نوستالژی ملایم و آزار دهنده برای بایگانی های رادیو


موسیقی ریاضی بسیار قابل تنظیم است این سرویس ها متعهد می شوند که موسیقی مورد نظر خود را در هر زمان که بخواهید ارائه دهند. اما رادیو ، با توهم شانس و تفسیر دی جی آن ، یک صدای جمعی است. میلیون ها نفر می توانند یک چیز را یک باره بشنوند. این به موسیقی متن زندگی شما تبدیل می شود. همانطور که جیسون پرهام نویسنده بزرگ WIRED اخیراً کشف کرده است ، این می تواند یک مسیر سریع به گذشته شما باشد.

وی گفت ، جیسون در اوایل دهه 1990 در لس آنجلس بزرگ شد ، “وقتی عصبانیت سیاه در لس آنجلس به نقطه عطفی رسید.” او شش ساله بود که شورش ها محله رودنی کینگ را فرا گرفت. تابستان امسال ، هنگامی که معترضین به نزدیک آپارتمانی که اکنون در آن در بروکلین زندگی می کند راهپیمایی کردند و شعار می دادند: “نفس نمی کشم” ، همه چیز برای او بسیار آشنا بود. از آنجا که به نظر می رسید جهان پس از بحران در حال سقوط در بحران است ، او می خواست به خود یادآوری کند که قبلاً آنجا بوده است. بنابراین وی جستجوی یوتیوب را برای یافتن بایگانی پخش از دهه 1990 آغاز کرد.

اینگونه بود که جیسون ژان گابریل پراتس ، یک شوالیه پادکست فرانسوی و سابق ، بازیابی گزیده هایی از رادیو قدیمی و بایگانی های انتشار در YouTube را کشف کرد. در اپیزود این هفته پادکست Get WIRED ، جیسون در مورد این رویدادهای کوچک یادبود ، و اینکه چگونه آنها ما را تشویق می کنند “سرعت خود را کاهش دهیم ، نفس بکشیم ، بارها و بارها به عقب نگاه کنیم” – و اینکه چگونه به او احساس آرامش می دهد ، با Prats صحبت کرد.

بیشتر بخوان:  Oculus Quest 2 Review: بهترین راه برای VR

او همچنین با جس کلیتون که منتقد فرهنگی ، دی جی و نویسنده کتاب از نیویورک است صحبت می کند استخراج: سفرهایی به موسیقی قرن بیست و یکم و فرهنگ دیجیتال. آنها در مورد فرهنگ موسیقی که ما امروز در آن زندگی می کنیم – سوراخهای الگوریتمی که در آن قرار داریم – و معنای همه اینها برای رادیو چیست؟ جامعه ، گشودگی آن و ایده اساسی که یک شخصیت یا تیمی از شخصیت ها به طور همزمان ما را از طریق یک لحظه صدای مشترک به هم نزدیک می کند.

بیشتر بخوان:  Traeger Ironwood 650 بررسی: کباب کردن آسان

چگونه گوش کنیم

می توانید گوش کنید سیم ها را بگیرید از طریق پخش کننده صوتی موجود در این صفحه ، هر کجا پادکست گوش می دهید به صورت رایگان مشترک شوید.


بیشتر داستان های سیم عالی


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3y3zebm
is.gd/wTxZ4r
shrtco.de/V7aSg
clck.ru/RMDez
u.nu/lrcc5
ulvis.net/3kDv

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Lakers vs Heat: واکنش توئیتر به لس آنجلس برنده عنوان NBA 2020 ، لبرون جیمز برنده جایزه MVP نهایی NBA

د اکتبر 12 , 2020
گتی ایماژ فصل طولانی NBA 2020 یکشنبه شب به پایان رسید زیرا لس آنجلس لیکرز فینال NBA را با میامی هیت با پیروزی قانع کننده 106-93 در بازی شش به پایان رساند. این پیروزی هفدهمین عنوان قهرمانی لیکرز در تاریخ این امتیاز را به خود اختصاص داد – نشانه ای […]