نمرات هفته 1 NFL: Seahawks برای اجازه دادن به آشپزی راسل ویلسون “A” دریافت می کند ، کابوی ها علی رغم ضرر “B-” کسب می کنند


هواداران Seahawks تمام فصل خارج خود را صرف تلاش برای متقاعد کردن کادر مربیگری سیاتل به “بگذارید راس کوک کند” کنند و بر اساس درب بازکن روز یکشنبه در آتلانتا ، به نظر می رسد که تیم بالاخره تصمیم گرفت راسل ویلسون را در آشپزخانه بگذارند.

مانترا “Let Russ Cook” آغاز شد چون ویلسون و پایگاه سیاتل می خواست امسال شاهد پرتاب بیشتر بازیکن خط حمله باشد و این دقیقاً همان اتفاقی بود که در برابر شاهین ها طی پیروزی 38-25 بر سیهوکس رخ داد.

ویلسون یکی از کارآمدترین بازی های دوران حرفه ای خود را پشت سر گذاشت و 31 بازی از 35 را برای 322 یارد و چهار بار انجام داد. از آنجایی که ویلسون دست داغی داشت ، Seahawks کاری را انجام داد که تقریباً هرگز انجام نمی دهد ، در واقع وقتی فقط با 20 حمل بازی را به پایان می رساند ، از فرار منصرف می شود ، که قابل توجه است زیرا Seahawks هرگز فرار کردن پیروزی مقابل آتلانتا تنها چهارمین بار در حرفه ویلسون بود که Seahawks 20 یا کمتر بار در یک بازی توپ را که 35 بار یا بیشتر آن را به زمین انداخت ، اجرا کرد.

بیشتر بخوان:  Trysten Hill of Cowboys می ترسد که در نبرد هفته پنجم با غول ها دچار پارگی رباط صلیبی قدامی شود و تحت MRI قرار بگیرد

حتی اگر Seahawks توپ را اجرا نمی کردند ، آنها با فراخوانی نمایش های فراوان روی صفحه نمایش از پشت خود استفاده می کردند. در واقع ، دویدن به عقب کریس کارسون در واقع دو پاس از چهار پاس لمسی ویلسون ، از جمله یک پاسدار 19 متری در اواخر سه ماهه اول را گرفت.

به طور کلی ، کارسون شش بازی را برای 45 یارد در یک بازی بدست آورد که در آن نیز 21 حیاط عجله را پشت سر گذاشت.

در مورد ویلسون ، نکته شگفت انگیز عملکرد او این است که اگر پرتاب های او را برای DK Metcalf محاسبه نکنید ، او در واقع یک بازی عالی داشت. اگرچه او در هنگام هدف قرار دادن متکالف فقط 4 از 8 سال داشت ، اما در حالی که دیگران را هدف قرار می داد 27 در 27 بود و 227 یارد و سه لمس داشت. البته ، این بدان معنا نیست که اتصال Metcalf-Wilson کار نمی کند. گیرنده سال دوم Seahawks در سه ماهه سوم یک پاس 38 متری دریافت کرد که باعث شد سیاتل 21-12 برنده شود.

بیشتر بخوان:  برنامه پلی آف MLB 2020 ، مکان های حباب و نحوه تماشای هر بازی پس از فصل

طی چند سال گذشته ، Seahawks مانند تیم قدرتمندی که دارای یک مدیر بازی برای یک بازیکن خط حمله است ، خلاف خود را اجرا می کنند ، اما واقعیت این است که آنها یکی از بهترین بازیکنان خط حمله در NFL را دارند. اگر آنها به او اجازه دهند در این فصل وقت بیشتری را در آشپزخانه بگذراند تا بتواند آشپزی را ادامه دهد ، Seahawks می تواند به سرعت به عنوان مورد علاقه برای برنده شدن NFC West تبدیل شود.

سیاتل 38-25 آتلانتا

بوفالو 27-17 بیش از جت های NY

شیکاگو 27-23 برابر دیترویت

خلیج گرین 43-34 بیش از مینه سوتا

نمرات Packers-Vikings توسط Patrik Walker (نمرات را دوست دارید؟ از نمرات متنفر هستید؟) به او در توییتر اطلاع دهید.)

نیو انگلیس 21-11 برابر میامی

نمرات Dolphins-Patriot توسط Tyler Sullivan (نمرات را دوست دارید؟ از نمرات متنفر هستید؟) به او در توییتر اطلاع دهید.)

واشنگتن 27-17 بیش از فیلادلفیا

نمرات ایگلز-واشنگتن توسط جف کر (نمرات را دوست دارید؟ از نمرات متنفر هستید؟) به او در توییتر اطلاع دهید.)

لاس وگاس 34-30 بیش از کارولینا

جکسونویل 27-20 بالای ایندیاناپولیس

بالتیمور 38-6 بیش از کلیولند

نمرات Browns-Ravens توسط جوش ادواردز (عاشق نمرات هستید؟ از نمرات متنفر هستید؟) به او در توییتر اطلاع دهید.)

شارژرهای LA 16-13 بیش از سین سیناتی

Chargers-Bengals نمرات توسط Bryan DeArdo (نمرات را دوست دارید؟ از نمرات متنفر هستید؟) به او در توییتر اطلاع دهید.)

نیواورلئان 34-23 بر فراز خلیج تمپا

نمرات Buccaneers-Saints توسط Jordan Dajani (نمرات را دوست دارید؟ از نمرات متنفر هستید؟) به او در توییتر اطلاع دهید.)

آریزونا 24-20 بیش از سانفرانسیسکو

LA Rams 20-17 بیش از دالاس

نمرات Cowboys-Rams توسط Cody Benjamin (نمرات را دوست دارید؟ از نمرات متنفر هستید؟) به او در توییتر اطلاع دهید.)
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پیروزی 16-13 شارژر در جاده برابر سینگیناتی بنگال با تعداد

د سپتامبر 14 , 2020
شکست تعداد زیاد پشت پیروزی 16-13 فصل Chargers در مقابل سینسیناتی بنگال در روز یکشنبه. 0-12-1 از فصل 2003 و بعد از اینکه جو بارو روز یکشنبه به شارژرها باخت ، رکورد بازیکنان خط حمله در اولین شروع حرفه ای خود برای اولین بار در پیش نویس NFL انتخاب شد. […]