نیک سبان از آلاباما می گوید که چند روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس کرونا ، علائمی ندارد


نیک سبان ، مربی فوتبال آلاباما روز شنبه گفت که او در شرایط خوبی قرار دارد و پس از آزمایش مثبت ویروس کرونا در اوایل هفته ، هیچ علائمی از خود نشان نمی دهد.

صبان در مصاحبه ای در ESPN’s College Gameday گفت تنها آزمایش مثبت ویروس در روز چهارشنبه بود. اظهار داشت[إسبن]اینکه او جمعه آزمایش منفی دوم را انجام داده و اگر شنبه سومین آزمایش مثبت متوالی را انجام دهد ، شنبه شب واجد شرایط مربیگری در برابر گرجستان است.

فوتبال کالج: مسابقات هفته 7 برای تماشا

بیشتر بخوان:  راب گرونکوفسکی اولین TD خود را از سال 2018 درهم شکست Buccaneers Packers ، 38-10

جف آلن ، مربی ارشد ورزش آلاباما ، گفت که آزمایش PCR روز پنجشنبه توسط آزمایشگاهی تعیین شده توسط SEC انجام شد. وی گفت که نتیجه مثبت اولیه در روز چهارشنبه از یک آزمایشگاه خارج بود که آلاباما برای تکمیل آزمون تحمیل شده SEC استفاده کرد.

در پیگیری ، آزمایش آلاباما سبان برای COVID-19 منفی است

آلن روز جمعه گفت: “او در انزوا باقی خواهد ماند و آزمایشات واکنش زنجیره ای پلیمراز را روزانه دریافت خواهد کرد.” “اگر او سه آزمایش PCR منفی از طریق آزمایشگاه تعیین شده SEC داشته باشد ، هر 24 ساعت فاصله ، آزمایش اولیه مطابق پروتکل های SEC مثبت کاذب تلقی می شود و مجاز به بازگشت است.”

بیشتر بخوان:  بازیکنان فولاد به معنای سرود ملی هستند ، قبل از بازی در مقابل غولها بنر را در دست دارند

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

گرگ بیرن 68 ساله سابان و مدیر ورزشی روز چهارشنبه آزمایش مثبت دادند. صبان بلافاصله تیم را ترک کرد و شروع به انزوا کرد. او از خانه کار می کرد و می توانست پیام ها را به تیم منتقل کند. اما اگر یک شنبه شب بیرون از منزل باشد ، او از همان تجمل برخوردار نخواهد بود.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yytkdq96
is.gd/rjvAVu
shrtco.de/cKcej
clck.ru/RSmTW
u.nu/1gjth
ulvis.net/amvZ

بیشتر بخوان:  پاتریک ماهومس: این نسبت به چهارم چهارم Super Bowl بسیار عصبی آور بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آنچه تیم های NBA غربی نیاز دارند: تیراندازان و متون سایه

ش اکتبر 17 , 2020
سرانجام – سرانجام – NBA در اینجا خارج از فصل است. مطمئناً ماه اکتبر است ، ماهها پس از شروع فصل رکود اقتصادی اگر بیماری همه گیر وجود نداشته باشد. و البته ، لس آنجلس لیکرز هنوز در تلاش است تا بفهمد که آیا می تواند پس از شکست حباب […]