نیواورلئان مقدس برای دیدار با LSU Tigers در مورد میزبانی بازی های خانگی


Greg Bensel ، مسئول مقدسات ، به آدام شیفتر از ESPN گفت ، مقامات نیواورلئان ساینتس روز سه شنبه با مسئولان LSU در مورد میزبانی مسابقات آینده در ورزشگاه تایگر در باتون روژ دیدار خواهند کرد.

بنسل گفت: “LSU لطف و اشتیاق زیادی در مورد میزبانی بازی های آینده ما داشته است و ما از همکاری آنها بسیار قدردانی می کنیم.” “ما همچنین در مورد امکان بردن بازیهای خانگی خود به LSU با NFL بحث کرده ایم و آنها از بررسی این گزینه آگاه هستند.

“بدیهی است که اولویت بزرگ ما این بود که بازی های خود را در مرسدس بنز سوپردوم با حضور نسبی هواداران انجام دهیم اما هیچ نشانه ای از شهر در مورد زمان تأیید یا امکان پذیر بودن آن وجود نداشت.”

بیشتر بخوان:  تامی فام پس از جراحی ، در یک درگیری ، "در وضعیت خوب" پدرس را با چاقو کشته است

شهردار نیواورلئان ، لاتویا کانترل ، به دلیل شیوع ویروس کرونا ، بارها از حضور مقدسین در تعداد محدودی از طرفداران خودداری کرده است.

LSU پیش از این اعلام کرده بود که با 25 درصد ظرفیت ورزشگاه تایگر در این فصل طرفداران خواهد داشت. ظرفیت ورزشگاه تایگر 102321 تماشاگر است.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2gauwgu
is.gd/SlFMW6
shrtco.de/2mwIG
clck.ru/RNezU
u.nu/8rhw8
ulvis.net/9e7K

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ممکن است Pac-12 Soccer برگردد ، اما نه همه درآمد

س اکتبر 13 , 2020
بازگشت فوتبال بعید است تأثیر مهمی در خساراتی داشته باشد که در نهایت بخشهای ورزشی از طریق Pac-12 به دلیل شیوع ویروس کرونا متحمل خواهند شد. در مواجهه با کمبود بودجه گسترده ، اکثر مدارس این لیگ قبلاً اقدام به اخراج ، تعطیلات و برخی از کاهش های ورزشی کرده […]