نقش کینلی جانسن دیگر این نیست که نزدیکتر به گریزان باشداندرو فریدمن این سوال را درک کرد. خیلی جواب نداد.

آیا داجرها در مسابقات قهرمانی لیگ ملی مقابل آتلانتا براوزز نقش مشخصی برای کینلی جانسن دارند؟ در واقع ، طبق عملیات بیس بال رئیس تیم داجرز ، نه.

فریدمن روز دوشنبه گفت ، “روش های خوبی برای رقیق كننده های مختلف و نحوه و زمان استقرار آنها وجود دارد ،” و او دیگر تضمین نمی كند كه پای نهم به نزدیك ترین دوره طولانی تعلق داشته باشد. “بدیهی است که این به نحوه بازی های خاص بستگی دارد ، اما من انتظار دارم که [Jansen] سهم بزرگی در کمک به ما در کسب عنوان قهرمانی داشته باشید. “

فقط شاید نقش مهمی که پیش از این پیش بینی می شد نباشد.

داجرز به جای داشتن نقش های خاص تسکینی در سریالی که ممکن است در هفت روز به هفت مسابقه نیاز داشته باشد ، اجازه می دهد مسابقات حرکت گاو نر را تعیین کند.

بیشتر بخوان:  گاردنر مینشو و تازه کارها در حالی که جگوارس کلت ها را ناراحت می کند بزرگ می شوند - وبلاگ Jacksonville Jaguars

فریدمن گفت: “ما فقط بازیکنان و مردانی داریم که در برابر مردان مختلف رقابت می کنند.” “آنها مکمل یکدیگرند.”

جانسن در تلاش بوده اما لزوماً خارج از تصور نیست. او از طریق مسائل مکانیکی که در طی یک حضور متزلزل دو مرحله ای ، سه زمانه و 30 درجه ای در بازی 2 از سری تقسیم ها ، آزارش می دهد ، کار می کند.

“چند چیز در ترجمه وجود دارد که من مارک را می شناسم [Prior] و کانر [McGuiness] فریدمن درباره مربیان اصلی خود گفت. اما از دیدگاه او ، تمام گفته های او اکنون این است: “من می خواهم بخشی از کمک های ما برای کسب عنوان قهرمانی باشم. »

بیشتر بخوان:  هرناندز: بازی های بزرگ موکی بتس داجرها را روی پاهایشان نگه می دارد

بسته بندی حباب


همانطور که در زنجیره دپارتمان این کار را کردند ، داجرز و Braves ، در تلاش برای کوچک کردن حباب پلی آف خود ، در همان هتل در منطقه دالاس-فورت ورث اقامت دارند.

ما در حال معاشرت هستیم. ”دیو رابرتز ، مدیر داجرز گفت. “فعالیت هایی برای هر دو باشگاه به طور جداگانه وجود دارد ، اعم از پینگ پنگ ، توپ اسکی یا هاکی روی هوا. بیرون یک حلقه بسکتبال وجود دارد. بچه ها وقت زیادی را با خانواده خود می گذرانند ، بنابراین این هم خوب بود.”

کسالت یک دشمن همیشگی است.

ماکس مونسه ، کاپیتان اولین داجرها گفت: “شما در یک هتل گیر کرده اید – باید راه هایی برای گذراندن وقت پیدا کنید.” “من و همسرم فیلم های زیادی از سگهایمان ، گربه مان تماشا می کنیم. آنها اجازه ندارند با ما باشند ، این جای تأسف دارد.”

بیشتر بخوان:  فرشتگان توپ را خرد می کردند ... سپس به تگزاس رسیدند

اگر داجرها Braves را شکست دهند و یک مسابقات جهانی هفت بازی انجام دهند ، آنها 27 روز را در تگزاس خواهند گذراند ، که حتی در مقایسه با اقامت لیکرز در فلوریدا که یکشنبه با قهرمانی NBA به پایان رسید ، خیلی زیاد به نظر می رسد.

کلیتون کرشاو ، بازیکن داجرز گفت: “آنها 93 روز را در آن حباب گذراندند ، بنابراین من خوشحالم که آنها برنده شدند.”

فهرست حرکت می کند


داجرز الكس وود چپ دست و نوازنده كرنر Edwin Ríos را به فهرست NLCS خود اضافه كرد و بازيكن دوم گاوين لوكس و دونده ترانس گور را حذف كرد.

بیشتر بخوان:  کوری سندهاگن در دور دوم TKO مارلون موراس را شکست می دهد

وود 29 ساله به داجرز پانزدهمین تیرانداز در لیست 28 بازیکن را می دهد و طول بازی بولز را اضافه می کند که اگر تیم ها هفت مسابقه در هفت روز انجام دهند می تواند مالیات دریافت کند. اگرچه وی در این فصل در 9 بازی به طور متوسط ​​6.39 رسیده است ، از سال 2013 وود در 16 مرحله پلی آف رکورد 1-2 و 4.10 ERA را داشته است.

رابرتز گفت: “برای الکس ، این سابقه ، تاریخ حضور و پیشرفت بعد از فصل در صحنه بزرگ ، ترکیب زمین و نحوه مواجهه این افراد است.”

چپ دست ریوس به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران سری لیگ مقابل سن دیگو را از دست داد.

موضوع خانوادگی


مسابقه دوم روز سه شنبه برای آغازگر Braves ، ایان اندرسون 22 ساله بسیار ویژه خواهد بود ، والدین و برادر دوقلوی او که به عنوان 2019 Texas Rangers انتخاب شد ، شخصاً برای اولین بار یک بازی لیگ بزرگ را تماشا می کنند.

بیشتر بخوان:  رمز در برابر عقاب ها: آیا حمله سه گانه می تواند قوچ حمل کند؟

اندرسون اولین بازی خود را در 26 آگوست انجام داد و اجازه داد یک ضربه و یک مسابقه در شش دور برابر نیویورک یانکی ها در یک پارک خالی Troest برگزار کند. آندرسون در فصل 6 در 6 مسابقه برای فصل عادی 3-2 به سود 1.95 ERs و 41 حمله به ثمر رساند و هنوز موفق به اجرای 11-2 / 3 در مرحله پلی آف نشده است.

اندرسون از شانس خود برای بازی در یک چهارم زندگی روی زمین هیجان زده است.

“من کمی از آن را خواهم چشید [Monday] شب و [Tuesday]وی گفت: “اما من مطمئنم که وقتی سال دیگر زمان آن فرا می رسد ، کاملاً خاص خواهد بود.”

بیشتر بخوان:  بررسی هفته NFL 1: جو بارو به نظر نمی رسید یک تازه کار باشد

جعبه سایه


رابرتز گفت که “کمی تعجب کرده است” که مسابقات 2 و 3 به ساعت 3 بعدازظهر Texas PDT منتقل شده است ، زمان های شروع که می تواند “سایه ها را در چند دور اول بازی کند”. پنج مسابقه اول پلی آف برای داجرز در هفت یا بعد از آن آغاز شد.

رابرتز گفت: “ما در واقع قصد داریم در حین آموزش ضرب به این موضوع توجه کنیم.” “من فکر می کنم ما به نوعی عادت کرده ایم شب ها مثل بعد بازی کنیم ، اما این خیلی مهم نیست.”

نویسنده ماریا تورس در تهیه این گزارش مشارکت داشت.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y37hy7mf
is.gd/dNRJ5l
shrtco.de/b528x
clck.ru/RMiND


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.“>


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.
ulvis.net/iy8k

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آرتور بلانک ، مالک شاهین های آتلانتا ، می گوید تیم "باید" آینده مت رایان را ببیند

س اکتبر 13 , 2020
اگرچه آرتور بلانک ، مالک آتلانتا فالکونز ، تحسین خود را از مت رایان ابراز کرده است ، اما او هنوز کاملاً متعهد به بازی در MVP به عنوان هافبک آینده نشده است ، زیرا حق رای دادن به دنبال سرمربی و مدیر کل جدید است. پلانک روز یکشنبه پس […]