نیکولا جوکیچ پرگل ترین پاس پلی آف NBA را به زمین انداخت


نیکولا جوکیچ بهترین مرکز پاس در تاریخ NBA است و استعداد او در معرض دید کامل قرار گرفت زیرا دنور ناگتس در دور دوم مرحله پلی آف NBA 2020 لس آنجلس کلیپرز را بیش از 7 بازی شکست داد. جوکیچ در بازی سرنوشت ساز 7 استادانه بود و در پایان با 16 امتیاز ، 13 پاس گل و 22 ریباند به کار خود پایان داد. او بهترین بازیکن مجموعه ای بود که کاوی لئونارد و پل جورج نیز در آن حضور داشتند.

جوکیچ بهترین پاس خود را برای آخرین لحظات بازی 7 ذخیره کرد. همانطور که ناگتس یک گل بزرگ برای پیروزی در این بازی ایجاد کرد ، جوکیچ این پاس پشت سر را به هم تیمی خود جمال موری داد.

بیشتر بخوان:  بنوآ پایر قبل از بازی اول ، برنامه اوپن ایتالیا را مورد انتقاد قرار می دهد

این فقط جسارت پاس نیست که برجسته می شود – بلکه این است که جوکیچ موری را کاملاً از روی برش به سبد هدایت کرد و توپ را درست در دستانش قرار داد.

جوکیچ بارها و بارها کلیپرها را با توانایی پاس دادن سوزاند ، مخصوصاً وقتی که او را در پست دو برابر کردند. برخی از پاس های پر زرق و برق جوکیچ به همان اندازه چشمگیر بودند:

کاری که جوکیچ به تازگی انجام داده است – با بهترین بازیکن زمین ، تیم MVP سلطنتی را از پا درآورد – نشانه ای از وضعیت واقعی فوق ستاره است. جوکیچ یک بازیکن 10 برتر است و به زودی ممکن است جزو پنج بازیکن برتر باشد. از بسیاری جهات ، کاری که جوکیچ به عنوان یک پاسور انجام می دهد به همان اندازه حیرت انگیز است همان کاری که استفان کاری می تواند به عنوان تیرانداز انجام دهد.

بیشتر بخوان:  "ما دوباره به بمب افکن های برانکس تبدیل شدیم": یانکی از یک رکود خارج شد

ما می توانیم جوکیچ و لبرون جیمز را در فینال کنفرانس در دیدار دو نفر از بهترین پاسورهای ناب لیگ ببینیم. خیلی سرگرم کننده خواهد بود
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4jrs6b9
is.gd/0fD1sk
shrtco.de/hvngB
clck.ru/QstLv
u.nu/kp4rb
ulvis.net/yip

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فیس بوک با "دفتر بی نهایت" نمایشگرهای مختلفی را به VR می آورد

چ سپتامبر 16 , 2020
Oculus Quest 2 جدید فیس بوک فقط مربوط به انجام بازی نیست. فیس بوک همچنین مفهومی به نام “دفتر بی نهایت” را ارائه داد ، یک “آزمایش” فیس بوک که مفهوم نمایشگرهای متعدد را در ابتدای زمستان امسال به واقعیت مجازی منتقل می کند. فیس بوک حتی با مشارکت با […]