نگاه کنید: لیکرز برنده فینال NBA شد و با لری اوبراین جایزه جدیدی را در کیف سفارشی لوئیس ویتون معرفی کرد


گتی ایماژ

جام لری اوبراین از NBA در هنگام سفر از یک سبک ارتقا یافته برخوردار است. در ماه ژانویه گذشته ، انجمن ملی بسکتبال اولین مورد سفر را برای دستگاه مورد علاقه خود اعلام کرد و این یک کیف مسافرتی معمولی نیست. این پرونده بخشی از یک همکاری چند ساله بین لیگ و لویی ویتون است.

حالا ، لس آنجلس لیکرز پس از شکست دادن میامی هیت در شش فینال NBA میزبان لوازم تزئینی و تزئین شده است. طبق گزارش USA Today ، تکمیل این پرونده برای شش صنعتگر بیش از 100 ساعت طول کشید و در پاریس ساخته شد.

بیشتر بخوان:  نوتردام در مقابل ایالت فلوریدا: نحوه تماشا ، برنامه ریزی ، اطلاعات پخش جریانی مستقیم ، زمان بازی و کانال تلویزیونی

در اینجا نگاهی می اندازیم به آن ، در NBA:

کار خوب لری ، کیف اولم خیلی عالی نبود.

لویی ویتون موفق شده است سبک خود را جفت کند در حالی که با اشاره های بیشمار NBA مخلوط می شود. این شرکت نه تنها مختص V است ، بلکه مخفف “پیروزی” است و قرمز و آبی نشان دهنده رنگهای لیگ است. USA Today همچنین گزارش داد که نمای داخلی دارای آرم NBA است.

در صورت نیاز به فنجان برای حمل هر وسیله حمل ، این جعبه حاوی دو کشو است.

بیشتر بخوان:  قمار مخاطره آمیز تام بردی مقابل درو بریز ، مقدسین شکست خورد

بازیکنان NBA شناخته شده اند که برخی از مترقی ترین شخصیت ها در دنیای مد در مورد ظاهر قبل از مسابقه هستند ، و درست است که Trophy نیز مد است.

مارک تاتوم ، معاون کمیسیون ، در مورد مشارکت صحبت کرد:

این یک مشارکت بی نظیر برای ما و اولین مشارکت لوئیس ویتون با یک لیگ ورزشی آمریکای شمالی است. آنها سابقه انجام یک دهه گذشته یا انجام چنین جایزه ای را برای برخی دیگر از شرکت های بزرگ جهانی مانند جام جهانی فیفا و جام رولند دارند. گاروس ، جام دیویس و جام جهانی راگبی ، اما این اولین بار است که آنها برای انجام چنین کاری با یک فدراسیون دو و میدانی آمریکای شمالی همکاری می کنند. “

من تصور می کنم که سفر با یک چیز ارزشمند مانند یک فنجان کمی دست و پا گیر است ، اما امیدوارم با داشتن این کیف شخصی برخی از فشارهایی که به خاطر ایمن نگه داشتن آن در هنگام سفر متهم هستند ، کاهش یابد.

بیشتر بخوان:  شارژرها به دفاع و شانس تکیه می کنند تا بنگال ها را در گشودن شکست دهند

این اولین پروژه لویی فوتون در دنیای ورزش نیست. فیفا در یک پروژه مشابه برای جام جهانی 2018 با این برند همکاری کرده است.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6aulpvd
is.gd/gokLHL
shrtco.de/3f7wC
clck.ru/RMAWj
u.nu/33uln
ulvis.net/XHm0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بوتاس می گوید او برای جلوگیری از همیلتون اکنون به یک معجزه احتیاج دارد

د اکتبر 12 , 2020
والتری بوتاس روز یکشنبه در یک نبرد قهرمانی در فرمول یک 69 امتیاز از مرسدس لوئیس همیلتون هم رد کرد و گفت که برای انکار هفتمین عنوان قهرمانی جهان به بریتانیایی نیاز به معجزه دارد. فنلاندی پس از ایجاد مشکل در واحد قدرت در اولین بازنشستگی در مبارزات انتخاباتی سال […]