفاع بهتری بازی کنیم” بود. اما از بازی به بازی دیگر چیزی تغییر نکرده است. تبریک به راب بلینکا برای جذب مدافعان خوب ، فرانک وگل برای تأیید واقعاً دفاع و لیکرز برای اعدام فوق العاده.

ادی داوز
Hacienda Heights

::

بنابراین بیل اکنون بدون شک معتقد است که وقتی لیکرز “مربی مغز وگل را استخدام کرد” ، “هماهنگ کننده کامل سبک زیرک جیمز” را پیدا کردند. “

بل باید فکر کند که هیچ کس ستون وی را در شماره 11 مه 2019 در روزنامه تایمز با عنوان: “اشتغال فرانک وگلس توسط لیکرز به ذهن متبادر می کند”: آیا آنها شوخی می کنند؟ در این ستون ، بیل با جواهرات واقعی روبرو شد ، مانند “لیکرز یک مربی برای لبرون جیمز پیدا کرده است که تیم هایش برای سه فصل متوالی توسط جیمز در پلی آف ناک اوت شده اند” و “س questionsالات موجهی در مورد اینکه آیا جیمز به مربی ای احترام گذاشته و از او پیروی می کند که هرگز در فینال جام جهانی حضور نداشته و هرگز نمی تواند این موضوع را بفهمد وجود دارد.”

بیشتر بخوان:  تعداد 10-30 قوچ پیروزی برابر واشنگتن در تعداد

به نظر می رسد بل اشتباه خود را ثابت کرده است.

جان برانسفیلد
آرویو گراند

::

پیروزی لیکرز در قهرمانی NBA به هیچ وجه باعث نشد که بهترین بازیکن صفحه اول باشد. همیشه جالب و شاعرانه است ، اما این بار برتر بود. امیدوارم که او فرصت های زیادی برای درخشش شاعرانه در تیم شهر ما داشته باشد.

جک واکر
سانتا مونیکا

::

آیا کسی می تواند یا برای من توضیح دهد که چرا جشن پیروزی یک تیم ورزشی مستلزم تخریب و هتک حرمت اموال به عنوان بخشی از این جشن است؟

سوزان گرینبرگ
فرشتگان

::

در طول بازی های حذفی ، کلیپرز نتوانست گسترش یا مسیرهای خود را پوشش دهد – بدون ذکر جوکیچ و موری – بنابراین در عوض ، بنر دیگری را در داخل مرکز استیپلز پوشش می دهند.

استیو راس
بورلی هیلز

::

Man ، Zone or Match ، Kudos به آدام سیلور و بازیکنان NBA ، مربیان و کارکنان برای دفاع کامل در برابر COVID-19. تمام آنچه که طول کشید ، ایثار ، پایبندی به پروتکل های علمی و تعهد مشترک بود. شاید اخلاقی در جایی وجود داشته باشد.

دیو ساندرسون
نه ، کانیادا

بیشتر بخوان:  چگونه سقوط مسابقه کلیپرز می تواند بر احتمال قهرمانی در سال 2021 تأثیر بگذارد

::

مقاله شما یک صفحه کامل را به آزمایش و دردسرهایی اختصاص داده است که میلیونرهای NBA در حباب تفریحی لوکس جهان والت دیزنی متحمل می شوند. لبرون جیمز گفت: “این احتمالاً چالش برانگیزترین کاری است که من تاکنون انجام داده ام … از نظر تعهد به کاری و در واقع دستیابی به آن.” یک مربی مهارت های ذهنی گفت: “دوری از خانواده ، دوری از دوستان ، این شکنجه است.” لطفا.

هزاران جوان آمریکایی در نیروهای مسلح ثبت نام می کنند و در دوره آموزش مقدماتی در پادگان های مستقر در پایگاه خود زندگی می کنند. در آنجا هیچ خانواده یا دوستی وجود ندارد. برخی از آنها در مناطق جنگی که اوضاع واقعاً دشوار است ، بدون خانواده و دوستان خدمت می کنند. شاید بازیکنان NBA باید سختی ها را با آنها مقایسه کنند. شاید تایمز بتواند داستانی را با مقایسه این دو مورد بنویسد تا دیدگاهی ساده ارائه دهد.

جری سوایدر
شرمان اوکس

انقلاب آغاز شد

مربی لین گفت از دست دادن شیپر به مقدسین همین بود. وی همچنین گفت: فکر می کنم ما این کشتی را اصلاح کرده و در مسیر درست حرکت کنیم.

آیا ممکن است به یک ناخدای کشتی جدید احتیاج داشته باشیم؟ من نمی خواهم کسی در طی یک بیماری همه گیر شغل خود را از دست بدهد ، اما ممکن است لین به دفتر پیشرو ارتقا یابد و یک مربی جدید بتواند آن الگوی معمول از دست دادن را تغییر دهد.

مایکل گارسیا
بوربانک

::

شیپر در پایان کوارتر دوم یک مسابقه دوشنبه شب را از دست داد.

بیشتر بخوان:  لبران جیمز از لس آنجلس لیکرز چیزی جز احترام به دنور ناگتس مقاوم ندارد

آنها صاحب توپ بودند ، Saints 20-3 پایین بود و به نظر می رسید که آنها سعی می کنند وقت خود را تمام کنند.

سه خاموش می شود ، و مورد بعدی که می دانید مقدسین را ثبت می کند. مورد بعدی که می دانید ربع سوم است و 20-20 است. شارژر جادوی شبانه روزی خود را برای بالا ماندن خاموش کرد. آنها باید بر آن قدم می گذاشتند اما در عوض حرکت خود را از دست می دادند و به مقدسین فرصت بازگشت می دادند.

استیو بیکر
فرشتگان

روزهای دانشکده

در این اوقات آشفته با همه گیری ویرانگر ؛ بی عدالتی نژادی شایع توفان های بی امان و آتش سوزی های وحشی ، آرامش بخش است که می دانیم حداقل برای یک روز در هفته ، به زودی به چیپ کلی اعتماد خواهیم کرد تا بار دیگر در زندگی از دست رفته خود مقدمه وارد کنیم.

ماریو والوو
ونتورا

::

بله ، من فکر می کنم ما می توانیم از رئیس جمهور ترامپ برای هموار کردن راه بازگشت به فوتبال دانشگاه تشکر کنیم. اوه ، این چیست مربی صبان؟

مهم نبود

اندرو ای روبین
فرشتگان

بی حالی

من مطمئن هستم که Globe Life Field در آرلینگتون مکان مناسبی برای زندگی با حباب است و از امکانات رفاهی خوبی برای جمعیت محدودی که در آن حضور دارند ، برخوردار است ، اما این منطقه به همان اندازه چمنزارهایی که در آن بازی می کند مصنوعی است. اگر “گوشه های منحصر به فرد” توپ بیرون آمده از دیوار یک داستان باشد ، اشتباه است.

بیشتر بخوان:  ما چه هدفی عالی به شما ارائه می دهیم! پادکست روزانه CBS Sports Soccer

جورج متالسکی
ساحل ردوندو

::

ما آنقدر خوش شانس بودیم که دو سال پیش در یک بازی در پارک اوراکل در کنار پدر و پدربزرگ فردی فریمن نشستیم. هر دو فروتن ، ملایم و مهربان بودند. در طی این جلسه کوتاه ، ما طرفداران فوری فردی فریمن شدیم. مقاله مایک دژووانا همان شب همان احساس را جلب کرد. با تشکر برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را.

دیو و آنی فاركاس
هزار بلوط

::

آیا لطفاً با مجبور کردن وی به نوشتن در بیس بال ، باعث شرمندگی خود در دیلن شوید. او به وضوح تقریباً چیزی در مورد این ورزش نمی داند و من مطمئن هستم كه او تلاش می كند كار قابل اتكایی انجام دهد. برای او متاسفم و امیدوارم که بالاخره به او اجازه دهید به چیزی که از آن می داند – بوکس – برگردد. البته مگر اینکه تصمیم گرفته باشید بخاطر تسکین کمیک او را مجبور به نوشتن کنید؟

جورج نیوبری
سنت پیتر

::

آیا اگر Team Dodgers در آن حضور داشته باشد ، می توانید فین اسکالی برای بازگشت و اعلام سری جهانی به چه چیزی نیاز داشته باشید! وقتی گوینده بازی به بازی می گوید: “اوه ، بله ، خمیر آکویناست” ، وقتی شمارش راکت آغازین Braves 3-2 باشد ، می دانید که یک تغییر لازم است.

جان اسنایدر
پارک نیوبوری

::

نفرین قیچی را فراموش کنید. ما دوباره بدون شک لعنت شده ایم. بعد از اینکه نوشتم که پیروزی 15-3 داجرز در بازی سوم “به نظر یک ناک اوت بود” و “آیا می توانید با یک برد یک خط را بدست آورید؟ آیا می توانید بدون جارو کشیدن جارو کنید؟” و اظهار داشت که داجرها ممکن است بازهم بازنده نشوند. که البته به این معنی است که آنها بازی چهارم را می بازند.

بیشتر بخوان:  آژانس رایگان NBA 2020: 30 بازیکن برتر به سرپرستی فرد ونفلیت ، با ماندن آنتونی دیویس در لس آنجلس

متشکرم ، بیل یک بار دیگر در لحظه گیر می کنید و متوجه نمی شوید که پای شما مستقیم به دهان شما می رود.

دنی بالبر جونیور
پاسادنا

::

Clayton Kershaw کفش سقوط شرم است. پاییز پاییز

گری اچ میلر
انسینو

::

فکر می کنم سبک مدیریت دیو رابرتز را کشف کردم. شما کل خدمه تبلیغاتی را می گذرانید تا اینکه کسی را پیدا کنید که قدم به قدم افتاده باشد ، باخت باخت دوشنبه شب به آتلانتا و چندین مسابقه در طول فصل. سپس شما امیدوارید که با داشتن دست و پا زدن Dodgers بازی را از سرگرمی خارج کنید. اگر خفاش ها خاموش شوند ، خدایان بیس بال به ما کمک کنند.

کنت پل
کوستا مسا

::

من مطمئن هستم که در طول 50 سال ، دیو رابرتز نمی خواست طرفداران فکر کنند بزرگترین موفقیت او در بیس بال دزدیدن پایه دوم در انتهای پایه نهم بود تا کمک کند بوستون رد ساکس از سه مسابقه به هیچ مسابقه برگشت. در ALCS 2004.

ریچارد کاتز
فرشتگان

::

لس آنجلس تایمز از بیان همه عقاید استقبال می کند. پیام ها باید مختصر باشند و به مالکیت تایمز تبدیل شوند. در هر قالبی قابل ویرایش و ارسال مجدد است. این باید شامل هر آدرس پستی معتبر و شماره تلفن باشد. نام مستعار استفاده نخواهد شد

پست الکترونیک: [email protected]
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxz4kh49
is.gd/BltsY4
shrtco.de/8J1kA
clck.ru/RS6ka
u.nu/aki5i
ulvis.net/kh2S

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

منبع - تیم سابق دالاس کابوی ها دیوید ایروینگ را توسط NFL بازگرداند

ج اکتبر 16 , 2020
یک منبع به ESPN فیلد یتس جمعه گفت که پایان دفاع قبلی کابوی های دالاس ، دیوید ایروینگ به طور مشروط احیا شد. ایروینگ بازیکن آزاد است و می تواند در هر زمان با یک تیم ثبت نام کند. آدام شیفتر از ESPN در اوایل ماه جاری گزارش داد که […]