نیک سبان ، مربی فوتبال آلاباما اظهار داشت که بلافاصله پس از سومین آزمایش منفی COVID-19 برگردد


این مدرسه اعلام کرد ، بر اساس پروتکل SEC ، مربی آلاباما ، پس از سومین تست منفی متوالی COVID-19 ، در مسابقه شنبه شب برابر جورجیا شماره 3 مجاز به بازگشت به حاشیه است.

منابع به ESPN گفتند که سابان مطلع شد که وی قبل از ساعت 12:30 بعدازظهر از بازگشت منصرف شده است و بلافاصله با یک پلیس از خانه خود خارج شد تا مستقیم به هتل تیم برود و می تواند قبل از ساعت 1 بعدازظهر به جلسات بپیوندد.

دکتر جیمی رابینسون ، پزشک تیم آلاباما در بیانیه ای گفت که Saban پس از آزمایش اولیه مثبت روز چهارشنبه ، در ساعت 7 صبح پنجشنبه ، جمعه و شنبه آزمایش منفی واکنش زنجیره ای پلیمراز (PCR) را انجام داد. این دانشکده دو تست PCR اضافی از پنجشنبه و جمعه به آنها اضافه کرد که “با احتیاط زیاد” انجام شده و در آزمایشگاه جداگانه منفی بود.

بیشتر بخوان:  خبرگان برای انتخابی MLB 2020 انتخاب می شود

رابینسون گفت: “با توجه به این واقعیت که مربی Saban کاملاً بدون علامت بود و تحت آزمایش PCR منفی قرار گرفت ، بین دو آزمایشگاه جداگانه تقسیم شده است ، آزمایش اولیه از روز چهارشنبه تحت پروتکل های SEC مثبت کاذب تلقی می شود”. “… طبق پروتکل کار تمدید پزشکی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و تصویب نیروی کار ایمنی و بهداشت دانشگاه آلباما ، مربی سابان مجاز بود با خیال راحت بلافاصله به فعالیت فعال خود بازگردد.”

آزمون صبح شنبه برای یک چرخش سریع به یک آزمایشگاه معتبر SEC در موبایل ، آلاباما منتقل شد.

بیشتر بخوان:  انتخاب های فوتبال کالج بعد از هفته ششم

رابینسون در بیانیه خود گفت كه مقامات دانشگاه در تمام مراحل برای برقراری اطمینان از انطباق با تمام پروتكلهای تعیین شده با دفتر كنفرانس در تماس هستند.

آلاباما روز چهارشنبه اعلام کرد که آزمایش Saban 69 ساله در اواخر این ماه از نظر آزمایش COVID-19 مثبت است. او بلافاصله مرکز ورزشی Mall M More را ترک کرد و شروع به منزوی کردن خود در خانه کرد.

اما دستورالعمل های SEC بیان می کنند که اگر فردی دارای سه تست PCR منفی متوالی از طریق آزمایشگاهی باشد که توسط SEC تعیین شده است ، هر 24 ساعت فاصله دارد و بدون علامت باقی می ماند ، آزمایش اولیه مثبت نادرست تلقی می شود و فرد می تواند از انزوا آزاد شود و از نظر پزشکی پاک شود تا به فعالیت های دو و میدانی.

بیشتر بخوان:  داک پرسکوت زخمی شد: برادر Cowboys QB با ارسال پیامی از اتاق بیمارستان ، قول بازگشت پیروزمندانه را داد

روز جمعه ، آلاباما گفت که نتیجه آزمایش مثبت اولیه برای Saban از یک آزمایشگاه خارجی است که دانشگاه از آن برای تکمیل آزمون تحمیل شده توسط SEC استفاده کرد.

یک منبع نزدیک به Saban به ESPN گفت که او از همان ابتدا احساس کرد که آزمایش اولیه مثبت کاذب بوده است زیرا وی هیچ علائمی نداشته یا تب ندارد.

این منبع گفت: “او حتی بو نمی کرد.”

صبان نیمه دوم هفته در مجموعه فوتبال نبود ، اما جلسات تیمی و کارکنان را از طریق زوم انجام می داد و تمرینات را از طریق پخش مستقیم از خانه تماشا می کرد – با طرح دوربین زاویه دید بالا – و اگر می خواست بخشی از تمرین را دوباره بسازد با تلفن همراه به مربیان می رسد.

بیشتر بخوان:  جدول رده بندی لیگ برتر ، جدول: منچسترسیتی پس از شکست آرسنال در حال افزایش است. اورتون بدون شکست حفظ شد

یکی از اعضای ستاد به ESPN گفت که ممکن است صبان از نظر جسمی آنجا نبوده باشد ، اما او قطعاً با روحیه آنجا بوده و چیزی از خانه را از دست داده است.

کارمند گفت: “شما او را آنجا ندیدید ، اما به نظر می رسد که او هرگز آنجا را ترک نکرده است.”

سابان شنبه در کالج ESPN CollegeDay شنبه صبح از خانه خود ظاهر شد و اعتراف کرد که این هفته احساس “کمی قطع ارتباط” می کند ، اما در همه کارهایی که انجام می دهد در هر دو تمرین و جلسات با تیم و کارکنان درگیر است.

بیشتر بخوان:  پیش نمایش هفته 9 بیس بال فانتزی: 10 ضربه گیر برتر خواب شامل Ryan Mountcastle ، Adam Duvall هستند

صبان گفت: “حتی اگر من آنجا نباشم ، وجود همان بود.”

منابع به ESPN گفتند که آلاباما در آخرین دور تست در بین بازیکنان خود تست مثبت نداده است و انتظار دارد در بازدید از بولداگ ها از ورزشگاه برایانت دنی کامل شود.

صبان به GameDay گفت که آلاباما طی دو روز گذشته 240 تست را انجام داده است و همه آنها منفی بوده اند. صبان گفت که آزمایش او روزهای یکشنبه ، دوشنبه و سه شنبه قبل از آزمایش مثبت در روز چهارشنبه انجام شده است.

بیشتر بخوان:  Arizona Cardinals LB Chandler Jones برای جراحی پایان فصل

صبان گفت: “من باید به پزشكان و پزشكانی كه این پروتكل ها را برای همه ما ایمن ساخته اند اعتماد كنم.” “بازیکنان ما به خوبی تمرین کرده اند و فاصله بین اجتماعی را تمرین کرده اند و این تجربه باعث شده است که من برای کارهایی که باید انجام دهیم احترام زیادی قائل شوم … و این کار را در آینده ادامه خواهیم داد.”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5hlnzqq
is.gd/6xWer3
shrtco.de/HNC9
clck.ru/RSnhK
u.nu/ziwx9
ulvis.net/4gW0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تست بکهام منفی بود و به او اجازه داده شد تا در این مسابقه به براون بپیوندد

ش اکتبر 17 , 2020
به طور گسترده ای اودل بکهام جونیور دومین تست COVID-19 منفی خود را در عرض 24 ساعت انجام داد و به او امکان داد به هم تیمی های خود بپیوندد و در بازی روز یکشنبه در پیتسبورگ بازی کند. بکهام بعد از احساس بیماری در روز پنجشنبه و آوردن به […]