نیک سبان از آلاباما پس از آزمایش منفی COVID-19 برای آموزش تیم از خط کنار زمین و جورجیا آزاد شد


مربی شماره 2 آلاباما ، نیک سبان ، در مسابقه اوج گیری شنبه مقابل جورجیا سوم ، از خط لمس شد. آزمایش Saban برای COVID-19 منفی شد ، این سومین آزمایش رسمی منفی پی در پی است که او از روز چهارشنبه مثبت بودن ویروس کرونا دریافت کرده است. . او همچنین پنج شنبه و جمعه تست منفی داد.

سه آزمایش منفی متوالی نشان می دهد که Saban یک نتیجه مثبت کاذب دریافت کرده است. طبق پروتکل SEC ، Saban مجاز است در ساعت 8 PM EST در SEC در بازی هفته CBS در برابر Bulldogs به Crimson Tide بپیوندد.

بیشتر بخوان:  به صورت زنده دنبال کنید: ستاره ها با یک پیروزی خارج از فینال جام استنلی

طبق گفته آلاباما ، سابان قبلاً پنج بار آزمایش COVID-19 منفی داده است. Crimson Tide برای مطابقت با پروتکل رسمی مورد نیاز گروه ویژه بازگشت به فعالیت و راهنمایی پزشکی SEC ، سه آزمایش PCR انجام داد که همگی منفی بودند ، اما آنها همچنین پنج ها و جمعه ها با آزمایش جداگانه Saban را در دو تست PCR اضافی قرار دادند. آزمایشگاه فقط برای اطمینان.

دکتر جیمی ، پزشک تیم آلاباما گفت: “با توجه به این واقعیت که مربی Saban کاملا عاری از علائم بود و تحت پنج تست PCR منفی قرار گرفت که بین دو آزمایشگاه جداگانه تقسیم شده است ، آزمایش اولیه از روز چهارشنبه تحت پروتکل های SEC مثبت کاذب تلقی می شود”. رابینسون در بیانیه ای. “یک بار دیگر ، این نتیجه مثبت اولیه از یک آزمایشگاه خارجی حاصل شد که ما برای تکمیل آزمایش های اجباری SEC استفاده کردیم. ما برای اطمینان از انطباق با تمام پروتکل های ایجاد شده ، در تماس دائمی با دفتر کنفرانس بوده ایم. طبق SEC ، بازگشت به فعالیت پروتکل نیروی ویژه. راهنمایی پزشکی و با تأیید کارگروه ایمنی و بهداشت دانشگاه آلباما ، مربی سابان از نظر پزشکی مجاز بود فوراً با خیال راحت به فعالیت فعال خود بازگردد. “

بیشتر بخوان:  UCF Vs Tulane اطلاعات پخش زنده ، کانال تلویزیونی: نحوه تماشای فوتبال NCAA در تلویزیون ، پخش وب

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) تأیید کرد که Saban طبق سیاست COVID-19 خود روز شنبه در این زمینه مجاز بود.

صبان در حالی که آلاباما برای پنج دیدار نخست خود مقابل جورجیا آماده می شود ، در حالی که در خانه در انزوا است ، مربیگری می کند. اگر او قادر به تمرین روز شنبه نبود ، استیو سرکیسیان هماهنگ کننده تهاجم سرمربی موج جزیره بود.

اگرچه او در روز چهارشنبه آزمایش مثبت داشت ، اما بازگشت Saban طی 24 ساعت گذشته بیشتر بوده است. مربی آلاباما از زمان تشخیص مثبت خود بدون علامت بوده است ، که از یک آزمایشگاه خارج از مکمل آزمایش اجباری SEC انجام شده است. Saban در حالی که در خانه آزمایش های PCR روزانه انجام می داد ، دقیق تر از آزمایش های آنتی ژن است.

بیشتر بخوان:  شارلوت 49ers به ​​دلیل COVID-19 بازی در مقابل Tar Tar Heels کارولینای شمالی را لغو کرد

آلاباما روز شنبه با Saban در قدرت کامل خواهد بود ، اما COVID-19 فوتبال این هفته را مختل کرد. دو مسابقه – فلوریدا در مقابل LSU و میسوری در مقابل Vanderbilt – به دلیل شیوع این بیماری تا 12 دسامبر به تعویق افتاد و در نتیجه SEC باید برنامه خود را طی دو هفته آینده تنظیم کند.

گرگ بیرن ، مدیر ورزشی آلاباما نیز روز چهارشنبه آزمایش مثبتی برای COVID-19 دریافت کرد. مشخص نیست که آیا بیرن از آن زمان آزمایشات منفی دریافت کرده است.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4pxur6c
is.gd/6Hmh8Y
shrtco.de/z3PHi
clck.ru/RSn3P
u.nu/b7pnt
ulvis.net/fjbq

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کاتارینا ماکاریو ، ستاره استنفورد آماده یک فصل جدید با تیم ملی زنان ایالات متحده است

ش اکتبر 17 , 2020
12:22 صبح ET گراهام هیزESPN.com نزدیک گراهام هیز ورزش های کالج espnW ، از جمله سافت بال و فوتبال را پوشش می دهد. هیز با ESPN در سال 1999 شروع به کار کرد. پس از هشت سال انتظار ، امیدواری و پیمایش روند پیچیده ای ، کاتارینا ماکاریو نسبت به […]