نحوه استفاده از Microsoft Rewards برای دریافت Xbox Game Pass برای رایانه شخصی (و بیشتر!) به صورت رایگان


در حالی که برنامه Game Pass مایکروسافت برای رایانه های شخصی این هفته قرار است بیش از دو برابر شود و از نسخه بتا خارج شود ، ناامید نشوید! Microsoft Rewards بلیط شما برای دریافت بهترین معامله در بازی به صورت رایگان است.

پاداش مایکروسافت در اصل پول مجانی است و شما کافی نیست که چگونه از آن استفاده کنید. ما قصد داریم به شما نحوه استفاده از Microsoft Rewards را برای کمک به خرید همه چیزهایی که می خواهید – Xbox Series X – به شما نشان دهیم! استارباکس! کارت های هدیه آمازون! – شروع کار با Game Pass عالی برای اشتراک در رایانه.

همانطور که از نام آن برمی آید ، Microsoft Rewards برنامه تشویقی مایکروسافت برای استفاده از خدمات مصرفی خود است. با استفاده از Bing امتیاز کسب می کنید. انجام بازی های Xbox می تواند امتیاز کسب کند. انجام بازی های رایانه ای می تواند امتیازات شما را بدست آورد. شما می توانید به همان اندازه که دوست دارید “امتیازات را تعقیب کنید” و بیشتر و بیشتر کسب کنید. یا می توانید خنک شوید ، مثل همیشه به کارهای روزمره خود ادامه دهید و هنوز کسب امتیاز. تمام این نقاط را می توان برای چیزهایی که در واقع می خواهید معامله کرد.

ما از Xbox Game Pass عالی برای رایانه شخصی استفاده خواهیم کرد که هزینه آن 4.99 دلار در هر ماه است. Game Pass برای رایانه شخصی بخشی از اشتراک “Netflix-for-games” Xbox Game Pass Ultimate است ، که قبلاً نشان داده ایم اگر این فن را بدانید می توانید برای بادام زمینی خریداری کنید. اما چرا اصلاً باید پرداخت کرد؟ پاداش مایکروسافت پاسخی برای آن است.

مایکروسافت

Xbox Game Pass Ultimate بسته های Netflix-esque مایکروسافت Xbox Game Pass و Xbox Game Pass برای اشتراکات رایانه های شخصی با سرویس Xbox Live Gold خود را ارائه می دهد.

با Microsoft Rewards چه چیزی می توانید بدست آورید؟

همانطور که آموزش خود را طی می کنیم ، توجه خود را به جایزه ادامه دهید: یک ماه بازی Pass برای اشتراک در رایانه 7000 امتیاز است. برای یک کارت هدیه مایکروسافت 5 دلاری می توانید 5000 امتیاز بپردازید ، البته این فقط برای بازی ها ، برنامه ها ، فیلم ها / نمایش های تلویزیونی یا دستگاه هایی مانند Surface یا Xbox قابل استفاده است – نه Game Pass.

بیشتر بخوان:  عملی عملی GoPro Hero 9 Black: تمام ابزارهایی برای بیان داستان شما
صفحه رستگاری مایکروسافت جوایز مارک هاچمن / IDG

فقط برخی از مواردی که می توانید برای امتیازات Microsoft Rewards استفاده کنید

اما صفحه رستگاری مایکروسافت پاداش انواع مختلفی را ارائه می دهد: کارت های هدیه مایکروسافت و اشتراک های Game Pass ، از جمله Game Pass Ultimate. کارت های هدیه به خرده فروشانی مانند آمازون ، Target ، REI ، Sephora و Walmart. پیشنهادات غذایی در استارباکس ، برگر کینگ ، دومینوس ، UberEats ، DoorDash و GrubHub. حتی می توانید امتیازات خود (و ارزش نقدی آنها) را به بنیاد جهانی حیات وحش ، دختران که کد می زنند ، صلیب سرخ آمریکا ، پروژه ترور و موارد دیگر اهدا کنید. مایکروسافت غالباً به شما امتیاز می دهد تا دو برابر کمک مالی خود را پرداخت کنید.

در اینجا یک نمونه کوچک و نماینده وجود دارد:

  • 5 دلار کارت هدیه آمازون: 5250 امتیاز
  • 10 دلار کارت هدیه مایکروسافت: 10000 امتیاز
  • Xbox Game Pass Ultimate (1 ماه): 12000 امتیاز
  • کارت هدیه 15 دلاری DoorDash: 19،500 امتیاز

حتی می توانید امتیازات را قمار کنید ، با بازی هایی مانند “Select Three” یا “Whack-a-Pinata” با 250،000 دلار ، 500 کنسول Xbox One S یا جوایز دیگر برای 300 امتیاز یک فرصت.

بیشتر بخوان:  سOSالات متداول iPadOS 14: ویژگی ها ، Apple Pencil ، Public Beta و موارد دیگر

مایکروسافت دارای یک سیستم طبقه بندی عجیب و غریب است که پس از پیشرفت از سطح 1 (با 500 امتیاز یا کمتر) به سطح 2 تخفیف ارائه می دهد. این بدان معناست که با کسب درآمد بیشتر در کل ، هزینه کمتری نیز برای “خرید” آنچه که می خواهید با امتیازات پاداش خریداری کنید. ماه

استفاده از پاداش مایکروسافت برای رایانه شخصی (و تلفن همراه)

یک پیش شرط وجود دارد: Microsoft Rewards به یک حساب Microsoft نیاز دارد. هنگام بازدید از صفحه مقدماتی Microsoft Rewards ، احتمالاً باید وارد حساب خود شوید. به سرعت به صفحه داشبورد پاداش مایکروسافت (تصویر بالای این داستان) کلیک کنید تا درهای موارد رایگان خود را باز کنید. اگر به سیستم وارد شوید و وارد سیستم شوید ، امتیازات Microsoft Rewards به طور خودکار جمع می شود – دیگر کاری لازم نیست که انجام دهید.

مایکروسافت به دسته امتیازات پاداش می دهد مارک هاچمن / IDG

مایکروسافت برای جستجو در دسک تاپ و موبایل به شما امتیاز پاداش می دهد …

برای بدست آوردن پاداش مایکروسافت در رایانه دو راه بزرگ وجود دارد: جستجو از طریق Bing و انجام آزمونهای سرگرم کننده. هر روز ، مایکروسافت برای جستجو با Bing در رایانه شخصی شما حداکثر 150 امتیاز “پرداخت” می کند ، در هر جستجو 5 امتیاز. اگر با Bing در تلفن هوشمند خود جستجو کنید ، می توانید 100 امتیاز بیشتر (5 امتیاز در هر جستجو) دریافت کنید. با استفاده از مرورگر جامد Microsoft Edge حداکثر 20 امتیاز به شما تعلق می گیرد.

(“اما این بدان معناست که من باید از Bing استفاده کنم” ، ممکن است برخی از شما غر بزنند. من یک کاربر معمولی Bing هستم ؛ من در سال 2017 به Bing تغییر مکان دادم ، وقتی Bing به سختی افتاد به Chrome بازگشتم و در گذشته به Bing بازگشتم حدوداً یک سال یا بعد از اینکه مایکروسافت مشکلات بینگ را برطرف کرد. شما هنوز هم می توانید از Google در یک فشار استفاده کنید.)

بیشتر بخوان:  معرفی PlayStation 5 تأیید شد: کنسول های جدید سونی در تاریخ 12 نوامبر با قیمت 400 دلار به فروش می رسند
مسابقه پاداش مایکروسافت 1 مارک هاچمن / IDG

… و با تکمیل آزمونها.

در واقع ، انجام هیچ کاری غیر از استفاده از Edge و Bing برای جستجوی در رایانه شخصی خود (30 روز در 150 امتیاز ، چرک 30 روز در 20 امتیاز = 5،100 امتیاز) معادل 5 دلار در ماه بدون تلاش اضافی از شما دریافت می کند.

اگر مایل بودید ، می توانید فرآیند را نیز گیمی کنید. مایکروسافت هر روز سه گزینه به شما ارائه می دهد: یک “مجموعه روزانه” از یک مسابقه ، یک نظرسنجی و یک واقعیت. با کلیک بر روی هر یک از آنها به طور کلی 50 امتیاز اضافی در روز کسب خواهید کرد. مایکروسافت همچنین برای سه روز متوالی که 45 روز در هر نوار سه روزه 45 امتیاز را انجام می دهید ، امتیازات پاداش اضافه خواهد کرد. اگر یک روز را از دست بدهید ، تنظیمات روزانه تنظیم مجدد انجام می شود. اما خیلی احساس بد نکنید ، زیرا برخی از آزمونها به طور خودکار در داشبورد بایگانی می شوند.

اگر با “مجموعه های روزانه” خود همراه باشید ، 1500 امتیازی که به علاوه 5،100 امتیاز از جستجو دریافت خواهید کرد ، شما را به هدف 7000 امتیازی نزدیک می کند. این را به پاداش هایی اضافه کنید که باید شما را در حدود 7000 رقم قرار دهد. پیروزی! اما چرا در اینجا متوقف شد؟

اگر یک قسمت در Microsoft Rewards نادیده گرفته شده باشد ، کسب امتیاز برای آن است بازی کردن بازی های رایانه ای – چیزی که در بخش بعدی در مورد آن صحبت خواهیم کرد. اما همچنین می توانید برای خرید آنها امتیازات پاداش را با استفاده از پول نقد واقعی کسب کنید. به عنوان مثال ، در آگوست سال 2020 ، مایکروسافت 5000 دلار برای صرف 50 دلار خریدهای بازی ارائه داد. و اگر هر سه فیلم را در ماه آگوست اجاره کنید یا خریداری کنید ، می توانید 2500 فیلم دیگر بدست آورید. این نکته ای است که اگر قصد اجاره آنلاین فیلم را دارید به خاطر بسپارید.

بیشتر بخوان:  جستجوی زندگی بیگانگان در ناهید باعث افزایش بودجه جدید می شود

استفاده از Microsoft Rewards در Xbox

جمع آوری امتیازات Microsoft Rewards در Xbox همه چیز درمورد انجام بازی است. در ابتدا ، مایکروسافت پاداش در درجه اول فقط یک کامپیوتر بود. اکنون ، مسلماً روش های بیشتری برای جمع آوری امتیازات پاداش در کنسول مایکروسافت بیش از هرجای دیگر وجود دارد.

نماد پاداش مایکروسافت Xbox مارک هاچمن / IDG

گرچه هیچ برنامه Microsoft Rewards برای رایانه یا Android وجود ندارد ، اما یک برنامه برای Xbox وجود دارد. برای بارگیری به برنامه Microsoft Store بروید. پس از ورود به آن ، باید مطمئن شوید که بعد از باز کردن به سیستم وارد شده اید.

جای تعجب نیست که مایکروسافت بازی کردن را خودش یک بازی می کند. هر هفته ، با انجام سه وظیفه این فرصت را خواهید داشت که مجموعه هفتگی Rewards را انجام دهید: شما ممکن است به راحتی در سه روز متوالی وارد سیستم شوید ، یا یک تریلر برای یک بازی آینده را تماشا کنید ، یا سه دستاورد Xbox را در هر بازی جمع کنید. این کار را ادامه دهید و پس از رسیدن به نقاط عطف مانند نمره ده هفته ، امتیازاتی به علاوه پاداش های بزرگ 1000 امتیازی و حتی 2.500 امتیازی کسب خواهید کرد. توجه داشته باشید که همچنان می توانید دستاورد ها را از طریق بازی های رایانه ای به دست آورید ، اما باید از طریق برنامه Windows 10 Xbox بارگیری شوند و توسعه دهنده باید دستاوردها را فعال کند.

بیشتر بخوان:  والمارت می خواهد اوایل سال آینده تحویل هواپیماهای بدون سرنشین را به آرکانزاس بیاورد
مایکروسافت پاداش داشبورد Xbox مارک هاچمن / IDG

داشبورد پاداش در Xbox روش های مختلفی برای کسب امتیاز دارد.

اما صبر کنید ، چیزهای بیشتری وجود دارد!

در پایین برنامه Microsoft Rewards قرار دارد ، چیزی به نام “راه های دیگر کسب درآمد” وجود دارد. در حالی که آن بخش به عنوان خلاصه ای از جستجوهای رایانه شما در رایانه شخصی و تلفن همراه شما عمل می کند ، اما این بخش است همچنین به بخش دیگری به نام “Game Pass Quests” منتهی می شود ، جایی که حتی بیشتر امتیازات پاداش در کمین است.

پاداش مایکروسافت حالت تابستانی Xbox مارک هاچمن / IDG

مایکروسافت دائماً کارهای کوچک سرگرم کننده ای را برای انجام کارهایی که می توانید برای کسب امتیازات پاداش انجام دهید ، اضافه می کند.

به طور کلی ، Game Pass Quests تغییر بزرگی دارند. برای انجام یک بازی در Game Pass (برای رایانه شخصی) تعداد انگشت شماری امتیاز دریافت خواهید کرد یا Xbox) و کسب موفقیت در بازی های Game Pass. چالش ها می توانند روزانه (مانند ورود به برنامه Game Pass برای Android) یا هفتگی حاصل شوند و مدام تغییر کنند. آنها فقط برای ورود به یک برنامه می توانند به اندازه 50 امتیاز ساده باشند یا نیاز به موفقیت های پیچیده تری مانند زنده ماندن برای 50 روز در شهرها: خطوط چشم انداز. با این حال ، به طور کلی پاداش نسبتاً زیادی (1000 امتیاز) برای تکمیل تلاشهای هفتگی و روزانه در نظر گرفته شده است.

یک چیز جالب وجود دارد: برخلاف هر کار پاداش دیگری ، باید Game Pass Quests را به صورت دستی استفاده کنید. سایر امتیازات Microsoft Rewards که به دست می آورید به طور خودکار به کل شما اضافه می شوند. برای انجام این کار نیازی به ورود به Xbox خود نیستید ، زیرا برنامه Xbox Game Pass برای Android به شما امکان می دهد امتیاز Quest را نیز بازخرید کنید.

بیشتر بخوان:  رویداد 2020 اپل امروز است: همه چیزهایی که انتظار داریم از iPad جدید گرفته تا Apple Watch ببینیم
Microsoft Rewards Xbox Game Pass Quest مارک هاچمن / IDG

فراموش نکنید که Quests خود را برای امتیازات اضافی ارائه دهید.

راه های دیگر برای کسب امتیازات پاداش

تا همین اواخر ، مایکروسافت با کلیک کردن روی پیوندها ، و همچنین “پیوند پنهان” گاه به گاه ، یک ایمیل هفتگی برای شما ارسال می کند و این فرصت را برای کسب امتیازات پاداش دارد. به نظر می رسد که این به نفع فرصت های گسترده Xbox از بین رفته است.

خرده های گاه به گاه نیز پنهان می شوند. برنامه افزودنی مایکروسافت پاداش برای Chrome برخی نکات اضافی را نوید می دهد و برنامه Bing برای اندروید نیز قبلاً این کار را انجام داده بود (ماههاست که این اجرای در تلفن من خراب است).

ماهانه چند امتیاز می توانید از Microsoft Rewards کسب کنید؟

پاداش مایکروسافت همیشه در جریان است ، بنابراین ارزش تک تک وظایف و مقدار کل امتیازات پاداش موجود دائماً در حال تغییر است. شاهین پاداش تیزبین چشم از تخفیف در کارت های هدیه چشم پوشی می کنند و جوایز شما را بیشتر می کنند. تبلیغات ویژه دائماً ظاهر می شود.

با این اوصاف ، یکی از اعضای Reddit محاسبه کرد که می توانید حداکثر 18000 امتیاز در ماه ، یا در حدود 22.50 دلار کسب کنید. در آن مرحله ، مقدار تلاش لازم برای تعقیب و گریز هر به نظر می رسد امتیاز پاداش ارزش وقت شما را ندارد.

بنابراین ، کاربران پاداش هوشمند زمان خود را در برابر پاداش های بالقوه خود متعادل می کنند. مطمئناً ، شما احتمالاً می توانید هر ماه 5 دلار اضافی برای Game Pass مایکروسافت برای رایانه خریداری کنید. اما نکته ای عجیب در مورد فقط “دریافت رایگان آن” وجود دارد – و خراش های Microsoft Rewards که خارش دارند.

این داستان در ابتدا در تاریخ 6 آگوست منتشر شد و برای نشان دادن تغییر در Microsoft Game Pass برای وضعیت رایانه به روز شد.

توجه: وقتی پس از کلیک روی پیوندهای موجود در مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای جزئیات بیشتر سیاست پیوند وابسته ما را بخوانید.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6fcq7x6
is.gd/kIrQsj
shrtco.de/FnX6q
clck.ru/QtodM
u.nu/vypqy
ulvis.net/hq4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Galaxy S20 FE 5G در وب سایت سامسونگ نشت می کند

پ سپتامبر 17 , 2020
عکس صفحه توسط CNET به نظر می رسد نسخه فن آتی سامسونگ گلکسی S20 در وب سایت آلمانی این غول فناوری درز کرده است. یک صفحه پشتیبانی از Galaxy S20 FE 5G (که در بالا دیده می شود) پنجشنبه به طور مستقیم در سایت سامسونگ پخش شد و نام دستگاه […]