نیکلاس همیلتون – 91 پیروزی لوئیس نشان می دهد که رویاها می توانند به واقعیت تبدیل شوند


نیکلاس همیلتون می گوید دستاوردهای برادر بزرگترش لوئیس گواهی بر تحقق هر رویایی و رکوردشکنی است.

برادر کوچکتر همیلتون مهمان آخرین ESPN F1 Podcast بود ، جایی که او در مورد حرفه اتومبیلرانی خود در مسابقات اتومبیلرانی قهرمانی انگلیس و همچنین دخالت در ورزش از طریق لیگ V10 R صحبت کرد.

اما صحبت از پیروزی اخیر لوئیس در پیست نوربرگ رینگ ، که او را با مایکل شوماخر به عنوان راننده با بیشترین برد در فرمول 1 تاریخ برابر کرد ، نیکلاس گفت که فکر کردن درمورد برادرش بسیار خوب است.

الکسیس نونس ، میزبان پادکست ESPN F1 گفت: “من از روز اول طرفدار شماره یک لویی بوده ام.” “لوئیس میلیون ها و میلیون ها طرفدار در سراسر جهان دارد که می گویند او را شماره یک دوست دارند ، اما قطعا می گویم هیچ کس بزرگترین طرفدار من نیست.

بیشتر بخوان:  اریک اسپولسترا از یکی از نامه های مورد علاقه لبرون جیمز استفاده کرده است

“من خیلی به او افتخار می کنم. دیدن او در حال تبدیل شدن به یک انسان باورنکردنی ، از شخصی از استیونایج که واقعاً رویایی یا چیز دیگری ندارد ، تا اینکه اکنون یک ورزشکار بزرگ و به طور کلی یک نماد برای جهان است و در این سال به عنوان یکی از الهام بخش ترین افراد سال 2020 در جهان قرار گرفته است ،” باور نکردنی است

“فقط یک پیروزی در اتومبیل فرمول 1 یک شاهکار شگفت انگیز است ، اما انجام آن 91 بار و یک مسابقه برای مایکل شوماخر … وقتی ما بزرگ می شدیم ، هر بچه مسابقه ای می خواست ماکت کلاه ایمنی مایکل شوماخر را بپوشد. حالا او با پوشیدن کپی به یک مدار کارت محلی می رود. ماکت کلاه ایمنی لوئیس همیلتون.

بیشتر بخوان:  پیش نمایش هفته 9 بیس بال فانتزی: 10 ضربه گیر برتر خواب شامل Ryan Mountcastle ، Adam Duvall هستند

“در آن زمان این عبارت این بود:” من می خواهم مایکل شوماخر بعدی باشم “، و اکنون” من می خواهم لوئیس همیلتون بعدی باشم. “که باورنکردنی است زیرا ما فقط یک خانواده سیاه پوست فقیر از استیونژ بودیم ، ما واقعاً نمی دانستیم کجا می خواهیم برویم.

“این اکنون نشان می دهد که هر رویایی می تواند برآورده شود و هر رکوردی که بتواند شکسته شود غیر قابل باور است.

“کجا می تواند برود؟ من می خواهم ببینم که چقدر می تواند این کار را انجام دهد. اما من می دانم که لوئیس به این موضوع فکر نخواهد کرد ، او فقط به پیروزی در مسابقات فکر خواهد کرد.”

نیکولا از فلج مغزی رنج می برد ، که شایع ترین ناتوانی حرکتی دوران کودکی در سراسر جهان است و از هر 400 کودک در انگلستان یک کودک مبتلا به آن است.

بیشتر بخوان:  هیچ آزمایش جدیدی برای ویروس کرونا در میهن پرستان نیوانگلند وجود ندارد

او که بزرگ شده بود ، فکر می کرد نمی تواند به عنوان یک راننده مسابقه شغلی ایجاد کند ، اما از سال 2011 به مسابقات اتومبیلرانی قهرمانی انگلیس راه پیدا کرد و امسال اولین راننده معلول است که یک امتیاز در این سری کسب می کند. تاریخ.

وی در پادکست خود از سفر باورنکردنی خود برای رسیدن به یکی از رده های برتر اتومبیلرانی انگلیس و چالش هایی که در این راه با آن روبرو بود به نونس گفت.

همیلتون گفت: “اتومبیلرانی یک صنعت واقعاً دشوار است و افراد زیادی در دنیا فکر می کنند که برادر من کیست و تمام پولی که دارد و چقدر موفق است ، و به همین دلیل من امروز جایی هستم که هستم.” “آنها فکر می کنند او کسی است که تمام پول را در اتومبیلرانی من قرار داده و به من اجازه می دهد تا با اتومبیلرانی ادامه دهم ، در حالی که من سعی کردم داستان خود را بازگو کنم و در مورد آن باز باشم.

بیشتر بخوان:  تونی گونسولین برای شروع بازی NLCS 2 برابر Braves از داجرز شروع می کند

“همانطور که امروز در این پادکست با من صحبت می کنید ، من در آپارتمان دو خوابه خود در هرتفوردشایر انگلیس نشسته ام و هزینه همه چیز را خودم پرداخت می کنم. در این دفتر و در این صفحه نمایش ، من حرفه اتومبیلرانی خود را ایجاد می کنم. من هم مانند خودم با همه افراد حامی مالی خود ارتباط برقرار می کنم هرچه می توانم برای جمع آوری پول و پول جمع کنم.

“اگر پول جمع نکنم ، مسابقه نمی دهم. به سراغ لوئیس نمی روم و در او را نمی کوبم و نمی گویم:” ای برادر ، می دانم که پول زیادی داری ، آیا می توانی یک میلیون پوند برای مسابقه به من بدهی؟

“من همیشه گفته ام كه ​​پول او پول اوست و او باید هر كاری كه می خواهد با آن انجام دهد و هیچ كاری برای من خرج نكند. حتی اگر او پول را به من بدهد ، من آن را قبول نمی كنم زیرا من وحشت دارم و به ایجاد فرصت هایی برای خود اعتقاد دارم.

بیشتر بخوان:  مایا مور و جاناتان آیرونز ازدواج کرده اند ... آیا این از فداکاری او می کاهد؟

“من اصولاً یک مدیر بازاریابی ، یک مدیر عامل و یک راننده مسابقه هستم ، همه در یک دلیل ، زیرا باید درک کنم که چرا مارک ها می خواهند با من شریک شوند ، من را پرورش دهند و از حمایت های لازم برای مسابقه به من برخوردار شوند ، زیرا اگر این کار را نکنم. من پول دارم که در آن مسابقه نمی دهم. به دست آوردن آنچه شما نیاز دارید بسیار دشوار است ، به خصوص همیلتون بودن زیرا آنها فکر می کنند این یک تخت گل رز است.

“اما همچنین هنگامی که برادر خود در سایه برادر خود جهان را تسخیر می کند ، می تواند یک مکان بسیار دشوار باشد – و من از این بابت بسیار افتخار می کنم – اما مردم نیز خیلی سریع در مورد من به عنوان یک فرد قضاوت می کنند و از کجا می آیم ، که هستم و چه کاری باید انجام دهم.

بیشتر بخوان:  شانس Open US 2020: انتخاب های شگفت آور PGA ، پیش بینی های مدل پیشرفته که شش رشته گلف را میخ زده است

“بدیهی است که مارک همیلتون سودمند است ، و آنچه لوئیس انجام می دهد سودمند است زیرا پا به در من می گذارد ، اما مارک ها همچنین به عنوان یک شخص و به دلیل سفر من ، به دلیل داستان من و به دلیل آنچه که من نه تنها برای افراد دارای معلولیت بلکه برای افرادی که می توانند انجام دهند با من مشترک هستند.

“من سعی می کنم از داستان خود در تلاش برای الهام بخشیدن به مردم در تمام زمینه های زندگی استفاده کنم.”

برای مصاحبه کامل و جزئیات بیشتر در مورد داستان عالی همیلتون ، اینجا را کلیک کنید.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y37b4oj4
is.gd/HH69x1
shrtco.de/TheGE
clck.ru/RPbQi
u.nu/476sh
ulvis.net/kB1K

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سه گانه Empire Mechanics بسیار جالب است

چ اکتبر 14 , 2020
کتاب ها: مکانیسم های یک امپراتوری ، یون ها لی “نظر شما در مورد بازی ها چیست؟ آنها چیست؟”پاسخ های کمیک درست نبودند ، اما او نمی دانست که او دنبال چه چیزی است. او گفت: “بردن و باختن؟” “شبیه سازی؟”جیدو گفت: “من هرگز از یاد نبردم كه اولین پاسخ […]