ناگت ها دوباره این کار را انجام می دهند و کلیپرز را به بازی 7 در غرب می برند


پروازهایی که از حباب NBA انجام می شوند هر زمان که تیمی در آستانه حذف قرار داشته باشند برنامه ریزی می شوند ، فقط در صورت نیاز.

دنور برای سوار شدن به آن هواپیما عجله ای ندارد.

ناگتس که هرگز نگو ، یک بازگشت دوباره صرفه جویی در فصل انجام داد – و پس از جمع شدن 19 امتیاز با 22 دقیقه باقی مانده ، آنها سه شنبه شب در لس آنجلس کلیپرز در مسابقه 7 برای حضور در فینال کنفرانس غرب دیدار می کنند .

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا کلیک کنید

بیشتر بخوان:  شاهین ها رحیم موریس را جانشین موقت کوین می نامند

نیکولا جوکیچ 34 امتیاز ، 14 ریباند و هفت پاس گل داشت و ناگتس روز یکشنبه با نتیجه 111-98 از تیم کلیپرز برتر شد تا در سری بازی های نیمه نهایی وست خود در سه بازی. ناگتس سعی خواهد کرد پس از این کار در دور اول غرب مقابل یوتا ، به اولین تیم در تاریخ NBA تبدیل شود که در همان فصل بعد با اختلاف 3-1 نتیجه را کسب کند.

جمال موری 21 گل برای دنور به ثمر رساند که 16 گل از گری هریس ، 13 گل از مایکل پورتر جونیور و 10 گل از مونت موریس گرفت.

بیشتر بخوان:  مارلینز متینگلی می تواند اسکله را در ورزشگاه یانکی بدست آورد

پل جورج 33 امتیاز ، كاخی لئونارد 25 امتیاز و لو ویلیامز 14 امتیاز برای كلیپرز به دست آوردند ، آنها در حال حاضر 0-7 در بازی هایی هستند كه می توانند به فینال كنفرانس برسند.

ناگتس در نیمه نیمه 16 سقوط کرد – چهارمین بار از شش بازی در این سری که حداقل در یک بازی عقب افتادند – و در نهایت در سه ماهه سوم با 19 عقب افتاد.

البته ناگت ها وقتی دچار مشکل می شوند شکوفا می شوند.

آنها فصل خود را در بازی 5 دور ابتدایی با جمع آوری 15 امتیاز پایین در کوارتر سوم مقابل یوتا حفظ کردند تا شرایط را برای کمبود سری 3-1 را فراهم کنند. آنها دوباره در بازی 5 این مجموعه خود را نجات دادند و قبل از بازگشت 16 بار پایین آمدند تا فصل را دوباره حفظ کنند.

بیشتر بخوان:  گیتس رابطه خود را با بل لوون قطع کرد

روز یکشنبه ، بیشتر از همان بود.

جورج اندکی پس از پایان نیمه اول با برتری 19 امتیازی صاحب امتیاز شد و لئونارد در کوارتر سوم با نتیجه 8:27 دقیقه یک گل پرتاب آزاد انجام داد تا کلیپرز 73-55 پیش بیفتد. این ظاهراً وقتی ناگتس تصمیم گرفت که زمان شروع کار است.

طی 10 دقیقه بعدی ، ناگتس با نتیجه 30 بر 8 از کلیپرز پیشی گرفت. در این بخش دنور هشت بازیکن مختلف داشت ، موری و موریس هفت گل به ثمر رساندند و با 10:16 باقی مانده اختلاف بزرگ پیش افتاد.

بیشتر بخوان:  بیکر میفیلد در اولین بازی براونز در فصل 2020 به تاریخ پیوست

آنها فرار کردند و از آنجا پنهان شدند. اکنون ، این روی بازی 7 است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

نکته ها

کلیپرز: لئونارد همچنین هشت ریباند و پنج پاس گل داشت. … ایویکا زوباک 12 ریباند و جورج 11 بر 11 از روی خط خطا بود.

ناگتس: برتری دنور در آخرین لحظات به 16 رسید – یک چرخش 35 امتیازی از اوایل مرحله سوم. … ناگتس در این فصل 5-0 صفر است که در مرحله حذفی قرار دارد.

سریع FOUL OUT

پاتریک بورلی از کلیپرز پس از کسب تنها دو امتیاز ، 10:16 باقیمانده خطا کرد. این ششمین خطای فصلی او در این فصل بود ، دومین بازی در برابر ناگتس. و این فقط چهارمین بار بود که او از یک بازی پلی آف خطا می کرد. او این کار را یکشنبه در ساعت 17:37 انجام داد ، بیش از هفت دقیقه سریعتر از آنچه که در حرفه پس از فصل خود موفق شده بود.

بیشتر بخوان:  هاتون با کسب عنوان قهرمانی BMW PGA هدف شغلی خود را کامل می کند

تنظیم برنامه ها

با پیروزی دنور ، فینال های کنفرانس غربی – کلیپرز یا ناگتس در مقابل لس آنجلس لیکرز – اکنون مطمئناً جمعه شروع می شود ، بازی ها هر روز در میان است تا اینکه کسی این سری را برنده شود.


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فیس بوک پست هایی را که گروه های فعال را به آتش سوزی های اورگن پیوند می دهد حذف می کند

ی سپتامبر 13 , 2020
یکی از ساکنان خانه های سیار پس از از بین بردن آتش سوزی چندین خانه در پارک خانه های سیار در استکادا ، اورگان ، از بین بقایای خانه جستجو می کند. رابین بک / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ فیس بوک می گوید پست هایی را که به […]