نتایج CJ Cup 2020: Xander Schauffele از عملکرد پرتاب قدرتمندی استفاده می کند تا پس از دور دوم در لاس وگاس مقام اول را کسب کند


NORTH LAS VEGAS ، نوادا (AP) – Xander Schauffele دور دوم خود را با از دست دادن یک پرنده پرش 4 پا آغاز کرد. این به سختی نشانه آن چیزی بود که قرار بود روز جمعه در CJ Cup در Shadow Creek دنبال شود.

شاویلی عکس های 3 فوت در 35 فوت را ایجاد کرد. از 20 فوت ترک خورد. به نظر می رسد که شما نمی توانید در طی دو ساعت دویدن از دست بدهید وقتی که او هفت پرنده را از طریق هشت سوراخ از جمله شش پشت سر هم ایجاد کرد تا از 29 پرنده پشت بهترین شود.

شتاب او با سرعت بازی آهسته شد و 8 زیر 64 سال به نتیجه رسید و سه شوت به ترل هاتون داد.

شاویلی گفت: “بعضی از این سوراخ ها ، شما واقعاً در تلاش نیستید که آنها را پرواز دهید” ، “شما فقط سعی می کنید 35 فوت خود را در سربالایی رها کنید. خوشبختانه من دو سوراخ ایجاد کردم.” “این کشش خوبی بود. من در آنجا در طرف دیگر کمی پیر شدم. سرعت گیم پلی بازی بسیار کند شد ، نیمه گرم ، به راحتی می توان ذهن را سرگردان کرد.”

بیشتر بخوان:  کنلی یانسن جادوی قدیمی را در پیروزی بازی 5 داجرز نشان می دهد

“من ناراحت هستم که دیگر گنجشک درست نکردم ، اما خوشحالم که ارواحی نساختم

وی 14 سال سن کمتر از 130 سال داشت و اکنون سابقه دوره در Shadow Creek را دارد که تنها میزبان CJ Cup امسال است زیرا همه گیری COVID-19 سفر به کره جنوبی را غیرعملی کرده است.

هاتون ، از شش بازیکنی که هفته گذشته برای رویداد اصلی تور اروپا در انگلیس بودند ، در حال صعود به سمت پایان سنگین بود که در رده پانزدهم تسلیم شد و به دومین شبح متوالی منجر شد. شلوغ برای بستن با یک جفت گنجشک برای 68.

بیشتر بخوان:  فینال NBA: لیکرز در ششمین بازی خود برای کسب عنوان هفدهم میامی هیت را شکست داد

راسل هنلی (68) دوباره در 10 سالگی زیر 134 بود.

جاستین توماس ، مدافع عنوان قهرمانی ، با وجود از دست دادن دو موقعیت آسان در 5 ثانیه ، در مقابل 66 و با هشت شوت در میانه راه عقب بود و با شش پرنده شتاب گرفت.

وی قبل از مراجعه به نتایج در صفحه نمایش نزدیک گفت: “من فکر می کنم که تا حدودی روش خودم را بازی کردم.” “اما Xander امروز به نوعی منفجر شد ، که باعث می شود کمی پیچیده تر شود.”

توماس مدام به پنل های ویدئویی نگاه می کرد و سعی می کرد بفهمد Schauffele چه کاری انجام می دهد ، همراه با ساختن پرندگان زیادی.

توماس گفت: این مکانی است که می توانی انجام دهی. “شما می توانید در اینجا پایین بروید و دیوانه شوید. شما تعداد زیادی سنجاق کاسه ، تعداد زیادی سنجاق برای نزدیک شدن دارید. اگر شما کنترل توپ خود را ندارید ، و با قدرت سبزها ، می توانید بسیاری از فانتوم ها را نیز بسازید.”

بیشتر بخوان:  جیمی باتلر و دفاع منطقه ای هیت در نیمه دوم 41 امتیازی بدبخت سلتیکس را اشتباه گرفتند

فقط چاویل پرنده سازی نبود.

او در کنار قهرمان PGA ، کالین موریکاوا ، که 65 ضربه شلیک کرد ، و ویکتور هوولند ، که 66 ضربه داشت ، بازی کردند. در مجموع 21 امتیاز کمتر از تساوی بود و بهترین توپ از 59 بود.

شفیلی بیشترین آسیب را می دید. او پس از شلیک سه راهی خود به سوراخ شماره 211 حیاط شماره 13 ، وی با شلیک 25 فوت به سوراخ بعدی ، یک پرنده را از ارتفاع کمی بیش از 35 فوت به سوراخ 15 وارد کرد ، و از یک تپه کناری به دو ضربه برخورد کرد حاشیه در 16/5 و به نظر می رسد که در هفدهم par-3 هنگامی که سه راهی پشت سبز نزدیک نهر افتاد ، مشکل دارد.

بیشتر بخوان:  داجرها راکی ​​ها را شکست می دهند و برتری خود را در وایلد کارت بدست می آورند

آیا می خواهید بهترین مشاوره ، تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل داده محور DFS را دریافت کنید؟ در زیر گوش دهید و پادکست The First Cut Golf را مشترک شوید که در آن ما توضیح می دهیم که در زمین چه اتفاقی می افتد تا بتوانید آن را برنده شوید.

پرش آرام بود ، من او را در چمنهای ضخیم رها کردم ، و او رانده شد. سپس در طبقه پانزدهم ، او مجبور شد از پناهگاه بزرگراه دراز بکشد ، تا زیر پا 15 سانتیمتر گودال کند و این کار را انجام داد.

بیشتر بخوان:  UFC واقعی است یا خیر - اسرائیل Adesanya تهاجمی تر خواهد بود. مایکل چندلر باید خودش را ثابت کند

این زمانی بود که او به ترمز برخورد کرد و مسابقات نیز همین کار را کرد. این چرخه 5 برچسب (و 1 4) کافی دارد که می توان به آنها منجر شد تا به ازدحام منجر شوند. و با تعداد بسیار کمی از داوطلبان ، شکار زیادی برای توپ ، همراه با عکس های موقت سه راهی وجود دارد.

هولند در حالی که از چمن های انبوه اطراف سنگرها نگاه می کرد ، فاصله کمی از پنجمین سوراخ Par-3 داشت. بروکس کوپکا یک سری جستجوها را در سمت چپ راهرو VII انجام داد (او نیز به طور موقت برخورد کرد) تا اینکه پیدا شد. او یک ضربه قطره به درون زمین زد ، آن را از پایین خط جلو برد و 12 فوت برای گل تساوی ایجاد کرد.

کبککا ، که 6 سال داشت و زیر 13 سوراخ نبود ، باید با 68 جبران کند. او ده گلوله تأخیر داشت.

بیشتر بخوان:  قرارداد دیون سندرز با ایالت جکسون ، قرارداد چهار ساله ، 1.2 میلیون دلار

جان رام که می تواند با پیروزی خود در این هفته به مقام اول جهان بازگردد ، عقابی با قد 5 فوت را در یک سوراخ چهارم قرار داد. او در ده سوراخ بعدی خود چهار شبح ساخته و هیچ پرنده ای ایجاد نکرد ، پرنده دوم 73 و 10 شلیک پشت سر داشت.

Rory McIlroy کیسه ای مخلوط از هفت پرنده و چهار شبح به مدت 69 نفر داشت ، 12 نفر را پشت سر گذاشت و بدنبال حرکت برای انتقال او به هفته بعد در Sherwood Country Club بود.

حق چاپ 2019 STATS LLC و Associated Press. هرگونه استفاده تجاری یا توزیع بدون رضایت کتبی صریح STATS LLC و آسوشیتدپرس کاملاً ممنوع است.




منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5c7hhyd
is.gd/ietl2E
shrtco.de/7qF4Q
clck.ru/RSCSg
u.nu/o3q5s
ulvis.net/Ugl0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تجربه شیکاگو 7 در Netflix: چه اتفاقی برای گیمرهای واقعی رخ داده است؟

ش اکتبر 17 , 2020
جری رابین ، ابی هافمن و رنه دیویس در هنگام استراحت در دادگاه شیکاگو هفت در سال 1970 با خبرنگاران روبرو می شوند. بتمن انعکاس عناوین دهه 1960 و امروز ، فیلم جدید آرون سورکین دادگاه شیکاگو 7 اکنون این برنامه با انبوهی از نام های بزرگ از جمله ادی […]