نه .. 17 SMU در وقت های اضافه 37-34 تولان را شکست داد تا 5-0 بهتر شود


براندون کروزلی با یک مهار توپ ، اولین مالکیت اضافه وقت خود را به پایان رساند و کریس ناگار با گلزنی از 34 متری یک گل به ثمر رساند تا جمعه شب شماره 17 SMU با نتیجه 37-34 برابر تولان پیروز شود.

کروسلی پاس مایکل پرات ، بازیکن جدید تولان را قطع کرد تا موستانگ (5-0 ، 3-0 America Athletic) را در موقعیت خود قرار دهد تا توپ را بدست آورد.

سانی دیکس ، مربی SMU گفت: “موفقیت خوبی است.” “دستان ما پر بود و ما واقعاً خوش شانس بودیم که پیروز شدیم. بسیار دشوار است که بتوانیم در مسابقه نیمه هفته در جاده پیروز شویم ، به خصوص با همه مشکلاتی که برای خود ایجاد کردیم. به نظر نمی رسد که در دو طرف توپ هماهنگ باشیم. ما یک سری کارها را انجام داده ایم که اگر شما به طور معمول این کار را انجام دهید ، فقط همین شما بازی های توپ را از دست می دهید اما ما موفق به پیروزی شدیم. “

بیشتر بخوان:  LJ Collier از Seahawks نشان داد که نژاد عاملی در این بوده است که آیا وی از کودکی در خانه های مردم مجاز بوده است

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

SMU 5-0 برای دومین فصل متوالی ، آخرین بار در 1983 انجام شد.

دایكس گفت: “توانایی تحقق بخشیدن به آنچه در طول دو سال گذشته داشته ایم نشان دهنده پیشرفت ما به عنوان یك برنامه است.” “وقتی برنامه ای را قبول می کنید ، همیشه می خواهید سعی در پیشرفت داشته باشید. این یک دارایی برای بازیکنان است که می توانند خرید کنند و آنچه را که ما به آنها می گوییم انجام دهند.”

موج سبز موج زد (2-3 ، 0-3) تا وقت اضافی را از روی 27 زمین در فاصله 1:30 مانده به بازی زمین مرك گلاور تحمیل كند.

بیشتر بخوان:  ممکن است Pac-12 Soccer برگردد ، اما نه همه درآمد

ویلی فریتز ، مربی تولان گفت: “ما به آنها سخت ضربه زدیم.” “متأسفانه ، آنها آخرین مورد را دریافت کردند. من چیزهای خوب زیادی از مردانمان دیدم. من از نحوه جنگ و مقاومت من بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم.”

پس از آنکه اوایل اوایل کوارتر چهارم در یک فرود 7 حیاطی پرات با نتیجه 31-27 به پایان رسید ، موستانگ با پاس 10 یاردی شین بوخله به دنی گری 34-31 پیش افتاد.

Buechele 23 از 37 پاس را برای 384 یارد و دو تاچ داون انجام داد. وی در حیاطهای گذر وارد بازی دوم سراسری شد.

بیشتر بخوان:  ستاره های موشکافی شده براونز ، بیکر میفیلد ، اودل بکهام جونیور بازی هفته 2 را داغ آغاز می کنند

راشی رایس هفت پذیرایی برای 139 یارد و یک لمس داشت و گری پنج چنگ برای 133 یارد و یک قطره اضافه کرد و 32 یارد داشت. اولیس بنتلی 94 حیاط را دوید و روی 25 واگن فرود آمد.

تولن در اولین مسابقه خود در پاس 31 پرتی پرات به میکل جونز گل خود را به ثمر رساند ، اولین مالکیت او در نیمه دوم در 22 متری استیفون هادرسون بود.

فریتز گفت ، “من واقعاً از تلاش و بازی در تیم رده هفدهم کشور قدردانی می کنم ، اما در مرحله ای از برنامه خود قرار داریم که می خواهیم در آن مسابقات پیروز شویم. باید کمی بازی کنیم. انجام این کار بهتر است.”

بیشتر بخوان:  نائومی اوزاکا و ویکتوریا آزارنکا در فینال مسابقات آزاد ایالات متحده آزمایش متل را می گیرند

جمعیت ناپاک

فقط اعضای خانواده بازیکنان و کارمندان تولان به دلیل همه گیری ویروس کرونا مجاز به حضور در ورزشگاه یولمان بودند.

بن بست شکسته شده است

SMU برتری 14-13 سری را به دست آورد.

رانندگی اول

گیرنده موج سبز مایکل جونز که در چهار مسابقه اول فقط یک پاس دریافت کرده بود ، در اولین درایو سه پذیرایی برای 40 یارد داشته است ، آخرین بازی که 31 یارد را ثبت کرده است.

پیامدهای نظرسنجی

با وجود بسیاری از مسابقات بزرگ بین تیم های رده بندی در روز شنبه ، خیلی زود است که تشخیص دهیم آیا موستانگ یک جهش بزرگ خواهد داشت یا نه.

بیشتر بخوان:  در بازی قهرمانی جهان 1 انتظار شما از dodgers و ray چیست

بعدی

SMU: سینسیناتی شنبه آینده میزبان خواهد بود.

تولان: شنبه آینده در فلوریدا مرکزی.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2vd9782
is.gd/n6K58O
shrtco.de/9HE1o
clck.ru/RShgK
u.nu/7tqzg
ulvis.net/GaCm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آیفون 12 در مقابل آیفون 11: تمام مشخصات اصلی اپل در سال 2020 تغییر کرد

ش اکتبر 17 , 2020
آیفون 12 در پنج رنگ ارائه می شود. عکس صفحه از CNET این داستان بخشی از است رویداد سیبپوشش کامل ما از آخرین اخبار دفتر مرکزی اپل. اپل روز سه شنبه رونمایی را رونمایی کرد چهار مدل آیفون 12: آیفون 12 ، آیفون 12 مینیiPhone 12 Pro و iPhone 12 […]