نحوه برخورد فوتبال ESPN Fantasy با Patriot-Broncos و سایر بازی های NFL به دلیل آزمایشات مثبت ویروس کرونا به تعویق افتاد


از آنجا که بازی های NFL تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفته اند ، در اینجا جزئیاتی از نحوه رفتار فوتبال فانتزی ESPN در این فصل آورده شده است. به دلیل پیش بینی نشده بودن ویروس و تأثیر گسترده آن ، نمودار زیر قابل تغییر است. اطلاعات زیر از هفته پنجم دقیق است. به روزرسانی های بعدی در صورت لزوم انجام می شود.

برای Broncos-Patriot به تعویق افتاده که قرار بود روزهای دوشنبه برگزار شود ، ما در حال حاضر هفته پنجم را به عنوان یک هفته خداحافظی برای هر تیم در نظر می گیریم. براساس آنچه در زیر توضیح دادیم ، پرداخت كنندگان Broncos و Patriot در این هفته در هر زمان قفل نخواهند شد ، اما آنها مجاز به قرار دادن در شیار IR نیستند ، مگر اینکه دارای رتبه “خارجی” برای Covid-19 باشند ، همانطور كه ​​در مورد Cam Newton وجود دارد.

بیشتر بخوان:  بازگشت "حالت ماتریکس" - آلوین کامارا جنایت مقدسین خالی از سکنه را در دست دارد

در اینجا دستورالعمل هایی برای نحوه برخورد با هر بازی NFL به تعویق افتاده به صورت مورد به مورد آورده شده است.

1. اگر یک مسابقه در روز سه شنبه برگزار شد ، ما دوره مسابقه فعلی را که قرار بود روز دوشنبه به پایان برسد ، طولانی می کنیم تا بازی اضافی را نیز شامل شود.

2. در صورت طولانی شدن دوره تطبیق ، معافیت های هفتگی که قرار است یک شبه روز سه شنبه انجام شود ، به جای آن چهارشنبه شب آغاز می شود. معافیت های هفتگی که معمولاً یکشنبه یکشنبه انجام می شوند طبق برنامه قبلی اعمال می شوند

بیشتر بخوان:  Canelo-GGG III در سال 2021؟ آیا لوپز لوماچنکو را شکست می دهد؟ آیا تایسون KO جونز می تواند؟

3. اگر یک مسابقه به جای هفته خداحافظی بعدی زمان بندی شود و هفته جاری به عنوان هفته خداحافظی تیم تنظیم شود ، در برنامه فانتزی نیز به عنوان خداحافظی رفتار می شود. این همان اتفاقی است که در هفته 4 با Titans and the Steelers رخ داد.

4. اگر یک مسابقه برنامه ریزی نشده باشد که در دوره اصلی مسابقه برنامه ریزی شود و NFL هفته جاری را به عنوان هفته خداحافظی تیم دوباره طراحی نکند ، بازیکنان هر یک از دو تیم آسیب دیده در بازی مشخص می شوند و واجد شرایط قرار گرفتن در این بازی هستند. اسلات مادون قرمز فقط برای این هفته. این بازیکنان نیز مشمول Squad Lock نخواهند شد.

بیشتر بخوان:  منبع - تیم سابق دالاس کابوی ها دیوید ایروینگ را توسط NFL بازگرداند

5- مدیران League Custom می توانند تعداد اسلات های IR موجود در لیگ های خود را با استفاده از ویژگی “Edit List Settings” در برگه LM Tools (League Manager Tools) ویرایش کنند.

چگونه این مورد درون بازی (روی دسک تاپ و برنامه) نمایش داده می شود

• اگر NFL اعلام کند که بازی را به سه شنبه منتقل می کند ، اساساً هفته را تمدید می کند (همانطور که در هفته پنجم Bills and Titans اتفاق می افتد) ، ما روز و زمان برنامه ریزی شده جدید را نمایش می دهیم و این زمان قفل جدید برای این بازیکنان است.

بیشتر بخوان:  چه کسی پادشاهان را جذب می کند - کوینتون بیفیلد یا تیم استوتزل؟

• اگر NFL قبل از دوشنبه شب تاریخ جدیدی را برای یک بازی به تعویق انداخته اعلام کند و بازی دیگر بخشی از آن هفته نباشد ، ما آن را به صورت مناسب “تعویق” ، “PPD” یا “خداحافظ” نمایش خواهیم داد. در هفته 4 ، Titans و Steelers وضعیت Bye را بدست آوردند ، زمانی که بازی آنها به هفته 7 تغییر یافت. این برای تیم های انفرادی شرکت کننده خواهد بود. اگر یکی از آنها قبلاً داشته باشد ، یک هفته خداحافظی ممکن است در دسترس نباشد.

• زمان بازی به صورت Postponed یا PPD در کنار بازیکنان آسیب دیده نمایش داده می شود تا اینکه (1) بازی در آن هفته برنامه ریزی مجدد شود (در این حالت زمان به روز نشان داده می شود) یا (2) هفته به عنوان تیم جدید Farewell Week تنظیم شده است (در این صورت خداحافظی کن) اگر لیگ بعد از هفته جاری تاریخ پردازش خود را اعلام کند یا اعلامیه خاصی برای برنامه ریزی مجدد منتشر نشود ، زمان بازی به صورت PPD نشان داده می شود.

بیشتر بخوان:  منبع می گوید ایندیاناپولیس کلتس به دلیل پاره شدن آشیل ، RB مارلون مک را برای فصل از دست می دهد

• صرف نظر از اینکه بای بای یا PPD نوشته شده باشد ، این بازیکنان زمان مشخصی را که در ابتدا مشخص شده قفل نمی کنند و می توانند آزادانه به خارج از تیم منتقل شوند.

• بازیکنانی که بازی آنها به تعویق افتاده است ، تا زمانی که توسط NFL اعلام نشود (1) این بازی در طول دوره بازی انجام نمی شود (که ممکن است تمدید شود) و (2) تیم های متضرر تعیین نام Out (O) نخواهند داشت هفته های خداحافظی آنها را به دوره فعلی تنظیم کنید.

بیشتر بخوان:  نیکلاس همیلتون - 91 پیروزی لوئیس نشان می دهد که رویاها می توانند به واقعیت تبدیل شوند

• اگر بازیکنی در لیست پشتیبان NFL / COVID-19 قرار گیرد ، نام Out دریافت می کند و واجد شرایط انتقال به شیار IR است.

• اگر در یک لیگ اختصاصی هستید ، لطفا در نظر داشته باشید که مدیر لیگ می تواند در صورت تمایل ، دوره های تعیین تکلیف را اصلاح کند ، معاملات را پرداخت کند و تنظیمات را در فهرست و ثبت نام انجام دهد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxeenpza
is.gd/UvDO9u
shrtco.de/wZQ2m
clck.ru/RLP4P
u.nu/nqwh4
ulvis.net/6SVD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

NFL بازی Broncos-Patriot را بعد از یک پرونده Covid دوباره به تعویق انداخت

ی اکتبر 11 , 2020
NFL بازی روز دوشنبه بین دنور برونکوس و نیو انگلیس پاتریوت را به طور نامحدود به تعویق انداخت ، آخرین بازنگری در جدول لیگ برای انجام یک سری آزمایشات مثبت برای ویروس کرونا. لیگ بعد از مثبت شدن استفون گیلمور ، مدافع دفاعی تیم ، این مسابقه را از روز […]