نواک جوکوویچ و رافائل نادال فینال مردان Open 2020 فرانسه است که به آن نیاز داریم


یک روز دیگر ، یک رکورد دیگر برای رافائل نادال.

روز یکشنبه ، قهرمان 34 ساله ، سه بار آزاد اوپن فرانسه ، در سیزدهمین فینال خود در رولان گاروس شرکت می کند و رکورد بیشترین دیدارهای نهایی یک تورنمنت بزرگ را در اختیار دارد. نادال که در پاریس دوم شد ، با راجر فدرر که 12 فینال در ویمبلدون بازی کرد برابر شد. اما با فدرر 8-4 در آن فینال ها ، نادال در رولان گاروس 12-0 عالی است.

در سراسر شبکه: نواک جوکوویچ 33 ساله در رده اول قرار دارد و در پنجمین فینال خود در زمین قرمز در پاریس بازی می کند. او فقط یک بار برنده شده است ، بیشتر به لطف تبحر نادال ، اما جوکوویچ نزدیک به یک دهه موفق ترین بازیکن مرد بوده است. در سال 2020 با رکورد 36-1 در این مسابقه شرکت می کند ، تنها باخت پیش فرض در اواسط مسابقه که در مسابقات US Open برگزار شد.

نادال در رولان گاروس 6-1 این سری را هدایت می کند. جوکوویچ آخرین باری بود که در مرحله یک چهارم نهایی 2015 در فیلیپ چاتیر با یکدیگر دیدار کردند این پیروزی را کسب کرد. در اینجا پنج سوال اصلی در مورد مسابقه پیش رو آورده شده است.

نادال برای پیروزی به چه چیزهایی نیاز دارد؟

نادال می تواند با یادآوری کارهایی که مقابل دیگو شوارتزمن در مسابقه نیمه نهایی انجام داد و به نظر می رسید مین در راه است فقط برای تبدیل شدن به پیروزی – و یک نقشه مفید برای فینال ، شروع می شود.

بیشتر بخوان:  فعال با استفاده از سفر دوچرخه سواری برای درک مسائل عدالت اجتماعی

شوارتزمن مانند جوکوویچ یک مدافع باورنکردنی است که بهترین تنیس در زندگی حرفه ای خود را بازی می کند – این را پیروزی خیره کننده وی مقابل نادال در مرحله یک چهارم نهایی Open Italian ایتالیا نشان می دهد. این پیروزی پس از بسته شدن مسابقه آزاد فرانسه پس از فقط سه مسابقه توسط COVID-19 ، آمادگی ناکافی نادال را متوقف کرد.

اما نادال از پیروزی برگشتی خود در ست های مستقیم مقابل شوارتزمن اطمینان زیادی داشت. پیروزی چشمگیر ، همراه با پنج مسابقه قبلی نادال در پاریس – همه پیروزی های پی در پی – متن موضوع “ادویه” را چرخاند.

نادال زنگ زده نیست. این جدید است.

در مقابل شوارتزمن ، نادال 69٪ از اولین سرویس خود را به میدان گذاشت ، این یک عنصر مهم در کنترل باشگاه است. او باید این کار را در برابر جوکوویچ انجام دهد.

نادال نیز با قدرت برگشت و 62٪ از امتیازات دوم سرویس شوارتزمن را به دست آورد – بسیار بهتر از 48٪ او در مسابقه رم. جوکوویچ سرویس بزرگتری نسبت به شوارتزمن دارد ، اما شرایط کند نشان می دهد که نادال می تواند با قصد بازگشت آن را برگرداند.

نادال به دلیل پرش کم توپ در پاریس در این هفته ها اصلاح مهمی انجام داد. او خیلی کمتر از حد معمول روی خط زمین بازی کرد و با از دست دادن کرنرها منطقه متروکه خود را جبران کرد.

بیشتر بخوان:  پلی آف WNBA 2020 - برنامه ریزی ، نحوه تماشای ، داستان های کلیدی

برد گیلبرت ، تحلیلگر ESPN ، گفت: “رافا با ضربه زدن به وسط و پرتاب چند توپ بلند پیچ ​​خورده از هیچ جا در نیمه نهایی ، نتایج خوبی گرفت.” “باید سرد باشد [around 57 degrees Fahrenheit] روز یکشنبه ، بنابراین ممکن است آن توپهای مرتفع و مکرر بسیار مهم باشند. “

جوکوویچ برای پیروزی چه کاری باید انجام دهد؟

اول و مهمترین ، جوکوویچ استطاعت هیچ فکری را ندارد.

“او هست [Djokovic] پاتریک مک انرو ، تحلیلگر ESPN ، گفت: “او این دوره ها را پشت سر می گذارد وقتی کاملاً از آن دور است.” سپس باید دوباره راه اندازی شود. “

یکی از این خطاها باعث شد استفانوس تسیسیپاس از امتیاز سوم مسابقه طفره رود و جوکوویچ را مجبور کند در نیمه نهایی پنج ست را قطع کند.

جوکوویچ و نادال با گردن و گردن به عنوان مهاجمین برتر بازی مردان در حال دویدن هستند ، اما کیفیت بازگشت جوکوویچ از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد شد زیرا نادال تهاجمی ترین بازیکن است. نادال مایل های “سرویس به اضافه یک” مایل ، سرویس بالا ، حرکت خوب در زمین و زدن یک فورهند قدرتمند در بازی برگشت دارد. در بهترین حالت خود ، جوکوویچ می تواند مانع از اجرای استراتژی نادال شود.

همچنین ، جوکوویچ شوت در حال سقوط را به ضربه سریع روی گل و لای پرش کند و ضرب عقب کم تبدیل کرد. آنقدر برایش مفید بود که چند روز پیش گفت: “من عاشق قطره شات هستم ، اما شاید خیلی زیاد باشد.”

بیشتر بخوان:  مربی Raiders ، Jon Gruden ، "Cam 'Slam" نیوتن پاتریوت را یک مهاجم قدرتمند توصیف کرد که در وسط بازی می کند

نادال سرعت بسیار خوبی دارد ، اما اگر جوکوویچ موفق شود او را به صورت ثابت از زمین مانور دهد ، این می تواند دریبل بازی باشد.

این چه تفاوتی با مسابقات قبلی آنها دارد؟

نکته اصلی برای جوکوویچ این است که او می داند می تواند نادال را در خاک رولان گاروس بر روی زمین شکست دهد ، ادعایی که فقط یک مرد دیگر می تواند ادعا کند ، رابین سودرلینگ (نادال 99-2 در فوتبالش در رولان گاروس). جوکوویچ در یک چهارم نهایی در سال 2015 به این موفقیت دست یافت. عجیب این که آخرین باری بود که آنها در پاریس دیدار می کردند.

این مسابقه ، مانند اکثر شش مسابقه قبلی که نادال برنده شده بود ، در اوایل ماه ژوئن برگزار شد ، معمولاً تحت شرایطی که نادال را قادر می سازد راه خود را از طریق بهترین دفاع های جوکوویچ در این بازی جابجا کند. همانطور که جیسون گودال ، تحلیلگر ESPN گفت ، “نادال [typically] او عاشق دیکته کردن گیم پلی و کنترل امتیازات است ، مخالفان را مجبور به اشتباه می کند یا آنها را مجبور به انجام بسیاری از خطرات ناموجه می کند. “

راه حل جوکوویچ برای آن در سال 2015 استفاده از همه ابزارهایی بود که در اختیار داشت نه اینکه در راهپیمایی بی پایان گیر کند.

وی پس از این پیروزی تاریخی گفت: “من سعی کردم سرعت را با هم مخلوط کنم.” “من به شبکه رسیدم ، [hit] شوت توپ ، توپ بالا ، توپ سریع ، همیشه چیز دیگری است. “

بیشتر بخوان:  سران برنده در مقابل شارژرها را می دزدند ، اما 94 درصد از بلیط های شرط بندی از دست می رود زیرا تقریباً همه KC غیرپوششی داشتند

اگرچه جوکوویچ گفت که از آن مسابقه الهام می گیرد و برخی از استراتژی های موفقیت آمیز را پیاده می کند ، اما شرایط ممکن است گزینه های زیادی برای او فراهم نکند. علاوه بر این ، نادال بازیکن بسیار متفاوتی نسبت به جلسه گذشته است. در سال 2015 ، نادال در رکود تنها رکود اقتصادی حرفه ای خود بود. در جدول رده بندی رولان گاروس (از این رو دیدار مرحله یک چهارم نهایی) به شماره 7 سقوط کرد و در نهایت به دهم جدول سقوط کرد.

به دنبال این باشید که هر دو مرد با تنوع بیشتر و احتمالاً سهام بالاتر از حد معمول بازی کنند. اکنون هر دو سلاح و تاکتیک بیشتری نسبت به بسیاری از مبارزات قبلی در اختیار دارند. آنها با بازیهای بالغ و درک قدیمی از تاکتیکها پیرتر هستند.

چه کسی اصطلاحات را ترجیح می دهید؟

قبل از شروع مسابقات ، چالشهایی که سرما و باران برای نادال ایجاد می کرد موضوع اصلی گفتگو بود. اما ما اینجا هستیم ، چون نادال موفق شد بدون از دست دادن یک ست ، قهرمانی را پشت سر بگذارد.

نه ، توپ در روزهای خشک و آفتابی در همان ارتفاع نمی پرد. اما استراتژی ها و تاکتیک هایی که در آفتاب کامل خرداد برای نادال جواب داد ، در ماه اکتبر نیز کار می کنند. او فشار بی امان به حریف وارد می کند ، مقاومت را ضعیف می کند و می داند چگونه امتیازات حساس را بدست آورد. ذهنیت تهاجمی وی توسط یک بنیاد دفاعی عالی پشتیبانی می شود.

بیشتر بخوان:  فوتبال فانتزی: LeVeon Bell روی IR قرار گرفت ، اما وحشت نکنید - او مدت زیادی از بین نخواهد رفت ، و گزینه های جت محدود هستند

جوکوویچ ممکن است کمترین میزان عقب نشینی را نسبت به سلیقه خود پیدا کند ، اما سرعت کم دادگاه برای او دشوار است که تغییر اوقات مخرب از دفاع به جرم دیگری را انجام دهد که در دادگاه های سریعتر به علامت تجاری وی تبدیل شده است. بنابراین ، مگر اینکه جوکوویچ راهی برای برهم زدن ریتم رالی ها پیدا کند ، انتظار می رود این مسابقه تحت سلطه راهپیمایی های طولانی و دردناکی باشد که نمادی از تنیس در زمین های خاکی است.

“برایم مهم نیست [about the conditions]مک انرو گفت: “رافا هنوز هم بزرگترین بازیکن خاک در تمام دوران است.”

چه کسی برتری ذهنی دارد؟

نادال فقط یک عنوان در گرند اسلم (20-19) در فهرست مردان تمام فدرر را دنبال می کند. او با حفظ مضمون در پس زمینه کار بسیار خوبی انجام داد. سالهاست که نادال به طور مداوم و صمیمانه می گوید که رکورد را تعقیب نمی کند ، اگرچه اگر روی دامانش بیفتد شکایت نمی کند.

در تقابل کامل ، جوکوویچ بارها و بارها قصد خود برای شکستن این رکورد را اعلام کرده است. او برای اجرا خود را تحت فشار بسیار بیشتری قرار داده است و این می تواند در روز یکشنبه تأثیرگذار باشد زیرا این لحظه می تواند لحظه ای اساسی در The Great Pursuit باشد.

بیشتر بخوان:  س FAالات متداول مربوط به پلی آف کالج فوتبال - تأثیر ده بزرگ ، برنامه ، SEC در مقابل ACC و موارد دیگر

جوکوویچ 17 عنوان اصلی دارد و همچنان جوانترین سه بزرگ است. اما او اکنون در سنی است که به سختی می توان نام مستعار را قفل کرد و بدن از انعطاف پذیری کمتری برخوردار شده است. جوکوویچ همچنین می داند که در هنگام بازی در مرحله چهارم در اوپن ایالات متحده به دلیل قصور ، یک موقعیت عالی را از دست داد.

این اقدام بی پروا که منجر به پیش فرض جوکوویچ شد (او پس از از دست دادن یک امتیاز از روی عصبانیت یک توپ را شلیک کرد و به یک خط خوب برخورد کرد) وحشتناک ترین ابراز احساسات او بود ، اما او به چند مورد دیگر افراط کرد. آنها حاکی از بی حوصلگی و فقدان کمی کنترل خود هستند. اگرچه خم شدن W به L کافی است.

آیا جوکوویچ از چیزی یا کسی ناامید خواهد شد؟ گودال پرسید. “این می تواند اتفاق بیفتد ، و هنگامی که این اتفاق می افتد او می تواند به سرعت یک مکان بسیار تاریک را از نظر ذهنی پیدا کند.”

در عوض ، نادال افسانه ای است زیرا هر امتیازی را به نظر می رسد که انگار یک مسابقه کامل است. دلیل واقعی این که بین این نقاط طولانی مدت طول می کشد ممکن است این باشد که لیست را کاملاً پاک می کند. این نوع انضباط شخصی و سازگاری عاطفی به نادال در بازی ذهنی برتری می بخشد و جوکوویچ عامل دیگری را برای حساب کردن در روز یکشنبه باقی می گذارد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6b4hj4b
is.gd/Ef6b5x
shrtco.de/9hUqm
clck.ru/RL22z
u.nu/uma45
ulvis.net/iSIO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لیری ، نایت ولف پک را پس از ویرجینیا 38-21 هدایت می کند

ی اکتبر 11 , 2020
دوین لیری دو پاس برای فرود انداخت و Zonovan Knight با 101 یارد و دو ستاره دوید و کارولینای شمالی را به پیروزی 38-21 مقابل ویرجینیا در روز شنبه رساند. برای بازی FOX BET SUPER 6 (با حمایت مالی) اینجا را کلیک کنید لیری با ارسال 5 یارد به ترنت […]